Šta je novo?

Moto GP2

max9998

Čuven
Učlanjen(a)
26.12.2002
Poruke
979
Poena
620
Da li postoje neki mod & fan sajtovi za ovu fenomenalnu igru? Ne mogu nigde da nadjem detaljna objasnjenja za tweak-ovanje igre preko telnet-a (za one koji nisu to provalili, u readme fajlu imate uputstvo kako da preko telneta menjate bukvalno sve parametre fizike, grafike, zvuka, ai...).
Pogotovo me zanima kako se menjaju nivoi tezine (Champion mi je jos tezak a Pro lak).
 
Ma... pusti, ovde vlada misljenje da je ta igra glupa arkada... Meni je savrseno izbalansirana izmedju arkade i simulacije, a grafika i zvuk su perfektni...
 
Bez veze... Na nacin koji sam spomenuo od igre se moze napraviti i cista arkada ali i badass simulacija... Cudno da niko na netu to nije probao i okacio izmenjene motogp.cfg fajlove.
 
Mnogo ima krsenja AI je pravi vo samo te rokne od pozadi kad te stigne.
 
Moze da se iskljuci sudaranje... ubaci:

game/no_collisions = false

u motogp.cfg.

Za dalje eksperimentisanje:

ubacite telnet = true u .cfg i kada pokrenete igru telnet-ujte se na adresu localhost. HELP za dalje...
 
...ali zvuk je i dalje krsh :)
 
zvuk je krs,ali igrivost(u pitanju je ipak samo igra),grafika...max,hvala za koristan savet,mozda sada moze da se pobedi i na"legend"nivou..!. nego,kad ce trojka?
 
Pa moze igra da bude profesionalni simulator, ako je zvuk ko kosilica...cao :)
 
driver je napisao(la):
Pa moze igra da bude profesionalni simulator, ako je zvuk ko kosilica...cao :)
Licno mi se vise svidja motogp1,ali i dvojka je ok.
Zvuk motora je stvarno ocajno uradjen, mada nisam jos igrao ni jednu igru(trku) gde je zvuk ok uradjen, osim mozda gp Legends
 
CMR3, Rally Masters, F1 99/02 imaju odlichan zvuk...
 
tomvlad je napisao(la):
...
...mada nisam jos igrao ni jednu igru(trku) gde je zvuk ok uradjen, osim mozda gp Legends
:eye: :mrgreen: Bas je lepo kad neko spomene GPL - i dalje, posle 5 godina, jednu od najpopularnijih i najboljih voznji !

BTW, za gotovo sve uspesnije voznje mogu na net-u da se nadju alternativni zvukovi, tako da ne mislim da je to neki nepremostivi problem.
 
drapine, ajde molim te nadji mi zvuk za onaj Microsoft rally challenge, kako se vec zove...igra je pljunuti rally masters sa mnogo boljom grafikom i novim stazama, a i kako ne bi bila kad je radio DICE kao i prvi deo :) igru ne igram samo zato shto je zvuk nikad gori, i to ne sam zvuk, nego pri pushtanju i dodavanju gasa je neverovatno gadan prelaz, pa svaki put kad to chujem povraca mi se koliko je smeshno...imam neki utisak da je MS umeshao svoje prste u ovo poshto je u prvom delu zvuk bio najbolji do tada za rally voznje...
 
driver je napisao(la):
drapine, ajde molim te nadji mi zvuk za onaj Microsoft rally challenge, kako se vec zove...igra je pljunuti rally masters sa mnogo boljom grafikom i novim stazama, a i kako ne bi bila kad je radio DICE kao i prvi deo :) igru ne igram samo zato shto je zvuk nikad gori, i to ne sam zvuk, nego pri pushtanju i dodavanju gasa je neverovatno gadan prelaz, pa svaki put kad to chujem povraca mi se koliko je smeshno...imam neki utisak da je MS umeshao svoje prste u ovo poshto je u prvom delu zvuk bio najbolji do tada za rally voznje...
Zar se nismo slozili da je problem u zvuku kod RSC do zvucne karte? :) Ja sam ga probao kod ortaka na 5.1 i zvuk je priblizan onom u CMR3 ali na mom AC97 je blagi ocaj tako da sam i deinstalirao igru zbog toga. Inace sama igra nije uopste toliko losa... Ajde ako stvarno neko zna kako moze da se "poboljsa" zvuk u RSC neka javi.
 
driver je napisao(la):
drapine, ajde molim te nadji mi zvuk za onaj Microsoft rally challenge, kako se vec zove...igra je pljunuti rally masters sa mnogo boljom grafikom i novim stazama, a i kako ne bi bila kad je radio DICE kao i prvi deo
E gde ga nadje bas za RSC ! :rolleyes:
Problem je: kao prvo sto izgleda da se to stvarno, sto rece Ray, desava samo na nekim kartama, pa nema mnogo ljudi koji su se tome posvetili i kao drugo sto je voznju pravio DICE, koji je poznat po izuzetno zaguljenim "kriptografskim" fajlovima koje je jako tesko editovati.

E sad, pojavio se program koji otvara .rff fajlove koje upotrebljava RSC, tako da je teoretski moguce editovati zvukove, posto su svi lepo u .wav fajlovima, kad se jednom otpakuju iz .rff audio fajlova.

Vise o tome na http://home.no.net/yallis/ik/rsc/
Program je na http://home.no.net/yallis/ik/?go=download - RFFTool 1.0

Pa sad ako ima junaka koji zna dobro da edituje zvuk, ne bi trebalo da ima previse problema...


Usput, trazeci ovo naisao sam i na lepi mali MotoGP2 forum: http://racing.edgegaming.com/forums/viewforum.php?f=3&sid=9394d4d39d04c3159e51cd0870ecf668
 
Kad smo vec kod zvuka, da li ste probali da ukljucite onu opciju "Brum-brum..." (tako nesto). Plakao sam od smeha :))
 
Ovo je mozda i najbolja igrica...protiv zvuka nemam nista,ali je mogao da bude malo realniji.
Koliko njih ste uspeli da slupate najvise?
Ja sam u Astraliji,napravio lancani sudar od 7 ili 8 mislim,i izgleda do jaja :mrgreen:
Pukao sam od smeha kako su popadali
 
Da li neko od vas zna kako se igra u splitscreen modu,jer njega ima u meniju,ali nece da radi,hoce lan,ip i ostalo ali splitscreen je jedino zatamnjeno,glupo je da su ga stavili a da ne radi,bio bih vrlo zahvalan ako bi neko znao da mi kaze bitno mi je da to sredim

Hvala unapred :)
 
1. Da li si povezao gamepad pre ulaska u igru?
2. Što ne otvori novu temu, a ne ovu staru 7 godina :d ?
 
1. Da li si povezao gamepad pre ulaska u igru?
2. Što ne otvori novu temu, a ne ovu staru 7 godina :d ?

Pa nisam hte da otvaram novu temu zbog ovako male stvari,a nije bilo do gamepada,bilo je do igre,losa je verzija bila,skinuo sam drugu i sada sve radi savrseno :)
 
Nazad
Vrh Dno