Šta je novo?

Mozilla Firefox [FAQ u II postu]

Ја само пребацим профил у коме је стара и омиљена тема и све изгледа као што је било.
 
Imate li vi sa Firefox-om ovim novim screen tearing dok skrolujete?
 
Ja sam se vratio na verziju 23 pa sta bude, novi interfejs mi je odvratan.
 
Ni ja nemam, ali sam i ja na ver.30.
 
Stigao sa posla,i kad ima sta da vidim.

3Wa0PJG.png

AdwCleaner nije nasao nista,idem dalje sa ostalim alatom.
Ako imate neku ideju odakle ovo ****** majku im rusku.
 
Total Security 360 nije nasao nista kao ni Emsisoft,Super antispyware,Junkware removal tool,Hitman pro...savet?
U IE sve normalno.
 
Problem sa Flash-om od poslednjeg update-a. 14.0.0.145. Malo, malo, pa zaustavi sve i posle nekoliko sekundi (do 10ak) sve stane i onda izađe crash report sa mogućnošću nastavljanja rada ili gašenja istog ali posle izbora jednog ili drugog sve nastavlja da radi do sledećeg događaja. Trenutno zaobilazim problem tako što namestim Flash plug-in na "ask to activate" ali to usporava rad puno. Uninstall, čišćenje i ponovo instaliranje Flash-a ne pomaže.
 
Poslednja izmena:
Total Security 360 nije nasao nista kao ni Emsisoft,Super antispyware,Junkware removal tool,Hitman pro...savet?
U IE sve normalno.
Malwarebytes Anti-Malware? Proveri i da li ti nije instaliran neki sumnjiv addon, a pokušaj i da obrišeš keširane stranice.
 
Malwarebytes Anti-Malware? Proveri i da li ti nije instaliran neki sumnjiv addon, a pokušaj i da obrišeš keširane stranice.

Nije pomogao.Na kratko vreme pomogao rogue killer,ali su se ubrzo vratile.
Problem je bio TS MagicPlayer addon i sad je sve OK.
 
Poslednja izmena:
Nemam,
Na poslu 27.0.1
Home 30
 
Flash Player samo čekam da izumre. Meni sva sreća ne pravi ozbiljane probleme nova verzija.
 
Flash Player samo čekam da izumre. Meni sva sreća ne pravi ozbiljane probleme nova verzija.
Ima da se načekaš, već 2 -3 godine se priča o tome. HTML5 nikako da preuzme. Flash je čak integrisan u novi IE. Isto je i za Java ali nikako da odumre.
 
To su reklame. Instaliraš npr. dodatak Adblock plus

e da, ako ti je tako baš svuda, onda skeniraj računar nečim i proveri dal nemaš instaliran neki sumnjiv dodatak. Daj i neki sajt na kome ti se dešava pa ćemo lako da utvrdimo dal su reklame na sajtu ili ti je računar zaražen.
 
Poslednja izmena:
Izlazi mi na kuriru, zurnalu, sportske, polovniautomobili, gotovo svuda.
Skenirao sam racunar i otkriveno je nekoliko ''virusa'', obrisao sam ih, ali i dalje postoji problem.
Probacu jos CCleaner da upotrebim, ne znam vise sta da radim.
 
Izlazi mi na kuriru, zurnalu, sportske, polovniautomobili, gotovo svuda.
Skenirao sam racunar i otkriveno je nekoliko ''virusa'', obrisao sam ih, ali i dalje postoji problem.
Probacu jos CCleaner da upotrebim, ne znam vise sta da radim.

Probap sam i CC, ni to ne pomaze.
 
Firefox je definitivno ******.
Danas iz cista mira mrznje i prijavljuje problem sa nekom skriptom,nije pomogao ni reset ni preinstalacija.
 
Firefox 30, posle jedne moje greške, stalno blokira javu. Imam najnoviji plugin java SE7 U65. Kada sam otišao na stranu: http://www.intel.com/p/en_US/support/detect
i kada sam kliknuo na "Check your system for updates", Firefox je pitao da li da dozvolim javu. Ja nisam obratio pažnju da je pitanje bilo i za Flash player i za Javu. Stavio sam na "allow and remember", ali nisam video da se to odnosilo na Adobe Flash Player tj. na prvo pitanje odozgo. Nisam u žurbi obratio pažnju da je za pitanje ispod ovog, koje se ticalo jave, po defaultu bilo "keep blocking", već sam dao OK. I sada flash radi, a java ne radi. A lepo se vidi u addons da je instalirana i enabled ("ask to activate"). Naravno OK je i test jave na linku: http://java.com/en/download/installed.jsp. Java plugin na problematičnoj strani u IE radi potpuno normalno.

Kako sada da ponovo omogućim javu ?. Probao sam sa brisanjem pluginreg.dat filea, ali ne pomaže. Nije pomogao ni system restore, možda zato što mi je Firefox na D: disku ?
 
Probaj iz CCleaner-a: Tools -> Startup -> Firefox -> Java(TM) Platform .... -> stavi na disable pa ponovo na enable. Tada bi tebalo da te pita kako ce da se aktivira.
 
Firefox je definitivno ******.

Amin. Koliko god ja mrzeo Chrome, koliko god me nova Opera nervirala, barem rade kako treba u vecini slucajeva bez tih script errora koji su poceli da se javljaju na svakom petom sajtu koji posetim i koji zablokiraju ceo sistem na par minuta.

Doslo vreme da zavrse taj Servo ili da predju na Webkit/Blink. Inace ce da zavrse neslavno.

Zelim da koristim Firefox, zaista zelim. Ali u ovom obliku, nema sanse.
 
Nazad
Vrh Dno