Šta je novo?

Monitor 21-23'', do 150e (nov/polovan)

Dibidus

Cenjen
Učlanjen(a)
07.10.2013
Poruke
170
Poena
170
Raspituje se familija koji je dobar monitor do 150e. A ja veze nemam sa monitorima, licno imam dell koji mi je super ali je van njihovog budzeta.

Nov ili polovan, realno svejedno. Svakako ako preporucite i polovan pojuricu neki sa garancijom.
Nije problem ni da trazim kod madjara.

21 do 22 incha ali nadam se da moze nesto i sa 23 (mada uopste nije toliko bitno)?
Koristice se uglavnom za rad u aplikacijama gde ima dosta teksta i podataka, sema, jednostavnijih crteza itd. Maksimalno opterecenje bi bilo oko 15-20h nedeljno, ali opet bi znacilo sto manje zamaranje ociju. Nece se gledati filmovi ili igrati igrice na njemu.
Pretpostavljam da je bi bilo lepo pojuriti neki IPS? Video sam u jedoj temi da pitaju za AOC I2269VWM ali bez odgovora.

Svaka preporuka je dobro dosla, makar mi i samo rekli koje brendove/serije/panele da zaobilazim.
 
Deluje kao sjajan monitor. Ali vise kad bih uzimao za sebe.
Njima je preko budzeta. Definitivno do 150e jer bi svakako bili odusevljeni ako mogu nesto i za manje pare. Tako da bih ipak gledao neki best buy model, nize cene od 20k din.

Ajde da kazem ovako, neka budzet bude 15k din pa bas ako je neka fantasticna prilika dodajemo jos 2-3 hiljade
 
Nazad
Vrh Dno