Šta je novo?

Monero [XMR] (RandomX)

Ok,pitao sam prvenstveno zbog statistike,ako dodam .123 iza klejmur hocu li moci da vidim statistiku za tu 123 masinu
 
Ok,pitao sam prvenstveno zbog statistike,ako dodam .123 iza klejmur hocu li moci da vidim statistiku za tu 123 masinu


Ako dodas ispred, da.

Jos jednom, ispravna sintaksa je :
NsCpuCNMiner64 -o stratum+tcp://eu.monero.rs:4444 -u YOUR_WALLET_ADDRESS.123:Claymore -p un1qu3p4sS


Statistiku za 123 masinu proveravas unosenjem WALLET_ADDRESS.123 u polje za statistiku.
 
Hm....po ovom diff-u i sa ovim hasrate-om na monero.rs...trebali smo naci vec block.....ali ga nema....kopacu 48h...pa odlucujem.....
 
OK,hvala,to me zanimalo,znaci ide ispred klejmur a ne iza.I mozes li da napravis da statistika bude za jednu adresu svi njeni vorkeri a ne za statistiku u lookup da mora da se ukucava ponaosob jer kad imas puno vorkera slozices se da je to beskorisno
 
OK,hvala,to me zanimalo,znaci ide ispred klejmur a ne iza.I mozes li da napravis da statistika bude za jednu adresu svi njeni vorkeri a ne za statistiku u lookup da mora da se ukucava ponaosob jer kad imas puno vorkera slozices se da je to beskorisno

Slazem se za statistiku, kod je spreman i upravo se testira na test platform, postoji mogucnost da bude pusten do kraja dana.
 
Opasno radi Monero.rs mora da je iz mog kraja, mirise mi na Sumadiju ;)
 
Pustio sam test sa jednom masinom 1264h/s na masini,na poolu 1.1-1.05khs neko vreme,pa se vrati na 300,duze od minuta nema shareova pa u krug.Zasto to?
Ova exkluziva na 3770 t4 189h , a na klejmuru 260h.Na poolu do 1.1 zajedno sa gore pomenutom masinom.Zasto to?Pojavio se novi blok.Jel u nekom bloku idu brze,a u nekom sporije shareovi?
 
Jos neki moji drugari predjose.....e sada jos samo da se i site isprsi sa blockovima.... :)
 
Pustio sam test sa jednom masinom 1264h/s na masini,na poolu 1.1-1.05khs neko vreme,pa se vrati na 300,duze od minuta nema shareova pa u krug.Zasto to?

zato što pool gura veliki share diff...


@monero.rs
koliko je tačno ovo "last block found"? pošto kad idem na pool blocks poslednji stoji u 1:20 a ovde se menja 3-4-6 minuta...
šta znači crveni blok u pool blocks, orphan?
 
Poslednja izmena:
na dwarfu raste statistika, izgleda da su na pravom chainu....
 
zato što pool gura veliki share diff...


@monero.rs
koliko je tačno ovo "last block found"? pošto kad idem na pool blocks poslednji stoji u 1:20 a ovde se menja 3-4-6 minuta...
šta znači crveni blok u pool blocks, orphan?

Crveni blok je orphan, dosao je u trenutku kad se mreza fork-ovala. Sledeci blok je blok na dobrom blockchain-u. Malo strpljenja, novi blok ocekujemo svakog trenutka :)
 
znači ovo block found nije tačno? ili je to možda na nivou mreže?

vidim francuz piše da je "napad" prošao, pušta sve da radi
 
mislio sam da sad kad je ovaj napad gotov mogu da posaljem iz walleta na mintpal...sinhronizovao se ok do zadnjeg bloka i onda sam prebacio 5xmr nma mintpal ...nema ih u pending (pojedeni su zar ne jer sam zaboravio da uradim nesto pre slanja ? :) )
 
Vidim da je forkovan monero.. Gde kopate, vidim da ovo sto se iskopa je dzaba....

transkakc.jpg
 
Opciju za kopanje direktno na racun menjacnice nismo u mogucnosti da pustimo danas. Testiranje nije bilo moguce zbog 'zamrznutog' novcanika Mintpal i Poloniex menjacnice.
 
mislio sam da sad kad je ovaj napad gotov mogu da posaljem iz walleta na mintpal...sinhronizovao se ok do zadnjeg bloka i onda sam prebacio 5xmr nma mintpal ...nema ih u pending (pojedeni su zar ne jer sam zaboravio da uradim nesto pre slanja ? :) )

moze li mi neko reci dali sta se dogodilo sa novcem ? :)
 
Dwarf mi konstantno pokuzuje 20-30% nižu brzinu nego iz minera... tzv. Current approx.speed. Što je najgore Earning in last 24 hours je uvek ispod Next 24h earning procene bar 10%...
Da li ima neki drugi "pošten" pool koji isplaćuje na menjačnicu a da ne krade baš ovoliko? Ok je da se kraducka pomalo ali ovi ga baš preteraše :)
 
I meni miner pokazuje više i od proksija i od Dwarf-a, dok se ova dva uglavnom poklapaju čak i u oscilacijama (mada nekad pokažu i veći hash nego u mineru)...Takodje nekad sva 3 pokazuju različito..... pa ti sad budi pametan :D
2014-09-04_211420.png
 
Poslednja izmena:
jel uspeo neko da sinhronizuje wallet skinuo sam onaj
sto su dakli sa monero.rs i sinhronizovao ga skoro do kraja ali je zaglavio pri kraju



VAZNO OBAVESTENJE!!

Svi MONERO.RS nodovi, eu.monero.rs, usa.monero.rs i asia.monero.rs su updateovani!
Mirrorujemo najnoviji blockchain za WINDOWS OS na adresi http://monero.rs/blockchain/windows64/blockchain.bin

Untitled.jpg
 
imao sam stari u downloads ,medjutim kad idem na replace files kao sto sam i apdejtovao na 0.8.8.2 ...
nece da pokrene deamon izgleda da nije moguc downgrade

Nece, znam. Ili da postavi neko ili kad dodjem kuci...

Dwarf mi konstantno pokuzuje 20-30% nižu brzinu nego iz minera... tzv. Current approx.speed. Što je najgore Earning in last 24 hours je uvek ispod Next 24h earning procene bar 10%...
Da li ima neki drugi "pošten" pool koji isplaćuje na menjačnicu a da ne krade baš ovoliko? Ok je da se kraducka pomalo ali ovi ga baš preteraše :)

Druze veruj mi stari 0.8.8.1 minimalni fee i radi kao doxa. Predjes na fr i uzivas.
 
I meni miner pokazuje više i od proksija i od Dwarf-a, dok se ova dva poklapaju čak i u oscilacijama (mada nekad pokažu i veći hash nego u mineru)...Takodje nekad sva 3 pokazuju različito..... pa ti sad budi pametan :D
Pogledajte prilog 148911
Stvarno bezveze... ne zna se ko pije a ko plaća.
U ovakvim situacijama je velika šteta što ne postoji neki P2Pool za monero...

Ps. Otvoren je Monero market na poloniex-u... i naravno cena odmah dole :d
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno