Šta je novo?

msi 970a-g46 best buy ?

Učlanjen(a)
12.10.2012
Poruke
263
Poena
170
Spreman sam da izdvojim do 7000 din za novu maticnu pa rekoh da se posavetujem dali je ovo najbolji izbor za te pare msi 970a-g46 ? :D
 
jeste.
 
Poslednja izmena:
za taj cpu slobodno uzmi 770-c45
 
ma idealna je , ne brini . to što joj neki manišu je zato što ima 4+1 naponsku i nije za extremni overklok.

što se tebe tiče , nit si je overklokovao, i čak ako to uradiš, nećeš da ideš na neki manijački overvolt,
a da sve to bude mnogo lepše, imaš i 3 godine garancije na obe komponente i specijalno te zabole .
 
odluka teži idealnosti, sa porastom kupljenosti .
 
Ja kupio MSI 970A-G46 i vec je saljem na reklamaciju,izgleda da se ne voli sa FX6100 ili je memorija napravila problem..MSI firma je ocigledno u velikom opadanju..Trazicu na reklamaciju neku ASUS ili GIGABYTE,
 
Imam jedno pitanje, prvi post, prvo pitanje, nek' bude sto bezbolnije :D
posto sam neko vreme ovde ali nisam do sad pisao, hteo bih da vas prvo pozdravim sve.
Dakle imam dilemu planiram da pazarim fx6300(odma da kazem da ga ne bih nesto specijalno przio nikakvim dizanjem napona itd), ali me muci izbor ploce hteo sam ovu plocu kao sto je naslov teme(zato u ovoj temi trazim pomoc), dakle msi 970a-g46 novu jer mi se uklapa u budzet od nekih 19k-20k.
kapiram da bi bolji izbor mozda bio m5a97 ili ga970-d3 ali mi je to vec probijanje budzeta, da li se stiskati za 1400 din pa uzeti asusa u odnosu na msi?
Takodje me zanima da li bi reparirana msi970a-g46 sa godinom dana garancije bila dobar izbor jer bi mi ustedela dobrih 2500 dinara, za sta bih kupio memoriju. Sta mislite o toj soluciji?
Unapred zahvalan!
 
Uzmi M5A97 R.20 :) Vredi tih para, barem za kasnije :) Ja sam tu kombinaciju nedavno uzeo i prezadovoljan sam :) I nemoj nikako reparirane uzimati, prevelik je to rizik ;)
 
Nije ni 970A-G46 losa ploca, daleko od toga, ali ko zna, sta ako jednog dana pozelis da naucis kako da klokujes CPU i onda ti ploca osakati oc na nekoj maloj frekvenciji zbog slabije naponske :) Nema ni M5A97 mnogo jacu naponsku, 4+2 je u pitanju, ali je na njoj hladnjak, pa lakse podnosi OC i dostizu se vece frekvencije :) Zato ti kazem, da ti posle ne bude zao sto nisi dao 1500 dinara vise kad si vec uzimao :) Ne kupuje se ploca svaki dan :)
 
Razlika je 1000 dinara, tako da mislim da se isplati ici na M5A97 R2.0 ;) Mnogo je bolja za OC, a maticna se ne uzima svaki dan :)
 
Ja u emmiju narucio MSI 970A-G43 a oni mi poslali MSI 970A-G46... ali posto ne bih da budem bez compa cu da precutim :( najvise me zajebali za prednji usb3.0 koji nema kontakte na ploci ima samo 2 pozadi.
 
Koji je ostatak konfe? Najvaznije info: RAM, napajanje, CPU i graficka?
 
Nazad
Vrh Dno