Šta je novo?

Mozilla Firefox [FAQ u II postu]

Ili bekapujes ceo FF profile folder i imas bekapovano sve. ;)
 
U poslednje vreme nemogu da skinem ni jedan video sa YT-a u 1080 rezoluciji . DownloadHelper i Flash video Downloader daju opciju samo do 720 rez . Jel se ovo desava jos nekom ?
 
Poslednja izmena:
Verovatno je doslo do promene koda ali me cudi da se nisu pojavili apdejti za ove dve extenzije koje bi reslile problem.
 
poz ljudi prvi put pisem na ovoj temi, do sada sam uglavnom bio zadovoljan Mozilom ali u zadnje vreme se javlja problem.
Znaci mozila je uvek redovno i dalje se redovno apdejtuje, Win je 7x64 takodje redovno apdejtovan isto vazi i za fles plejer ali iz nekog razloga u zadnjih recimo mesec dana nakon gasenje mozile, znaci klasicno na X u gornjem desnom uglu, se desava da izbaci prozor FIREFOX HAS STOPE WORKING i onda u nekaom nepravilnom vremenskom intervalu natavlja da otvara isti prozor jedno 6-7 a po nekad i vise puta, sto je najcudnije desava se da i kad se racunar podinge nakon restarta i mozila uopste nije paljena on ponekad izbaci isti prozor. na slici se vidi u task baru serijal od 8-9 ovih prozora koji je otvorio:

mf.jpg

ako je vec o ovome bilo reci a ja nisam video u ovoj temi ja se izvinjavam a ako je neko imao ovakav problem i uspesno ga resio molim za pomoc... HVALA UNAPRED :wave:
 
Imam doticni problem na laptopu i takodje ne znam do cega je , samo kod mene se to ne desava tako cesto ...
 
I meni je od v. 24 i na laptopu i na desktopu skoro redovno "Well, this is embarrassing". Ignorisite, ispeglace u v. 25 valjda.
 
Najbolje je isbrisati sa Revo Unistaller ili slicno. Ponovo instalirati pa videti da li se problem i dalje manifestuje.
 
Stigao FF 25.0 :D
 
Da li moze battlefield da se igra na njemu ?
 
Samo dodaj ss ispred youtube.com/... i ne bi trebalo da imas problema. Tipa link ide www.youtube.com/watch?v=pCZNIOE5Xi4 i treba da izgleda ovako www.ssyoutube.com/watch?v=pCZNIOE5Xi4
Ni ss ne radi.

Pitam se koliko jos stvari ne radi na tim navedenim pretrazivacima ? Koja je svrha koristiti ih onda ?

Nije ti Mozilla, Google ili Microsoft odgovoran za cinjenicu da EA/DICE ne zele da naprave 64bitni plugin za njihovu igru. Ako moras da pitas koja je prednost koristenja 64bitnog pretrazivaca, onda ni nije za tebe.
 
Poslednja izmena:
Pitam se koliko jos stvari ne radi na tim navedenim pretrazivacima ? Koja je svrha koristiti ih onda ?

Poenta je pristup najnovijim mogucnostima. To je test verzija, Nightly se dnevno azurira i po par puta, posle toga prelazi u Aurora, pa u Beta, pa tek onda u finalnu.
Zato je i tri verzije visa od stabilne, nije ni namenjeno da igras BF na njoj. Za to je stabilni kanal.
 
posle updatea ff opet mi vratio ovaj novi nacin download library, sta da uradim u about:config da bi dobio onaj stari, zaboravih
 
Poslednja izmena:
edit: nasao sam about:config pa postavis da browser.download.useToolkitUI ima vrednost true
al nesto nece da radi, sa bilo kojom vrednosti i dalje je isto, jel jos tako kod nekog?
 
Kako naterati browser da zapamti user name i pasword za odredjeni sajt? Konkretno za yahoo.mail, kada me je prvi put pitao da zapamti nisam prihvatio i od tada uvek ukucavam sve rucno, nikako da bar user name zapamti. Kao npr facebook, kada se klikne na prazno polje on da spisak svih usera i samo se sifra ukuca...
 
Nazad
Vrh Dno