Šta je novo?

...molim pomoc oko kupovine konfiguracije... :)...

~animagus*

Čuven
Učlanjen(a)
23.12.2003
Poruke
274
Poena
619
...elem,momci,ovako stoje stvari...gledao sam na forumu ali nisam nasao temu koja bi mi odgovarala...
...naime dao bih max do 900e (eventualno ako bas mora 1000e),a naravno moze i jeftinije...ja pisem sta mi treba, a vi kao najveca riznica znanja o IT svetu na interenet nebu Srbije,mi preporucuje sta i kako....:D...(al se slihtam)...
...nekada sam sve ovo dosta pratio, ali poslednjih meseci i nemam bas vremena,nisam u toku,tkd. cu samo navoditi neke reference...
...kh,kh...:
- procesor: uzeo bih Intela Core2Duo npr E6600 (znam da je ovo bilo aktuelno,mozete da preporucite drugi u ovom rangu);
- ploca: to mi je kriticno, nemam preferencije prema nekom od proizvodjaca, znam da su ASUS i npr. MSI standardno ok...treba mi ploca koja bi bila stabilna sa dobrim i stabilnim chipsetom,pozeljno da hladjenje chipseta bude pasivno...i dobra integrisana zvucna...
- memorija: 2Gb DDR2 800, preporucite proizvodjaca;
- TV kartica:ne razumem se -> preporucite...
- graficka: do 150e, uzeo bih NVidiu npr 8600gt....preporucite ako ima bolje za ove pare...
- kuciste i napajanje:...hocu kuciste sa napajanjem za max 100e koje bi moglo sve ovo lepo da gura...i sa nekim hladjenjem u kucistui...(Chieftec, CoolerMaster)..
- optika:pa sada imam Pioneera 112d,zadovoljan manje/vise -> preporuka!
- monitor: kriticno - uzeo bih TFT 19', Samsunga,hocu da bude ok...ne razumem se u TFTove...tkd -> preporuka!!...

....hvala vam unapred i ako sam nesto propustio dodacu,ovo sada na brzinu kucam...:guitar:....:d...
 
Nazad
Vrh Dno