Šta je novo?

[MTS] BOX paketi

Jutros je moglo. Sada ne radi
 
Ја сам се логовао пре десетак минута и радило је, сада и код мене јавља ову грешку.
 
je l vi mozete da udjete na portal? meni izbacuje gresku...


5b92975c01edf21810c1a7e8a658ea5a.jpg


Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
Trenutno portal nije u funkciji, nesto ceprkaju, nadam se da resavaju to placanje koje su obustavili pre 2 meseca.
 
Proradilo je. Nisu ništa rešili oko plaćanja
 
Da li neko koristi kontrolu troškova i deli ovih 100 gb iz box paketa? Meni su navodno aktivirali tu mogućnost ali ne funkcioniše i evo sedam dana čekam bez odgovora na žalbu...
Imas u KT temi odgovor. Zvanicno moze, moraces da sacekas zalbu :(
 
Jeste li dobijali račun za međuperiod između uvođenja usluge i ubacivanja korisnika u sistem MTS? Račun se na osnovu informacija koje sam dobio putem korisničkog centra odnosi isključivo na telefonsku pretplatu a kompletan BOX3 paket iako je meni odmah pušten BOX. Iznosi gotovo simboličnih 280 dinara ali mi je malo neobično da dobijem račun prvog meseca kada bi usluga trebala, jelte, biti besplatna ili ti po dinar prvih 6 ili 8 meseci.
 
Ja rekoh da nisu rešili
 
Da li je neko probao da poveze STB sa VGA monitorom (koristeci odgovarajuci adapter), da li radi?
 
Jel moze neko da mi kaze ako ima Box2 (internet fiksni) paket da li uz njega ide indetifikacija poziva ili ne?
 
Pitao sam posto je meni ta opcija aktivirana a danas kada sam zvao njih da pitam kazu mi da se ta usluga naplacuje 89 dinara i pitam da li mi je ta usluga aktivirana i ona mi kaze da nije a ja vidim kada me ljudi zovu na fiksni da mi izlazi idetifikacija.
 
jedino je na bbtf ukljucena u cenu. na pots se doplacuje

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
 
Brate u svakoj temi pitas jedno te isto i nemas odgovor, pametnom dosta.
Ocekujem bar u jos jednoj temi isto tvoje pitanje.
Uzeo sam kokice... :)
 
Brate u svakoj temi pitas jedno te isto i nemas odgovor, pametnom dosta.
Ocekujem bar u jos jednoj temi isto tvoje pitanje.
Uzeo sam kokice... :)

a brate isto kao i tvoje da si dobio poslednji q2 u državi jer znaš ortaka
 
a brate isto kao i tvoje da si dobio poslednji q2 u državi jer znaš ortaka
Smaras i lupetas. Niko nije rekao u drzavi, neka si ti meni rekao iako si se izlupetao sa netacnim glupostima.
Glupos i takvi ljudi su me uvek fascinirali, aj sto su takvi, al bar da cute o tome jok, oni se time hvale.
Bye, bye...
 
Šta sam se ja to izlupetao? Daj podatke
 
Spomenuo si ga u 15 poruka zadnjih par dana.
Vidi se da ti je drago što imaš Q2 a ne neki drugi ruter.
Uživaj u ljetu
 
Ne. Vecina koji su direkt kod MTS potpisivali nece dobiti Q2 zato sto su vecinu podelili privatnicima.

Da, ranije su nam svima davali taj bez 5Ghz jer nisu uvozili od pre jedno 3,4 meseca imaju Q2 i povremeno jako mali broj daju gradjanima vise su za biznis korisnike namenjeni.
Ja sam u petak uzeo i to poslednji primerak provereno u svim poslovnicama
ti ovo reče, napisa, i ponovi ihaha puta, u dve teme
 
@ZabacDjole je beše nedavno prešao sa VDSL na optiku?

Da presao sam jer gospoda su od 23.06 proslog meseca pa sve do 28.06 nisu uspeli da rese problem u centrali, 28.06 sam bio do poslovnice da pitam da daju rezervni ruter samo na test ali nisu hteli da daju uz obrazlozenje da oni to ne rade a da je moja oprema daljinski testirana i da je uredu i da ako bude potrebe da ce me neko nazvati da zakaze termin za dolazak kod mene u stan. Tada sam trazio optiku da uvedu po ubrzanom postupku i kazali su da ce pokusati u subotu u 10... naravo od toga nije bilo nista jer me je tog petka posle podne zvala neka Katarina i rekla da mogu najranije u ponedeljak.

Ponedeljak je dosao a majstori koji su trebali izmedju 10 i 11 da budu kod mene u 11:15 zovu da kazu da su oni tek na autoputu bg ns i da ce doci do pola 1, kada su dosli nisu imali samonoseci kabel naravno odkazali uvodjenje za 02.07, kada su dosli u utorak sve postave ali signal ne prolazi a tog dana pre nego sto ce oni doci nabavim test ruter i probam net i ono radi, u medjuvremenu jedan od njih dvojice odlazi kolima do druge ekipe u cilju da uzme novi kabel ali nemaju ni oni dovoljno tako da ponovo odlazu za sredu kada su ponovo dosli i sve namestili ali tek par dana kasnije skontam da ne mogu da primam pozive pa ponovo zovi call centar i prijavi kvar da bi isti bio juce 12.07 odklonjen.

Znam da sam sve ovo vec pisao ali sada da dodam ono sto se juce dogodilo: pa zvoni fiksni javljam se i kaze Telekom ovde, reko izvolite pa vi ste prijavili da vam ne radi internet pa evo ja sam tu ispred kapije pa da otvorite da pokusamo da uspostavimo vezu posto su mi rekli da vas kvar ima urgenciju za popravku, reko drze uvedena optika nema sta vise da popravljas, kada ce lik pa sto niste javili da ne dolazim zabadava. A isto i na call centru sam bi trazio da ako ne mogu vdsl da osposobe da posalju ekipu da uvede optiku i to je upisamo u prijavi kvara i prosledjeno tim kojima rade na popravkama... to je samo dokaz da oni te mejlove i ne citaju.

Kao da je meni sbb uveo internet a ne njihovi poizvodjaci koji su ugovor istog dana predali u bg.
 
Vrh Dno