Šta je novo?

Mobilna telefonija: korisnička pitanja i podrška

Da li se nekome dešava da ne stiže sms kod od google-a kao verifikacija prilikom logovanja u email?
Meni trenutno ne radi, mislim da mi se desilo i pre mesec dana, ali ne sećam se da li je samo proradilo ili šta je već bilo, neko drugi sa ovim problemom?

edit: stigla prva poruka nakon 15-tak minuta, nije radilo pa sam poslao jos par puta, te jos nisu stigle, definitivno ima veliko kasnjenje
 
Здраво, да ли је потребна нека "акција" да би се повезао на неку мрежу на Косову? По дифолту, само је могуће на мтс, остале мреже су "forbidden".
 

Prilozi

  • IMG_20230413_124946.jpg
    IMG_20230413_124946.jpg
    57.4 KB · Pregleda: 107
Здраво, да ли је потребна нека "акција" да би се повезао на неку мрежу на Косову? По дифолту, само је могуће на мтс, остале мреже су "forbidden".
Verovatno samo mts.
Mene više zanima onih 8,5gb podataka u ''zemljama'' zapadnog Balkana da li mogu da se koriste na KiM?
U prodavnici u KGu nisu baš bili upućeni da daju odgovor na to pitanje.
 
Zdravo,

Здраво, да ли је потребна нека "акција" да би се повезао на неку мрежу на Косову? По дифолту, само је могуће на мтс, остале мреже су "forbidden".
Verovatno samo mts.
Mene više zanima onih 8,5gb podataka u ''zemljama'' zapadnog Balkana da li mogu da se koriste na KiM?
U prodavnici u KGu nisu baš bili upućeni da daju odgovor na to pitanje.

Cene rominga su iste u svim mrežama u jednoj zemlji i zbog toga ne morate da vodite računa o tome koju mrežu koristite, već možete da ostavite telefon da automatski izabere mrežu.
Svakako, sve informacije o romingu kao kod kuće možete pogledati na našem sajtu, putem linka: https://www.yettel.rs/sr/privatni/usluge/roming/roming-kao-kod-kuce/ 👈
 
Да преформулишем, мтс нема у Приштини, а све друге мреже су, као што рекох, 'forbidden' па тако неће ни аутоматски да изабере мрежу. Да ли може нека потврда да ли јесте или није могуће користити вашу картицу на Косову а да није повезана на мтс? Надам се да сам јасан..
 
Да преформулишем, мтс нема у Приштини, а све друге мреже су, као што рекох, 'forbidden' па тако неће ни аутоматски да изабере мрежу. Да ли може нека потврда да ли јесте или није могуће користити вашу картицу на Косову а да није повезана на мтс? Надам се да сам јасан..
U tom slučaju možeš pokušati da izabereš mrežu manuelno. Iako pored naziva mreže stoji znak zabrane slobodno pokušaj i do 15 puta uzastopno da se povežeš.
 
Ako neko ima broj akvizitera za Yettel mob pakete neka pusti na pm.. Hvala.
 
Broj je od nedavno postpaid bez UO. Posle koliko vremena moze da se podnese zahtev za konverziju u prepaid? Da li je to 3 meseca?
 
Zdravo svima,
@Yettel Srbija
da li mobilni podaci iz postpaid tarifnih profila mogu da se koriste na KiM (region zapadnog Balkana) i ako da preko koje mreže?
Mogu, mobilni podaci se tada troše iz sekcije za zemlje Zapadnog Balkana, prilikom ručnog odabira mreže, potrebno je da se izabere mreža "Vala".
Ako neko ima broj akvizitera za Yettel mob pakete neka pusti na pm.. Hvala.
Možeš nam se obratiti putem privatne poruke, rado ćemo pomoći.
Broj je od nedavno postpaid bez UO. Posle koliko vremena moze da se podnese zahtev za konverziju u prepaid? Da li je to 3 meseca?
Nakon 3 meseca je moguće prebaciti broj ponovo na prepaid tarifni sistem.
 
U Yettelu sve sami izazovi :) Toliko, da misle i da ih i korisnici imaju :)
 

Prilozi

  • SmartSelect_20230418_230116_Viber.jpg
    SmartSelect_20230418_230116_Viber.jpg
    188.5 KB · Pregleda: 75
Juče prvo tv nije radila od jutros mobilni internet. Bravo za YETTEL!!!
A korisnički serivs ne može da se dobije. BRAVO BRAVO!!!
 
Ni kod mene ne radi mobilni internet
 
@Yettel Srbija Da li to od jutros imate probleme tj. izazove da omogucite 3G i 4G+ usluge korisnicima u Beogradu na potesu Juzni Bulevar-Slavija-BAS-Usce-Arena uz koriscenje mob.tel.koji je kupljen kod vas uz postpaid paket?
 
Pisali su meni na tw da imamju izazove u radu mobil neta, i da se trude
 
Tako je to kad daš nekom neiskusnom (klincu) da vodi marketing, pa dobijete sve same izazove. Mogu da zamislim koliki je blam zaposlenih da tako pričaju... a i ribanje ako tako ne pričaju.
U Telenoru sam imao sporadične probleme, a u Yettel-u stalne izazove. Možda je i zbog toga Telenor jedna od najvećih i najboljih telekomunukacionih kompanija, a Yettel... pa, Yettel je samo izazov :)
 
Danas od Yettel-a dobio (i prihvatio) ponudu 2.800 din mesečno.
Yettel 👏👏👏

Screenshot_20230419_211630_Messages.jpgScreenshot_20230419_211226_Yettel.jpg
 
Pa odrali te. Ja ga placam,a i vecina na forumu, 1800din.
 
Kako ste došli do tih 1800?
 
^ Ukoliko uzimaš paket samo,imaš 50% popusta na veću cenu. U ovom slučaju sa popustom je 2025din. Jedno vreme je Yettel korisnicima preko aplikacije nudio i dodatni benefit onima koji su pred istek ugovora (manja cena od onih uračunatih 50%) tako da se dođe do te cifre od 1800 din
 
4049, sa popušom i 50 dinara za eRačun izađe 2999. Imao sam ponudu za obnovu ugovora, ali ne za manje od 2500 za Total Data.
 
Iz aplikacije, pripejd broj.
Ovo je ponuda
 

Prilozi

  • Screenshot_20230420_022357_Yettel.jpg
    Screenshot_20230420_022357_Yettel.jpg
    70 KB · Pregleda: 67
Nazad
Vrh Dno