Šta je novo?

Moje skrivanje kablova - iliti unutrasnjost vaseg kucista

^ Skockano kao i uvek. ;)
Koja azdaja se juri?
 
krastavac poznat sam da volimd a ga dotegnem :D, pa neka 7950 ili vise ATI ili NVIDIA videcemo ;)
 
Kuciste je :Klanjanje
Napravi neku fotku sa upaljenom neonkom
 
Crno je isfurano, vec sam imao dosta crnaca sada malo belo :)
 
Sta ce ti menjac od freze u kucistu? Nemoj da mislis da te zezam nesto ali mislim da ljudi preteruju s kucistem.
Mislim, ok, uzeo si i sredio sve, spakovao kablove i sta imas da gvirkas stalno unutra?
Ok je da pogledas s vremena na vreme dali ti se svi ventilatori vrte i kakvo je stanje s prasinom i to na svaka 2-3 meseca.
 
NIje stvar u ventilatorima i prasini. Ne moram ti objasnjavati, ali drugacije gledamo na sve to tako da bi bilo glupo prepirati se. Ukusi su razliciti. Hocu reci, meni kompjuter ima drugaciju sentimentalnu vrednost
 
Ma crna je ono ok ali sada malo vise smo radili modova u crno jeste da je neprolazna ali malo da je menjamo za neke boje malo,mada uvek se njoj vracamo ;)
 
Evo i ja da se upisem :wave:
 

Prilozi

  • IMG_20130205_131123.jpg
    IMG_20130205_131123.jpg
    797.3 KB · Pregleda: 266
  • IMG_20130205_134322.jpg
    IMG_20130205_134322.jpg
    819.8 KB · Pregleda: 276
  • IMG_20130205_134501.jpg
    IMG_20130205_134501.jpg
    789.6 KB · Pregleda: 284
ja bi sad za tu prednjicu gde ide dust filter uzeo parce plexija, iseko rupe za ventove, ofarbao unutrasnju stranu plexija crnim sprejem da se dobije piano finish kad se namesti i to ce izgledati bruka :D

nesto na ovaj fazon, samo ne cela prednjica...inace ovo ispod je sextra odradjen core3000 :D
 
Čisto savet, stavi filtere napred, inače extra sređeno, samo da je umesto UD3 ploče UD5 izgledalo bi MNOGO bolje, tj lepše za oko :) I mene nerviraju te GB boje :)
 
@_/Neo\_ Filteri se jako brzo prljaju tj. ostaje krug prasine i jako ruzno izgleda, jako mi se svidja ovo sto je bora bora okacio, tako da cu videti da resim nesto na tu foru :) Inace sto se tice ploce da kvari bojom, i te kako si u pravu :) Kad finansije ne budu ogranicavajuci faktor, videcu da napravim neki swap. :wave:

@mirza82 Hvala :)
 
Poslednja izmena:
@vujacar777 - clean i pomalo prazan izgled, inace nemam nista protiv Gigabyta ali zaista su promasili boje :)
 
@Luna Planira se par ne vecih izmena hardware-a, neko sitno farbanje i modovanje ali sve u svemu bez hdd cagea to mu je to. Videcemo kako ce sve na kraju ispasti :wave:
 
Evo i mog pokusaja da nekako sakrijem i spakujem kable u CM Elite 372. :D

20130209124333.jpg
 
Baš ti je lep cooler :d Nisam mislio da je još uvek kod tebe, pravo da ti kažem.
 
Nazad
Vrh Dno