Šta je novo?

Mp3 player do 150e

gruja

Čuven
Učlanjen(a)
30.03.2002
Poruke
23
Poena
604
Sta mislite o iRiver iFP-140TC 64MB + FM Tuner + Flash disk,jedina mana mu je to sto ima samo 64mb,a za iRiver iFP-180TC 128MB + FM Tuner + Flash disk moram izdvojiti 190e dok za ovaj moram izdvojiti 130e.Da li vredi jos neki mp3 player do 150e ali sa 128mb memorije?I jos jedno pitanje kakva je funkcija flash diska??Jer sa njim ja mogu da dogradjujem memoriju playera ili sta???
Hvala unapred na pomoci
 
Ja ti predlazem Diva mp3 player(64 ili 128MB),posto cu ja uskoro kupim taj player.Ima slot za Compact flash,pa lako mozes jos dodati memorije.
 
Diva je odlicna.Imam je vec godinu dana i sluzi me perfektno.Jes da nema radio ko i-river ali...Jedino hoce da se ljusti plastika,tj. neki tanak sloj preko nje,ostalo je sve super
 
iriver je dobar, al' nista od flash diska! moze da snima fajlove kroz neki njegov manager, al mora da bude instaliran i na drugoj masini. nije to to. mada pominju na sajtu da "razmisljaju" da omoguce da sluzi kao prenosivi drajv kroz firmware.
sto se ostalih stvari tice zaista je perfektan, pravi mali komp! ;)
 
Definitivno iRiver 180TC. Sada je 165 Evra. Trenutno ne postoji bolji Mp3 i WMA player na trzistu.
I da izbacice uskoro firmware koji dozovljava prebacivanje fajlova sa iRiver -a na komp.
 
Neverovatno je koliko je iRiver dobar (na papiru). Ima li neko licnih iskustava? Kakav je kvalitet tuner-a? Kakav je u stvarnosti?
 
Ja imam iskustva i mogu ti reci da je odlican player.
Evo izbacili su firmware pre 4 dana koji omogucava da se iRiver koristi kao removable drive (mozes da radis sa njim kao sa obicnim hard disk -om). Radio je odlican, koliko moze biti u nasim uslovima, posto postoji stanica na svakih 0.5 Mhz.
Ako te jos nesto zanima pitaj, a imas i review na Benchmark -u.
 
Drugar mi je pozajmio Nomad MuVo da malo slusam. Ja sam se odusevio, mali , lagan, jednostavne komande, a 'gruva pa razbija'. Nemam zamerke, maksimalno je funkcionalan.
iRiver je kod nas oko 10e skuplji, a ima jos tuner i equalizer i recorder. Ono sto me je zbunilo je mala razlika u ceni, a velika razlika u mogucnostima (ima jos brdo opcija).

p.s.
Nadji neku manu (neku mora da ima), pa je napisi ovde :)
 
Razmisljam, razmisljam ali ne mogu ni jedne da se setim :)
Stvarno je savrsen.

Pogotovo sto player dobija nove mogucnosti sa svakim izlaskom novog firmware -a. Otkad sam ga kupio, dobio sam desetak novih opcija koje nisam imao u trenutku kada sam ga kupio.
 
iriver 256 mb 219 jevreja
 
Nazad
Vrh Dno