Šta je novo?

Motorola droid turbo

200$ na ugovor , mislim da je 600$ ovako....nabrzaka sam kopirao imenik i namestio email samo ne smem 100% reci ali cini mi se da je kao kod nexusa...generalno kazem lepo lezi u ruci...i stvarno dobro deluje....ima turbo punjac...navodno 20min za 8h rada - tako reklamiraju....videcu mozda ga sebi uzmem u skorije vreme....planirao sam note 4 ali turbo je taman toliko manji da lepse legne u ruku
 
Poslednja izmena:
Mene zivo zanima screen on time koliko izvuce sa punom baterijom (posebno ako je samo na lte bez da se kaci na wifi)!?
 
nazalost to ti ne mogu reci posto ne znam ni sam
ako je uzmem u skorije vreme mogu izmeriti pa okaciti, mada do tada ce biti testova dosta
 
Opusteno,bice za par dana sto ti kazes svuda!
 
Ako ovi ne mere na istom osvetljenju džaba im testovi. Korisniji su YouTube kamera testovi.
 
Da. Pogotovu sto turbo izvlaci samo 280 nitsa. Nadam se da nexus 6 nisu zakinuli sa tako losim ekranom
 
Najjace da mere na istom osvetljenju, obe arene su (p)ostale smesne. Moto ima slabo osvetljenje na max, jedva 280 nitsa ali je osv. mozda ravnomerno a ne kao kod lg, sony, kineza tako da je najbolji pokazatelj test na 250 cd/m2 mada ne treba sumnjati da ce ova motorola imati najbolju autonomiju, ipak ima 3900 mAh i 5,2'' ekran, jeste da je 2k ali posto dijagonala nije prevelika a ima mAh za izvoz nema sanse da je autonomija u realnoj upotrebi losa/samo prosecna.
 
Poslednja izmena:
Kakav je to ekran? Pa S2 ima 360 nits. Džabe mu i 50h sot ako je tako, to neki kućni telefon, nije za napolje?
 
Cekajte anand da testira displej, meni zvuci nemoguce da jedan telefon visoke klase na kraju 2014. ima tako slabo osvetljen displej. Moguce da je greska strucnjaka iz PA. Tako kilavo osvetljen amoled nisu imali ni telefoni pre 4 godine.
 
Da, pogrešno sam se izrazio, spomenuo sam i Google jer su me prijatno iznenadili novim sistemom, kao i brojem uređaja koji dobija "lizalicu". ;)
 
Cekajte anand da testira displej, meni zvuci nemoguce da jedan telefon visoke klase na kraju 2014. ima tako slabo osvetljen displej. Moguce da je greska strucnjaka iz PA. Tako kilavo osvetljen amoled nisu imali ni telefoni pre 4 godine.

Ma to je AMOLED, gde to moze da ne valja? Bio i ostao najbolji ekran, jedini koji nema izbledele boje :)

Baterija po strani, ovaj smartfon deluje kao da je stigao iz 2012. godine.

Tek sad videh da si napisao strucnjaci iz PhoneArene :d
 
Pa kad su oni u pitanju nisu potrebni '' '', ironija se podrazumeva :d
 
Ja sam se iskreno razocarao,kad sam pogledao spec bas sam se bio nalozio da ga uzmem.Sad odem na xda vidim ljudi izvlace max 4 sot,ja na mom g3 izvlacim 4-5h..Plus jos ovo cudo nema slot za sd karticu..Stvarno ovi danas nisu sposobni da naprave komplet telefon.

Lg g3- nije neka baterija
N6-za mene preveliki + nema slot za sd
Droid turbo-bar za sad los sot + nema sd
S5- ni mrtav(ali to je stvar ukusa)

Jedino ovaj Z3 mi se cini kao kompletan telefon..Iskreno bas sam razocaran,cuvam ja pare do sledece god:D
 
Gledam sad vest, kažu da je ovaj fon novi rekorder u trajanju u high-end segmentu.
Meni se estetski uopšte ne sviđa. Podseća me na neke jeftine Alcatel modele.
 
Slazem se da izgledom podseca na njih ali verujem da je u ruci dosta bolja prica. Zanimljiv telefon svakako, treba samo sacekati da ga puste i kod nas pa da vidimo sta ce sa cenom da bude.
 
Sta je bre sa ovim forumom od sinoc...Moram da napisem poruku da bi video od sinoc komentare.
 
Pa moto x je jedva videla evropu, a moto G zvanično nije ni ulazio u zemlju ako se ne varam, samo šverc na kp i sl.
 
nece jos moto maxx u evropu, zbog novog androida, sacekace malo, pa stize sa lollipopom out of box.
 
Motorola ima jako čudnu politiku. Dosta svojih telefona nisu prodavali u Evropi.
Nije mi razumno da ih ne interesuje prilično bogato tržište koje ima ~500miliona stanovnika (samo u EU)...
 
Motorola ima jako čudnu politiku. Dosta svojih telefona nisu prodavali u Evropi.
Nije mi razumno da ih ne interesuje prilično bogato tržište koje ima ~500miliona stanovnika (samo u EU)...

Toliko im je dobro išlo kod evropske publike da su se pre par godina povukli.
Da je prodaja bila bolja verovatno to ne bi uradili.

Šteta što ih nema kod operatera jer imaju još zanimljivih modela pored ovog.
 
Nazad
Vrh Dno