Šta je novo?

Moze biti korisno: X2 550BE, unlocking!

crossfire

Znamenit
Učlanjen(a)
17.01.2003
Poruke
12,656
Poena
1,019
Ti mene mrzis, nema drugog objasnjenja:)Sve mi je jasno:) Moram da nadjem neku drugu plocu da probam da otkljucam, necu da budem u 27%:) Poz
 
Ti mene mrzis, nema drugog objasnjenja:)Sve mi je jasno:) Moram da nadjem neku drugu plocu da probam da otkljucam, necu da budem u 27%:) Poz

Ne mrzim te samo malo solim "ranu" :p
Koji je tvoj iz ovih silnih serija? Nije tebi ploca kriva...
Ti jesi iz ovih 27% :S:
 
Poslednja izmena:
@crossfire

0932 ali ne znam ostala slova, mada koliko vidim ili su otkljucali x3 a neko i x4 pa mozda i moze nesto da se desi sa drugom plocom:) Ko zna. Sastavili drugaru komp i juce ga pokupili iz BH i naravno da je otkljucan:D Njegov je 0925..

@AGRSV

Samo ako pise menjam nove lampe za stare:p Znam, video sam ali nesam zainteresovan. Kako cu sve da prodam djuture i da predjem na i5:D

Poz
 
@crossfire

0932 ali ne znam ostala slova, mada koliko vidim ili su otkljucali x3 a neko i x4 pa mozda i moze nesto da se desi sa drugom plocom:) Ko zna. Sastavili drugaru komp i juce ga pokupili iz BH i naravno da je otkljucan:D Njegov je 0925..

@AGRSV

Samo ako pise menjam nove lampe za stare:p Znam, video sam ali nesam zainteresovan. Kako cu sve da prodam djuture i da predjem na i5:D

Poz

Izdajnik :d
 
Nisam, majke mi:). Samo mi dajte otkljucan x2 550:p
Pomislice neko da ne mogu da spavam koliko patim za otkljucanim fenomima:d

Poz
 
Poslednja izmena:
Naci cu ja njega vec, videces. Samo gledaj..:D

Poz
 
Ja sam odustao od zelje da otkljucam proc. Smara me jedino cinjenica da na netu nema 0923APMW koji nije otkljucan na 3 jezgra. Mada nema ni igre (bar sa 4850) koja mi je trazila jaci proc ili 4 jezgra, tako mi je za sad OK i ovako. A da menjam procesore? Otkljucani za ovaj? Mnogo cimanja, izgubljenog vremena a verovatno i para!
 
Uspjesno otkljucan 550BE batch 0925DPBW.

Mozda nekom ova informacija bude od koristi :)
 
Nazad
Vrh Dno