Šta je novo?

Mobilni do 200e preporuka

dragancce

Slavan
Učlanjen(a)
03.05.2005
Poruke
307
Poena
330
Drugari,
evo jos jedna tema da mi preporucite mobilni do 200e. Recimo da je android, velicina ok je do 4 ipo inca, kamera da bude ok, i sto brze prefromanse za normalan rad i po neku igricu.
Unapred zahavalan
 
Ok ovaj ulazi u uzi izbor, ajde preporucite jos neki model, iskreno ne bih uzimao polovno, nekako mi uvek sumnjivo, kolko je koriscen kolo drzi baterija i ostalo. Osim naravno od nekog ko je bas pouzdan
 
Imas i Samsung S3 Neo za oko 170-180 evra,Mozda moze da se nadje i S4 mini ako se malo saceka na dobar oglas
Ja sam recimo uzeo.zeni LG G2 mini za 125 evra a trazio covek 145 star jedan dan sa Mts mreze
Tako da bez cenkanja i cekanja oglasa nema nista
 
Ne baguje,brz,dosta dugo drzi baterija,dobar ekran,dobra kamera,cujnost,signal i dobice lizalicu tj najnlnoviji android
Ima slot za memorijsku ,dobar izgled i dobru zavrsnu obradu
Za te novce tesko da ima bolji
Sada pogledah sa 43 % baterije ekran na 50% ima 4h 25m soc tako da sta reci ,jos u pozadini pici neka igra i viber ,sta dalje reci
 
Dragancce,S3 neo je dobar telefon ,da ne mislis da ja imam nesto protiv njega
Ima malo bolji ekran i vise ram memorije ali nema zastitno staklo vec mora folija na ekran i losije je izrade od lg modela tj osetljiviji je
I ima samsungov tw koji malo gusi rad telefona tako da se tih 500mb rama i ne primeti previse
Ali je svakako dobar telefon,sve zavisi od tebe i sta preferiras
U svakom slucaju idi pogledaj oba telefona pa odluci,obzirom da nisi zahtevan korisnik neces pogresiti ni sa jednim
 
Drugari,
kazite mi da li je bolja varinata samsung s3neo ili lg g2 mini? Da li se isplati da se doda jos par desetina evra i da se uzme samsung?

Ha, baš sam ja ovih dana gledao telefone i pokazaše mi S3 Neo kao nešto što je slično LG G2 mini.
Mada, ja sam prvo hteo polovan G2, ali sam shvatio da mi je preveliki.
Jel ima neki telefon koji je veličine G2 mini, ali da ima bolji hardver i da košta do 200€?
 
Gledam šta ima i najsličniji mu je Lg L90 koji je za dlaku veći i ima slabiju prednju kameru.
I S3 Neo koji ima malo veći ekran i bolju rezoluciju, ali slabiju bateriju.
 
Ima li neko ideju koliko je losiji osecaj koriscenja g2 mini u odnosu na pravi g2, ako ne racunamo igre, vec prvenstveno surf zahtevnijim sadrzajem, i opstu upotrebu?

Drug ima full g2, i on mi je odlican, ali je realno cigla koja ozbiljno narusava udobnost sedenja kada je u dzepu. A i ne znam da li mi je bas neophodan tako jak hardver.
 
Veoma su velike razlike, kako hardverski tako i softverski, Mini nema ROMove, 1Gb RAM (Znacice kasnije, mada sad je dobro), ostalo nema problema. I nije planiran Lollipop update.
 
Poslednja izmena:
Gledam cene.
G2 mini ima nov za 160e, S3 Neo za 175e.
Video sam da neki ljudi preporučuju Xperia Z1 compact koji je nov dosta skuplji. Polovan najjeftiniji koji sam video je 200e.
 
Iskreno, i full g2 da kupim, verujem da custom rom nikada isprobao ne bih, iako je krajnje zahvalan model za to.

Tj. Bih ako bih morao da ispravljam neki meni bitan bug. Eventualno neku novu verziju androida u buducnosti, kada se ne pojavi zvanicna, ali ovako, iz cista mira ili neke sitnice, meh, odavno nisam takav entuzijasta, mrzelo bi me.
U svakom slucaju, romovi mi nisu presudna stavka pri izboru.

Ali bitno mi je da stagod da kupim dobije lolipop, i negde sam procitao da dobija i mini, pa sam to podrazumevao.
 
Nazad
Vrh Dno