Šta je novo?

MoneyBookers - informacije / iskustva

znaci prvo ide u koverti pin cod.onda ide u koverti u sanduce skrill mastercard hvala.
 
Nema pravila. Meni su stigli zajedno. Mojoj koleginici pre dva meseca stigla prvo kartica pa posle pet dana pin-kod.
 
Kada stigne pin, na sajtu potvrdite da je pin kod vas i tek vam onda salju karticu.
 
kako se na sajtu potvrdjuje jer odavno sam narucivao pa sam zaboravio jer isto ili slicno kao kod netellera sam biras na sajtu pin.
 
Ja ništa potvrđivao nisam, možda su to skoro uveli.
Kao što rekoh stigle su mi obe stvari u isto vreme, samo u dve odvojene koverte...
 
Evo, ja sam karticu dobio pre 15 dana, stigla je i kartica i pin u isto vreme u odvojenim kovertama. Nisam morao prvo da unesem pin da bi mi poslali karticu, vec sam tada kad mi je stiglo to potvrdio na mom nalogu.
 
Upravo sam prvi put podigao novac na bankomatu sa Skrill Mastercard - 30000 dinara na bankomatu Banke Inteze, skinuto mi je 249,72 evra sa Skrill balansa.
 
Verifikovao sam visu za upload. Kliknem na withdrawal na istu karticu, vidim ne moze traze opet verifikaciju. Traze da povuku sa kartice opet nekih 240 din na wallet. Zasto opet, ne kontam? :)
 
Provizija ?!
 
Nije provizija, nego verifikacija vise OPET! :) Ne pise da je provizija, nego da ce te pare biti na wallet racunu. Ne kontam zasto 2x to traze?
 
Ni ja. Ja nisam hteo drugi put. Pisao sam supportu nisu mi odgovorili jos...
 
Svaki put kad povezujete novu karticu sa skrill accountom (nakon isteka stare ili dodajom druge) skrill trazi da:

  1. Verifikujete iznos skinut sa racuna (to vam je ono izmedju 1 i 3 $, ovaj korak je postojao oduvek)
  2. Da dozvolite da samo prilikom prvog povlacenja novca, skrill skine neki sitan iznos sa kartice (ovaj korak je nov, mislim da je pisalo "for security reasons")

Znaci, to nije ista vrsta verifikacije. Kod prve cekate par dana da upisete tacan iznos, kod druge klikom na verify, skine vam 1-2e sa racuna i gotova verifikacija za par sekundi.

Posle prvog povlacenja, do isteka kartice, nebi trebalo da vam trazi bilo kakvu dodatnu verifikaciju.

Ako vam je i dalje cudan taj drugi korak, sacekajte odgovor supporta.
 
imam na skrill racunu oko 4.60eur.koliko je u dinarima jos oko 6eur jer ako nebude 10e nesalju karticu hvala.
 
Svaki put kad povezujete novu karticu sa skrill accountom (nakon isteka stare ili dodajom druge) skrill trazi da:

  1. Verifikujete iznos skinut sa racuna (to vam je ono izmedju 1 i 3 $, ovaj korak je postojao oduvek)
  2. Da dozvolite da samo prilikom prvog povlacenja novca, skrill skine neki sitan iznos sa kartice (ovaj korak je nov, mislim da je pisalo "for security reasons")

Znaci, to nije ista vrsta verifikacije. Kod prve cekate par dana da upisete tacan iznos, kod druge klikom na verify, skine vam 1-2e sa racuna i gotova verifikacija za par sekundi.

Posle prvog povlacenja, do isteka kartice, nebi trebalo da vam trazi bilo kakvu dodatnu verifikaciju.

Ako vam je i dalje cudan taj drugi korak, sacekajte odgovor supporta.

Hvala. :)
 
pitanje sutra cu traziti da mi posalju karticu.pitanje je sledece koliko je provizija kada podizem euro na bankomatu naprimer u grckoj hvala.
 
kod druge klikom na verify, skine vam 1-2e sa racuna i gotova verifikacija za par sekundi.
jel dovvoljno na sajtu kliknuti na verify nemoram vaditi novac na bankomatu.
 
kod druge klikom na verify, skine vam 1-2e sa racuna i gotova verifikacija za par sekundi.
jel dovvoljno na sajtu kliknuti na verify nemoram vaditi novac na bankomatu.

Hm...Ja ne mogu to sad da verifikujem dobijem referencu neku od 8 karaktera (znaci nije ona od intesinog mTokena ona je od 6), i trazi mi lozinku da unesem. E sad koju lozinku bem li ga. Sad cu da prelistam temu jos jednom nisam nasao o ovome nista, ili sam prevideo.

Trgovac:Skrill Ltd.
Iznos:EUR 2,00
Datum:12.05.2015
Broj kartice:XXXX XXXX XXXX XXXX
Lična poruka:My personal greeting!
Autentifikacijski metod:EMV CAP/DPA
Referenca:XXXXXXXX
Lozinka:
 
[Miki je napisao(la):
;4210709]
kod druge klikom na verify, skine vam 1-2e sa racuna i gotova verifikacija za par sekundi.
jel dovvoljno na sajtu kliknuti na verify nemoram vaditi novac na bankomatu.

Hm...Ja ne mogu to sad da verifikujem dobijem referencu neku od 8 karaktera (znaci nije ona od intesinog mTokena ona je od 6), i trazi mi lozinku da unesem. E sad koju lozinku bem li ga. Sad cu da prelistam temu jos jednom nisam nasao o ovome nista, ili sam prevideo.

Trgovac:Skrill Ltd.
Iznos:EUR 2,00
Datum:12.05.2015
Broj kartice:XXXX XXXX XXXX XXXX
Lična poruka:My personal greeting!
Autentifikacijski metod:EMV CAP/DPA
Referenca:XXXXXXXX
Lozinka:

Treba ti CAP čitač

Pošto si kod Intese oni ga daju za 1000din.

Idi u poslovnicu i traži.
 
Poslednja izmena:
Super. To nisam znao. Hvala!
 
[Miki je napisao(la):
;4210863]Super. To nisam znao. Hvala!

Kako nisi znao lepo ti piše

AUTENTIFIKACIJSKI METOD: EMV CAP/DPA
 
Poslednja izmena:
kakva je situacija sa visa karticom komercijalne banke jel treba taj citac.
 
Kako nisi znao lepo ti piše

AUTENTIFIKACIJSKI METOD: EMV CAP/DPA

Nisam znao o cemu se radi jer nisam koristio nikad ni taj citac, niti sam imao potrebe, niti sam znao da intesa to nudi, niti mi je bilo koja druga transakcija to trazila :)
 
kakva je situacija sa visa karticom komercijalne banke jel treba taj citac.

Zavisi od same kartice kojom tehologijom zastite je uradjena

Nisam znao o cemu se radi jer nisam koristio nikad ni taj citac, niti sam imao potrebe, niti sam znao da intesa to nudi, niti mi je bilo koja druga transakcija to trazila :)

Kod Intese sve kartice za Online placanja izdate od 2014god. traze CAP citac
 
u komercijalnoj banci kazu da netreba AUTENTIFIKACIJSKI METOD: EMV CAP/DPA
 
pokusacu danas ili sutra da bude na racunu 10eur.pa de posalju karticu jel pocetkom juna idem za grcku na odmor valjda ce stici kartica treba mi za skiatos.
 
evo prevoda znaci za 10dana je kartica kod mene i onda je koristim od 9.juna idem za skiiatos.jel tacno da je provizija na bankomatima 1.8e ako su evri.
Dragi Vladimir Mašić


Primili smo Vaš zahtjev za zamjene Skrill Prepaid MasterCard® i PIN.

Mi ćemo izdati novu karticu & PIN i poslati ih na adresu registrirane na vašem Skrill račun odmah.Kartica i PIN će biti poslana odvojeno iz sigurnosnih razloga.

Kada dobijete karticu, morate aktivirati karticu početi koristiti ga. Samo se prijavite na svoj račun Skrill, idite na karticu "Skrill Card" i ispunite svoje podatke kartice i datum rođenja.

Ako imate bilo kakvih pitanja, molimo kontaktirajte Skrill pomoć tim.


Hvala što koristite Skrill,

Skrill Pomoć tim.
 
Nazad
Vrh Dno