Šta je novo?

Molim za pomoc

Psycho-Pass

Cenjen
Učlanjen(a)
27.01.2012
Poruke
45
Poena
160
Kupio sam danas PALIT GeForce GTX 650. Imam problem dakle Memory clock mi radi na 1250mhz umjesto 2500mhz ...
image001nl.jpg


A evo slika sa interneta i kako bi to trebalo 'valjda' da izgleda ...
MSI_GTX_650_furmark_dual.gif



Processor: AMD phenom ii x4 840
Mobo: 870A-G54 fx

Prepostavljam da je do ploce .. Molim za savet
 
Poslednja izmena:
Ja koliko vidim u tebe je novija verzija GPU-z vjerovatno 1250 cita kao i na amd kartama efektivno x4 umjesto prijasnji x2.
Ja mislim da je to sve ok samo vozi ;)
 
Oce sigurno.
Nego ne mogu da verujem da se to prodaje po ceni od 7 dolara, ja sam to 100 dinara placao xD
 
Ovoga trena sam dosao iz radnje i NE RADI ...

Kupio sam takav kao sa slike 24+1, isti je ulaz kao na graficku... On komotno ulazi i sve ali ne daje nikakav signal ( Na monitor stoji i dalje 'Check signal cable' kao da nije ni ubacen kabal..

Molim za pomoc !
 
Poslednja izmena:
Jesi li to spojio drugi monitor ili je samo jedan spojen na graficku?
 
Spojena su obadva na grafiku. Samo ovaj na "VGA" izlaz radi
Potrebno mi je da obadva rade istovremeno ...

Jer gledaj, ovaj sto je na Dvi to VGA conv. znaci kao da kabal nije ubacen e takav mi signal daje monitor ...
Dzabe ja resetova, pritiskao i gurnuo malo bolje, sve je isto ...
 
Poslednja izmena:
Treba da podesis softverski da ti daje signal na oba, nadji negde u Nvidia softveru multiple displays tab, i imas razna podesevanja, da ti oba daju istu sliku ili da ti je jedna slika razvucena
 
A okle brate, sve sto je trebalo da se radi je 'Detect' opcija vazda novi zakaceni prikaze i onda ga nakon toga podesavas. Tako mi je bilo na proslu GeForce, dok ne uzeh ovo smece sa DVI-D :(:(

Iz nekog mog ugla zakljucak je da
DVI-D ne moze da se konvertuje sa ovim malim jeftinim konverterima, nego su ovi samo marketinski napravljeni ! Neka me neko ubijedi u suportono molim vas !
 
Poslednja izmena:
Osudjen sam da kupim monitor sa DVI signalom ...
Moze lock i hvala puno na pomoci ..
 
Jesi li probao da spojis samo taj sa adapterom, da vidis je li do toga ili je nesto drugo?
 
Nazad
Vrh Dno