Šta je novo?

Moj prvi PC Mod "BIOHAZARD"

Pa u bilo kojoj radnji= gvozdjari iole savremenoj :)
 
evo me ponovo...evo sta se sve uradilo

modding63.jpg


modding64.jpg


modding65.jpg
 
obradjivanje rupa za ventilator koji se nalazi na prednjoj masci kako srafovi ne bi virili nego imali svoje leziste

modding93.jpg


modding94.jpg
 
Je l' ovo na predzadnjoj slici najlon carapa?
 
au brate, kakav nered
najgori mod koji sam u zivotu video.
 
mislim generalno na mod. bash loshe odradjeno.
nemoj da se ljutish, i neshto da zamerash, samo ti kazem moje mishljenje.

ali kad videh pertle kao hdd suspenzore i charapu kao air duster.....show :D
 
mislim generalno na mod. bash loshe odradjeno.
nemoj da se ljutish, i neshto da zamerash, samo ti kazem moje mishljenje.

ali kad videh pertle kao hdd suspenzore i charapu kao air duster.....show :D


Pa to mu je prvi MOD sa jeftinim alatom. I ja sam moje kuciste "skarabudzio" burgijama, ubodnom testerom i turpijom, ali je bar tiho i nema prasine ;)
 
kakve veze ima koji mu je mod. izgleda ochajno.
ja kad bih ovako uradio neshto, makar bih to zadrzao za sebe, ne bih kachio slike.
ako je to vec uradio, uradio to vrvatno sa nekim razlogom.
da ga kritikujemo, hvalimo, savetujemo...ne znam...
 
Ovo ti je low budget mod :D
 
pa na pocetku ko cita,mogao je da procita zasto je (lose odradjeno),ja sam sam svestan da nije ekstra al samo na ovaj nacin mogu sam da naucim na svojim greskama i da sledece kuciste koje prepravljam uradim bolje.pertle su odradjene jer drugo ne moze da se stavi u donjem delu kucista posto nije predvidjeno za nista.
 
mislim generalno na mod. bash loshe odradjeno.
nemoj da se ljutish, i neshto da zamerash, samo ti kazem moje mishljenje.

ali kad videh pertle kao hdd suspenzore i charapu kao air duster.....show :D

ma nema zamerke nikakve,svako ima pravo na svoje misljenje i to ne osporavam niti dozvoljavam da mene neko osporava na mom misljenju.na pocetku moda je napisano da sam rad nece biti nesto pro,pa sam otvoren za predloge,sugestije i tome slicno.
 
Ne mogu a da se ne složim sa demiosom. Veoma loša izvedba al' niko se naučen nije rodio tako da će sledeći mod sigurno biti bolji.
 
ja sam pristalica onoga, ako radish neshto, uradi kako treba.

ima gomila raznih kvalitetnih modova kako na benchu tako i po drugim forumima i moze da se pronadje i nauchi dosta toga.

bez alata nema zanata. nisam skontao sa chime si sekao (upropastio) ovo kucishte, ali jednostavno, bez nekog najjeftinijeg dremela od barem 30e
nemoj ni da pomishljash vishe na ovakve zahvate.

konkretno zamerke/saveti:

-treba prvo odabrati neko kucishte koje ima potencijala i moze da se nosi sa modovanjem
-samo sechenje je izvedeno jako loshe, krzavo, neravno
-nisam pristalica tih tkzv grilova bilo kakvih, a kamoli biohazard i sl :D
-trebalo je pozadi da umesto opropashcavanjem sa 12cm rupom, lepo izrezesh samo za 2x92mm ventove.
-za ovo u dnu ok, samo ajde bez tih grilova glupih koji se ionako ne vide, plus smajnuju protok vazduhu
-napred je trebalo samo za onu donju 12 icu ostaviti isecheno, ono gore shto si uradio...no koment...pogotovo pertle i charapa
 
Vrh Dno