Šta je novo?

Molim predlog za mis

MR.BIG

Slavan
Učlanjen(a)
23.12.2004
Poruke
1,196
Poena
350
Do sad koristio Performance MX ali evo vec treci kojem posle nepunih godinu levi klik odlazi :(

Potpuno mi odgovara oblik velicina ..ali ovaj problem debelo nervira posebno sto se desi uvek kad imam najvise posla (Marfi)

Nisam gamer , u pitanju su sati i sati ispred Photoshopa i Illustratora .... Molim iskusne da mi daju predlog sta uzeti

Hvala unapred
 
Ja koristim logitech m705 maraton wireles i zadovoljan sam misem.Baterije mi traju vec vise od 1,5 godinu i tek su se istrosile negde na pola.Zato i nosi naziv maraton zbog duzine trajanja baterija.Meni u potpunosti odgovara mis.Pogledaj malo po netu neke recenzije.Inace mis moze da radi i sa samo jednom baterijom sto je dobra stvar.Meni najvise sluzi sa surf netom,odigram i po koju igricu ali nista preterano i za pustanje filmova na projektoru.Tada sam udaljen nekih 3 metra i sa kreveta radi dosta dobro u smislu da mi treba mis dok pustim film i ucitam prevod.
 
M560 bi trebao uskoro doci, kazu da je sve provereno pouzdano na njemu i da je kvalitetan. A g602 bi bio najblize tome sto ti trazis mada je precenjen kod nas i nije dovoljno eksploatisan.
 
Nece ti smetati uopste, ja ih skoro i ne koristim osim mozda onog za "back" i uopste mi ne smetaju. Wireless mis bez ikakvog laga odlicne konstrukcije i performansi koji kad mu se isprazni batetija radi kao zicni - de ces bolje :) Jedino je cena pitanje mada s obzirom da si promenio tri mx performance-a mislim da ti nije problem.
 
To ti kazem. Ne znam sta cekas :D
 
Nazad
Vrh Dno