Šta je novo?

MIUI - opšta tema

Nema, to sam prvo probao
Ali sam našao preko koda: zvezdica taraba zvezdica taraba 86583 taraba zvezdica taraba zvezdica
 
Settings > SIM cards & mobile networks > pa izabereš karicu ili vrhu > Use VoLTE > disable/enable
 
Imam jedno pitanje. Keva koristi Redmi note. Postoji li neka opcija da se namesti nekako da kada završi razgovor telefon ne ostane u istoriji poziva, već da se vrati na home screen? Ona često pri spuštanju telefona pritisne i lozove nekoga.
 
Imam jedno pitanje. Keva koristi Redmi note. Postoji li neka opcija da se namesti nekako da kada završi razgovor telefon ne ostane u istoriji poziva, već da se vrati na home screen? Ona često pri spuštanju telefona pritisne i lozove nekoga.
Mora drugi dialer. True phone to ima.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-04-22-12-11-56-157_com.hb.dialer.free-edit.jpg
    Screenshot_2023-04-22-12-11-56-157_com.hb.dialer.free-edit.jpg
    80.3 KB · Pregleda: 34
Pozdrav svima,
Možda je van teme ali jedni pitanje.
Imam RN 10 PRO
Da li je neko uspeo da postavi nove xiaomi widgete koje su nam obećali sa miui14.Ja nikako ne ospevam.Ima ih u trezor aplikaciji ali ne uspevam postaviti na početni ekran.Pogledao sam sva uputstva sa youtube sa action launcherom alu bez uspeha.
Hvala unapred
 
^flesuj kineski ili indijski rom i radice
 
Imam Xiaomi Mi 11 lite sa Indonezijskim romom, planiram da se vratim sa Miui 14.0.2.0 na 13 ili čak 12.5, posle update-a na 14, snimanje razgovora ne radi kako treba, puno razgovora je samo tišina, neke snimi, neke ne, podešeno je bilo da snima sve automatski, sve je savršeno radilo do verzije 14 i povremeno se dogodi da ispadne iz mreže i samo stigne sms o propuštenim pozivima zbog nedostupnosti. Sad čekam onih 168 sati za unlock bootloadera (ne znam kako baš da to preskočim) pa da završim za ažuriranjem sistema kada ga budem namestio. Ima li neka mogućnost da ne gubim podatke i da ne moram opet instalirate sve aplikacije?
 
Je li 5G ili 4G?
A što ne xiaomi.eu rom? Nisam čuo da se neko žalio na snimanje razgovora na njemu, mnogo ih i prelazi na njega baš radi snimanja razgovora.
 
Je li 5G ili 4G?
A što ne xiaomi.eu rom? Nisam čuo da se neko žalio na snimanje razgovora na njemu, mnogo ih i prelazi na njega baš radi snimanja razgovora.
4G

Do sada nisam imao probleme sa snimanjem, kako se ažurirao na MIUI 14 pravi problem, 2/3 razgovora nije snimljeno i više puta mi se dogodilo da sam bio "nedostupan"
 
Stavio sam
Je li 5G ili 4G?
A što ne xiaomi.eu rom? Nisam čuo da se neko žalio na snimanje razgovora na njemu, mnogo ih i prelazi na njega baš radi snimanja razgovora.
Da li je moguc update preko TWRP-a na sledeću verziju istu u okviru MIUI 13 bez brisanja podataka?
 
Pa trebalo bi da može. Briše se samo keš. Barem je tako bilo kad sam zadnji put to radio...
 
Na MIUI 14 nema vise SoT kad se udje u battery? Mi 10 pre 2 dana update-ovo i nigde ne mogu da nadjem
 
Pretpostavljam da misliš na Digital wellbeing and parental control?
Ali mislim da to pokazuje samo dnevno korišcenje ekrana, ne od poslednjeg punjenja?
 
Meni GSam ne radi normalno od Androida 12, a ne mogu ni da mu aktiviram dodatne funkcije preko ADB komandi.
Poolmaker, ti si uspeo da to aktiviraš na Xiaomi telefonu?
 
ekipa, rn12pro 5g je moj prvi xiaomi sa amoled ekranom i aod. međutim, imam problem sa aod postavkama. izabrao sam plavo pulsiranje ali ono nikada ne radi. kada dobijem notifikaciju, samo se na par sekundi upali aod sa satom i to je to. pulsiranje se ne pojavljuje.

u čemu je problem?
 
Problem je to što je Xiaomi namenio tu funkciju samo za Flagship telefone dok ostali dobiju 10 sekundi...
To plavi pulsiranje mislim da ne bude duže od 10 sec ni na boljim telefonima. Ni ja nisam uspeo nikada da namestim da radi, na 2 telefona ...
 
ali recimo u mom slučaju, pulsiranje ne radi na većini notifikacija, jedino sam video da je koji sekund zapulsiralo kada je neka facebook notifikacija bila.

za mailove, viber uopšte mi ne radi, samo se upali aod sa satom. ne mogu da verujem da je i u miui14 to ovako loše odrađeno. da se barem nikako nisu cimali i ostavili led notifikaciju onda.
 
ekipa, rn12pro 5g je moj prvi xiaomi sa amoled ekranom i aod. međutim, imam problem sa aod postavkama. izabrao sam plavo pulsiranje ali ono nikada ne radi. kada dobijem notifikaciju, samo se na par sekundi upali aod sa satom i to je to. pulsiranje se ne pojavljuje.

u čemu je problem?
Isto ti je kod mene druze. Navikao na poco i rn7 da pogledam ima led, ovaj nista. Moram lupati po ekranu par puta kako bih vidio dal imam nesto od notif.
Pozadinsko plavo svjetlo,vidio ga par puta i to kada se nekim dop. I onda ne odgovarim na poruke,i dok poruke stizu sat na ekranu,ono svijetli kao sto su rekli 10 sec i to je jako bzv.
Mislim da su to uradili zbog baterije,svi prethodni su imali led senzor.
Ma ko ce ga znati sto misle kinezi
 
Nazad
Vrh Dno