Šta je novo?

Monitori sa QD-OLED panelima

Alienware 32 4K QD-OLED AW3225QF

 
Steta sto je zakrivljen
 
To je i mene brecnulo ali nije mnogo.
 
1200 dolara taj od 32... AW2725DF 27inch 1440p 360hz sta reci usrali su motku..Nvidia G-Sync sipak, samo AMD...cijena mu $900...
 
Svi ti monitori su VESA adaptive sync compatible, tako da ako nema fresync ili g-sync ne znaci da adaptive sync nece raditi, klasicna zabluda. Freesync/Gsync su customizovani adaptive sync. A cena jeste malo gore, ali po meni je 1000e za ovaj panel top cena, pa dodaj jos malo..
 
 
Imam osecaj da ce Asus preceniti svoju verziju tih monitora, kao i sve do sad ali srecom izbor je veci ovaj put, za istu stvar.
 
Imam osecaj da ce Asus preceniti svoju verziju tih monitora, kao i sve do sad ali srecom izbor je veci ovaj put, za istu stvar.
I ja kazem, odlicna stvar sto je Samsung prodao ovu tehnologiju, imas izbor. Plus je verzija 2 ovog panela, sa unapredjenim performansama. Samo da se docepam jednog :D
 
Pare na strani, samo čekam da se pojave, MSI izgleda lepo. Do tad na 24". 🥹
 
a sta ti je sa ova dva 34" iz my gear?
 
Prodao drugaru za 500 oba, sa sve vertikalnim nosacem.

Sad se planira OLED 32" i dva 24" IPS vertikalno sa svake strane.
 
ja ne bih mesao tehnologije (ni pica) :D

znaci 3 oled :D jedan 32" i dva 24" :D
 
 
Negde sam primetio da neki od proizvodjaca ima display port v1.4?
 
Dobra vest, izgleda da ce biti u ponudi pocetkom februara.

1705065994208.png
 
mislim da svi imaju, ovo je prvi koji ima 2.1

mada realno jos uvek nema koristi od toga, mozda za koju godinu, a tada ce sigurno svi izbacivati modele sa 2.1
 
Dobra cena.

1705103975965.png
 
Gigabayte je isto dobar :D kad dolaze ovi MSI Gigabayte LG Asus ?
 
bila bi dobra cena da je toliko 32" :)

neki valjda vec od februara, neki do kraja godine, zavisi od modela do modela. e sada kad dolaze u SRB, videcemo
 
monitor sam prodao, sad cekam madjare i prve 32 oled, koliko vidim bilo msi bilo asus, alienware, sve je to slicno stvar ukusa izgleda :D
 
Napolju bas pale cene. Kod nas x2.
 
750e je 34 dell sada u UK na dell.co.uk
 
Cini se da ce Alienware biti prvi dostupan, vec ga isporucuju u USA.

 
Odmah počeli i prvi problemi.

1000011641.png
 
Imaš na redditu.
 
Nazad
Vrh Dno