Šta je novo?

Molim iskrenu preporuku za kupovinu Asus P8Z77

mikron

Slavan
Učlanjen(a)
30.09.2007
Poruke
88
Poena
309
Kako sam stao sa tehnickom obavescenoscu oko IT a imoj I8400 i Maxixmus Formula ce da idu u penziju zbog nadogradnje .... resio sam da kupim novu generaciju komponenata treba mi savet za kupovinu... ISKLJUCIVO Asus P8Z77 serije ploce......Overklok me ne interesuje toliko mada mozda neki sitan manji ;) jer dva do tri puta godisnje igram MOH-a ili COD- i tako po neki aktuelan naslov .Pomagajte jer sam ispao iz koloseka zastareo sam sa informacijama prilicno!
Koju plocu mi savetujete do 12 ili 13,000 din.....

Uplanu naravno je da se kupi i ........pa eto nebi bilo lose preporuku i za to.....onako uz put;)
CPU Intel LGA1155 i5 .......do 17,000 din....
Memorija ........neka pristojna 2x8GB 1866MHz Kingston HyperX Predator CL9......ili slicno
SSD......Kingston HyperX SH103S3/90G, ILI 120G.......ili neki drugi proizvodjac i model al brzina R/W da nije ispod 500 cena od 12 do 14,000 din.
Hvala unapred drugari na preporukama i savetima!:)
 
kupljene komponente a svima veeeeeeliko hvala na pomoci oko kupovine ;)
 
Nema na cemu!:)
I na kraju sta si kupio?
 
kupljeno:
1xSSD 120G
2x8GB 1866MHz Kingston HyperX Predator
MB Asus Z77 Asus P8Z77-V LX
INTEL
i5-3570K 3.4GHz......
ostalo je samo da nadjem jos prokleto kuciste Cooler Master Storm Trooperi ili bar Thermaltake Armor Revo
medjutim nema nigde po Srbiji! Nemogu da verujem jer me to samo koci da sklopim masinu
 
Troopera sam ja juce video u jednoj prodavnici, stoji izlozen. U bg-u kod Vuka u radnji na M :)
 
kupljeno:
1xSSD 120G
2x8GB 1866MHz Kingston HyperX Predator
MB Asus Z77 Asus P8Z77-V LX
INTEL
i5-3570K 3.4GHz......
ostalo je samo da nadjem jos prokleto kuciste Cooler Master Storm Trooperi ili bar Thermaltake Armor Revo
medjutim nema nigde po Srbiji! Nemogu da verujem jer me to samo koci da sklopim masinu

Nice.
jos samo da nadjes i to kuciste koji si nameracio + neki ozbiljniji cooler za tu furunicu i extra makina.
 
ehh moj druze.....nismo svi iz BG-a a i na internetu sam trazio dvas dana i veruj da svi manje vise cak imaju u ponudi ali niko ni u najavi da ce imati u radnji ! sve foleri zesci I danas slucajno natrcim na ortaka koji mi rece za win-win da imaju.......pozovem ih kad stvarno ......kazu za sredu ce mi stici ! Odusevio sam se
 
Lepo. Biće to super mašina. Hoće li biti tu neka grafika ili voziš integrušu?
 
Nazad
Vrh Dno