Šta je novo?

Monero [XMR] (RandomX)

Zavisi kako je konekcija napravljena (pool commands).
Kod mene je to "miner.exe pool_address wallet.ID.worker_number parametri"
Kome je konekcija pravljena samo preko wallet--a to radi ali čim pool ne može da proveri ID koji sam uneo i worker_number, izbaci miner ;)
 
Poslednja izmena:
Opa bato!
All monero pools under attack. Write email with your wallet and IP used for mining to get private server.
 
Nema nikakvih napada kolko ja vidim....

Poslano sa mog MI 4LTE koristeći Tapatalk
 
monero forkovan pre koji dan,videcemo kako je prosao fork od cega zavisi i sama cena...za sada se dobro drzi
 
Postovani, da li se Monero kopa po principu ZEC-a, samo se upise adresa u bat fajlu, i direktno ide na menjacnicu? Ili drugacije? hvala unapred
 
koje klokove koristite za 7970 kartice a koje za 480x 4G? i koliko hesa daju? hvala
 
Može mala pomoć, pošto sam na polonexu a kopam na supernova tamo sam video neke dve payment adrese tj i payment id. Moje pitanje šta se tu stavlja?
Hvala unapred na pomoći

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
Za monero i jedna i druga adresa

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Koja je jedna a koja je druga, mislim ona druga je sa polonexa depozit adresa ali meni je problem ona prva. Gde da je dobijem

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
@edy11
pod "deposit" klikneš na "deposit address" i dobićeš polo adresu koju upisuješ prvu a onda (razdvojeno tačkom ako ubacuješ u .bat fajl rudara) upisuješ payment id...
2017-01-19_211639.png
 
Ok, sad sam video da su obe tamo,ma oćoravio sam skroz ;)

Hvala svima na brzim odgovorima


Da li neko, osim mene, ima problem sa isplatama. Od juče samo mi je jedna stigla, a još 5 je poslato i ništa nije stiglo. Stvarno sam baksuz šta god počnem ono neki problem nikad ništa iz prve
 
Poslednja izmena od urednika:
Po meni monero je najbolje kopati na MinerGate i nemas problema. Probaj videces razliku

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Koliki je fee na MinerGate

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
Aj ovako da postavim pitanje, gde je najmanji fee

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
Niko ne pominje sgminer-gm. Malo je nezgodan za setovanje, ali kada sam sve namestio, sa Rx 480 (a i 380) postižem za mrvicu više od Claymora (780>775), a nema 2% (ili 2,5%) fee...
 
Niko ne pominje sgminer-gm. Malo je nezgodan za setovanje, ali kada sam sve namestio, sa Rx 480 (a i 380) postižem za mrvicu više od Claymora (780>775), a nema 2% (ili 2,5%) fee...

Meni daje 645 vs 690 cleaymore na 470. Daj podesavanja! :)

Koristim ga svakako jer mi je stabilniji na RX od Cleymora! koji puca 2-3 puta dnevno.
 
Poslednja izmena:
A neko je na btc talk napisao i da trosi 10% manje struje od klejmora.
Ako si raspolozen podeli namestanja :)

image.jpg

Nitro 470 8gb na 1200/2150 (-100mV)
Moze i vise ali otkad sam preselio rig nije mi pri ruci pa ako zakuca moram u auto pa na put...

Na 1350/2200 mi je davao ~780-785 po kartici.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno