Šta je novo?

[MOD] Don't Make Me Transform

^ tehnika je to, a u pitanju je pipav posao, i jos sa improvizovanim alatom...a ja sam tezak zivac...i tu onda nastane problem...ali posto mi je ovo modovanje veoma zanimljivo, da kad krenes navuces se samo tako, resio sam da ga odradim do kraja, a kad ne ide, ostavim za sutra i tako :) jos ako uspem da dodjem do jbl-a i sleeva, bice super :D
 
konacno malo slobodnog vremena, i konacno zatamnih plexi, ranije mi se pravili mehurici na suvo, a sad sam napravio malko pene od sapuna i pokvasio plexi i lagano zatamnio :D nivo zatamnjenja je 10ka, bas kako sam zeleo...e sad sledi najgore - pravljenje ramova i fiberglas ... -.-'

 
dajte neke predloge il nesto kako da odradim spoljasnji deo, posto cu raditi od fiberglasa imam veliku slobodu, a plan mi je da bude smooth, tj osnova kao recimo alienware aurora ili phantom 820, ali sa dodatnim detaljima kao sto je plexi stranica, gde staviti front panel, neki neobican detalj, itd...be creative and help me
 
posto vec imas napred 2 ventilatora,trebace ti neka vratanca koja ne blokiraju protok vazduha tipa ovako kao na cosmos
14.jpg
 
a po ivicama ovog prednjeg dela sto viri,mogao bi da ubacis led trake na obe strane sa unutrasnje strane

evo i ovo nije lose
acerpredator.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
hvala na predlozima piksi, vec sam smislio kako cu, samo cekam da se poklopi slobodno vreme sa toplim danom zbog susenja fiberglasa ;)

edit: skicirao sam odprilike, gornji i prednji deo fiberlgas, delimicno i sa strane, da drze plexi stranice [verovatno zatamljene] i napred metalni grill pod uglom...

 
Poslednja izmena:
@bora bora
Jesi li nastavio sa modovanjem?
 
trenutno je na stand by zbog manjka slobodnog vremena, najverovatnije mazem fiberglas tamo 2-3. jan...bice update i slike cim bude nesto novo ;)
 
Ja pocinjem za vikend neko modovanje, pa proprati. Tema ce se verovatno zvati Snow White :D
Jer ce se i mod tako zvati. Samo mi pravi muku da li postoji neki nacein sem air brush-a na napisem, prilepim neka slova na odredjne plastike
 
jel bi odgovaralo ovako nesto, pre 2,3 meseca sam radio skuter i stikere za isti, 2000 je ispalo sve komplet sa ovom fluo folijom, sa obicnom bi ispalo 1300-1500din...[bez ovih stikera sto sam lepio u kuciste]

 
Poslednja izmena:
Vladicin skuter. Toliko je hvalio, kao da je pravio svemirski brod od njega :d
No, Meni bi trebalo nesto velicine do A4 formata. Tj, kad se sve stavi na jedan papir, bilo bi do te velicine. Zmozes da mi posaljes u PM odgovor, gde sta kako i koliko
 
Nije vise, kupio sam ga od njega vrlo brzo posle ovog sredjivanja ;) Kod ovog lika radim nalepnice, pa ga kontaktiraj :)
 
Vrh Dno