Šta je novo?

Moto Z

Pa nece bas, za sad nas je 5, 6 valjda, ako nisam nekoga zaboravio... :) No, sto nas je vise, rastu sanse da se i dodatno prosirimo. :)

Moto Z + TapaTalk
 
Stigli i Moto Modovi u Vip
Jbl je 12000
Hasselblad 31200
I sto je najvaznije moze na 24 rate:)

Lenovo Moto Z
 
Jeftinije je u GT-u... Mislim da isto mjere na rate.

Moto Z + TapaTalk
 
Gigatron ima rate ali 24 mora preko banke, odrzavanje racuna mesecno tako da to je sve tu negde

Lenovo Moto Z
 
A da napravimo Z klan? Hahaha [emoji23]

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Ja sam razumeo momka iz Lenova da nije baš tolika frka i grabež [emoji6] da ih u principu ima,možda i produže akciju ko zna.

Kontakttirao sam i Vip FB suport i tražio kao dugogodišnji korisnik neke povoljnosti pogotovu što koristim jake pakete, dobiću i popust 5000rsd na telefon kad budem uzimao.Tako da mislim i pored prenaduvane cene je sa projektorom best bay kupovina trenutno.
Javljam u temi impresije čim pazarim.
Uz koji paket produzavas? Meni su dali popust 3000 na nova4 tako da je izasao na 52.000 u 24 rate

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Uz nova 5 ili nova 6, pet soma popust.
 
Poslednja izmena:
Ako može PP link za mod bateriju sad sam gledao oglase nenadjoh je.
 
Poslednja izmena:
Gizmo prodavao, sad ne vidim oglas.Posalji mu pp

Lenovo Moto Z
 
Ok,video sam taj oglas sa modovima ali nema baterije u njemu,poslaću mu PP.
 
Iskreno, ali iskreno - taj mod ne bih nikad ni kupio... Jedino da bas krenem u sumu na nekoliko dana, ali onda sumnjam da bih i nosio smartfon. :D

Moto Z + TapaTalk
 
Previše je debeo mob sa njim.15mm.. trebao je osnovni model da ima 3000mah ,nije mi jasno sta su glumili i napravili 5mm tanak mob

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Realno, trebali su, ova tankoca nema neku preteranu ulogu, osim titule najtanjeg...

Realno je i ovako baterija ok, ali da ima 3k mAh, uh... :)

Moto Z + TapaTalk
 
U svakom slučaju sutra i prekosutra ga provlacim kroz test :) biće zanimljivo ,znam da mi se ortak oduševio mada je on na g3 već 2god

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Na šta ćeš ti Loznice, pošto vidim da ide 5x? :D

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Pa na Moto Z, vidis da ne izlazi sa nase teme. :D

Moto Z + TapaTalk
 
ne znam :)

eh da je srece da ne izlazim iz ove teme, ne bih nabio 18k postova kao neki bolesnik :)
 
U svakom slučaju sutra i prekosutra ga provlacim kroz test :) biće zanimljivo ,znam da mi se ortak oduševio mada je on na g3 već 2god

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ajd zivota ti pa javi da li se i kod tebe na projektoru u duzim mracnijim scenama hoce da postidi [emoji3] tj. da li je "ljubicasta" slika na par sekundi.
Nadam se da ce ispeglati to nekim update-om za mod

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Da li si proveravao, mislim da je projektor imao update.Cinimi se

Lenovo Moto Z
 
Da li si proveravao, mislim da je projektor imao update.Cinimi se

Lenovo Moto Z
Da, odradio je update cim je prvi put bocnut. Posle sam proverio rucno (nakon uocene greske u projekciji) i nema tj. kaze da je instaliran zadnji update za mod.

Zoranbkv je naleteo na isti problem.

Sent from my XT1650 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja gledam z play u mts I cena mi je OK u mom paketu.
Doplata je 200€ a kineza mogu za 150 možda prodati pa se razmišljam da li da to uradim.
Znam da je z play midrejndžer ali koliko vidim sasvim pristojno radi.


Sent from my Redmi Note 3
 
Ovo je novo, nije ga sada imao nijedan operater.Nisam imao prilike da ga probam ali po specifikacijama treba da radi odlicno i ako pozelis mozes koristiti Moto Modove na njemu.
Iz mog iskustva sa Moto Z svaka preporuka.
 
Hajde Chobby u nas tabor, znam da zelis. :D

Moto Z + TapaTalk
 
Nazad
Vrh Dno