Šta je novo?

Mobi Banka (ex Telenor Banka)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pošto očigledno imaju bolje pogodnosti za nove korisnike nego za stare, promenim banku, pa vidim onda da li da se vraćam na Mobi :)
 
Od starta pratim temu stalno mi je bilo čudno što ih toliko kritikujte.
Za ovih 150 din što im plaćam , ovaj kurs , besplatno putno osiguranje za celu porodicu , besplatno plaćanje računa , besplatno podizanje para na drugim bankomatima ja ne vidim bolju opciju.
Imam čak i tu njihovu kreditnu koju ne koristim , ali nemam nikakve troškove za njeno održavanje.
Jesu dosadni sa ponudama za dozvoljeni minus i za keš kredit, ali čim me nazovu odem u aplikaciju i poništim zahtev.
Moje pitanje za one koji koriste Yettel da li u ponudama banke imate opciju da aktivirate Sjajan spoj?
Koji je to paket koji podrazumeva besplatno putno osiguranje za celu porodicu?
 
Poslednja izmena:
Šta im znači prenošenje dela plate od barem 35000 dinara? Da li to znači kada sami uplatimo svaki mesec po 35000?
 
  • Like
Reagovanja: mnt
Ne. Druge su šifre plaćanja za zarade i kada sam sebi uplatiš novac.
 
Pošto očigledno imaju bolje pogodnosti za nove korisnike nego za stare, promenim banku, pa vidim onda da li da se vraćam na Mobi :)

Uvek je tako bilo nazalost. Najlosije prolazi onaj ko je "ceo zivot" u istoj banci, kod istog interner provajdera, kod istog osiguranja, istog mobilnog operatera.... Prosto znaju da je odredjen broj korisnik takav da ni ne zele da se cimaju da menjaju i sl... I od njih zele da uzmu sto vise.. Ovi sto lako menjaju i sto gledaju uslove - njih moraju "da potkupe" boljim uslovima...
Šta im znači prenošenje dela plate od barem 35000 dinara? Da li to znači kada sami uplatimo svaki mesec po 35000?

mora firma da ti uplati. A ovo znaci da ako ti je plata veca moras barem 35 hiljada ovde da ti ide a ostatak moze u drugu banku. Realno cela plata ne mora u jednu banku da ide. Samo sto to retko ko radi
 
Bas nepovoljan kurs. Ocekivao sam nesto tipa 0.2 0.3 od srednjeg kad ono... Bruka
 
Standardan je ovo, cisto da moze i gore.
 

Prilozi

  • Screenshot_20230608_090409_Mobi Banka.jpg
    Screenshot_20230608_090409_Mobi Banka.jpg
    135.2 KB · Pregleda: 94
Šta im znači prenošenje dela plate od barem 35000 dinara? Da li to znači kada sami uplatimo svaki mesec po 35000?

Ako si preduzetnik, prenos sa preduzetničkog računa na privatni bi trebao da se računa.
Pre par godina su me posle takve uplate automatski prebacili na Progresiv+.
Tačnu šifru bih morao da pogledam, ali jedna od dve koje se koriste da preduzetnik isplati sebi novac.
 
  • Like
Reagovanja: mnt
Kad ce Gpay, zna li se sta?
 
To "uskoro" traje mnogo dugo. Mozda bude ako ih kupi neka banka koja vec ima tu uslugu. Postojecoj Mobi banci se, jasno je, ne isplati da ulaze u bilo kakve nove usluge...

Edit,jutros ovo:
 

Prilozi

  • Screenshot_20230609_065645_Mobi Banka.jpg
    Screenshot_20230609_065645_Mobi Banka.jpg
    53.3 KB · Pregleda: 67
Poslednja izmena:
Mslm da će ili početkom ili krajem jula to pustiti u rad,pa neko je ovde napisao da rade testiranja.
 
I ja se pitam. Aplikacija ne radi, jer trazi "novu verziju"
 
@dzidza_bidza @mrmilos
To sistem banke sam analizira koju verziju app koristis i poredi sa poslednje objavljenom.
Ukoliko koristis staru ver. zahteva se azuriranje.
S obzirom da se radi o sigurnost transakcija korisnika, zahteva se obavezno azuriranje.

Mnogo ljudi iskljuci automatsko azuriranje aplikacija da ne izgubi kompatibilnost sa uredjajem ili da ustedi podatke/prostor na telefonu.

Otvorite Play/App Store i azurirajte aplikaciju.
 
@dzidza_bidza
Ja sam pre oko nedelju dana? azurirao app na Androidu.
Probaj da restartujes telefon. Verovatno se keshiranje aplikacije i PlayStore poremetilo. (jedno od ta dva trazi osvezenje da se sinhronizuju)
 
Mora da se nadje aplikacija rucno na play store, pa da se klikne "update".
 
Pitao kontakt u banci nedavno(tehnicko lice) i rece mi da nema nista od applepay-a, bar ne skoro.
 
  • Like
Reagovanja: uji
Mora da se nadje aplikacija rucno na play store, pa da se klikne "update".
Ovako sam i ja rešio.
Ostaje pitanje zašto sam Play store ne prepozna da imaš aplikaciju i da postoji novo ažuriranje za nju.
Ja npr. isključujem auto ažuriranje, ali jednom nedeljno odem i odradim Update all. Računao sam da će to pokriti i ažuriranje Mobi bank aplikacije, ali iz nekog razloga mora ručno.
 
Da, ovo o cemu pricate mi se desavalo vise puta.
Pomislio sam da ste odlazili do same aplikacije da proverite. Nema je medju ostalim aplikacijama spremnim za preuzimanje.
Zasto je to tako nemam pojma.:unsure:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno