Šta je novo?

moto g72 problem sa apdejtom

mandrak007

Slavan
Učlanjen(a)
03.06.2007
Poruke
208
Poena
330
Postaje već zamorno. Požalio sam što sam ga ikada kupio. Redovno uzme apdejt, dođe do 100% i prijavi da nije uspešno urađen apdejt s3svs32.45-28-1-6-5-1, bez brojčanog prikaza ikakve greške. Vraćao telefon na fabrička podešavanja i ništa. Čitam na forumima da se ljudima dešava ista situacija. Ovo je nadogradnja od 12ce do oktobra prošle godine, ali sam naišao takođe na iskustva ljudi koji su dobili 13cu i telefon im je posle toga brikovan. Pare su im vraćene. Šta se dešava sa ovom serijom? Primećujem takođe kada uključim spikerfon da me sagovornik lošije čuje, baterija se ponekad greje kada je vajfaj uključen i imam normalan poziv u međuvremenu. Telefon je pod garancijom do 05/25.
 
Poslednja izmena:
Nosi u servis. Ako ne reše, pare nazad i uzmi neki drugi. Bolje nego da se stalno cimaš i strepiš.
 
Postaje već zamorno. Požalio sam što sam ga ikada kupio. Redovno uzme apdejt, dođe do 100% i prijavi da nije uspešno urađen apdejt s3svs32.45-28-1-6-5-1, bez brojčanog prikaza ikakve greške. Vraćao telefon na fabrička podešavanja i ništa. Čitam na forumima da se ljudima dešava ista situacija. Ovo je nadogradnja od 12ce do oktobra prošle godine, ali sam naišao takođe na iskustva ljudi koji su dobili 13cu i telefon im je posle toga brikovan. Pare su im vraćene. Šta se dešava sa ovom serijom? Primećujem takođe kada uključim spikerfon da me sagovornik lošije čuje, baterija se ponekad greje kada je vajfaj uključen i imam normalan poziv u međuvremenu. Telefon je pod garancijom do 05/25.
meni je sve uredno update uradio na 13 andorid....to je do tvog primerka neki problem...
 
I kod mene je sve u redu. Update na 13 ok prosao, ne greje se, prezadovoljan sam. Verovatno je do tvog primerka nesto. Ako je pod garancijom obavezno ga reklamiraj da rese problem.
 
Na mom telefonu, takođe nije bilo problema sa update na Android 13, a I sa poslednjim update -ima. Očigledno je tvoj primerak nešto faličan...
 
Postaje već zamorno. Požalio sam što sam ga ikada kupio. Redovno uzme apdejt, dođe do 100% i prijavi da nije uspešno urađen apdejt s3svs32.45-28-1-6-5-1, bez brojčanog prikaza ikakve greške. Vraćao telefon na fabrička podešavanja i ništa. Čitam na forumima da se ljudima dešava ista situacija. Ovo je nadogradnja od 12ce do oktobra prošle godine, ali sam naišao takođe na iskustva ljudi koji su dobili 13cu i telefon im je posle toga brikovan. Pare su im vraćene. Šta se dešava sa ovom serijom? Primećujem takođe kada uključim spikerfon da me sagovornik lošije čuje, baterija se ponekad greje kada je vajfaj uključen i imam normalan poziv u međuvremenu. Telefon je pod garancijom do 05/25.
Motorola Moto G32 apdejtovana na android 13,i radi bez problema.Malopre dobih i OTA Security Patch za 1 Mart 2024.Toje do tvog aparata zameni,zameni za neki drugi ako servis ne pomaze 🤔
Screenshot_20240320-203000.png
 
I ja sam na A13, apdejt prošao bez problema, mada mi se čini da je bilo stabilnije na A12, manje kočenja i sitnih brljotina...
 
Ne znam da li sam ja jedini ili ima još neko da nije na moto g72 dobio nadogradnju na android 13,
kad god proveravam da li postoji nadogradnja kaže da na a poslednji update je iz avgusta prošle godine.
Znam da je na njega još od decembra prošle godine počela nadogradnja al kod mene ništa a eto u kući imam i moto g32 i on je dobio trinesticu.
Da li neko je imao ovakav problem pa rešio ili jednostavno moram da čekam.
 
Nazad
Vrh Dno