Šta je novo?

Moguce ubrzanje ADSL-a od Nove godine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Telekom ovog meseca imao radove na svim vecim BRAS-ovima.....tako da je vrlo moguce da ide neko povecanje.
 
Tesko da ce biti nesto od ovog, kao sto je bila ispala jos prosle nove godine, a i ako bude, opet nece biti nista senzacionalno, i nece biti ni blizu Cable ponudi
 
Cisto sumnjam... mada ne bi skodilo, jer bi onda i sbb jos dodatno unapredio usluge, mada i ovakva kakva je dere ADSL
 
Bilo bi normalno da to urade, dosta smo ih finansirali. 1Mpbs placamo u proseku 15e vec kolko dugo.
 
Pa ove godine bi mozda bilo i najlogicnije - da pred privatizaciju stabilizuju bazu korisnika adsl-a...
 
Moj princip je da ne verujem ni u jedno šuškanje o povećanju brzine dok se to stvarno ne desi, odnosno dok Telekom ne izda zvanično saopštenje.

Jedino što mogu je da se nadam da će biti nekog povećanja u dogledno vreme sa razloga što bi mi teško palo da se vratim na click 1 brzinu kada mi istekne ugovor za studentsku promociju (click 4 za 1425 dinara) krajem septembra 2011.godine.
 
Pa bilo bi sjajno, samo ako to ne znaci ludovanje Pinga i nestabilna veza.. Nista mi ne znaci cista brzina downloada, bitniji mi je Ping i stabilnost veze.
 
Ako neko bude imao proverenu info ili bar neki novinski članak na ovu temu, neka mi pošalje privatnu poruku, a ja ću otvoriti temu. Svako dobro :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno