Šta je novo?

Mintpal

Nema veze sto stoji requested, imam tamo jos 0.5 pnd koje ne planiram ni da povlacim, a stoji takodje requested kao i za drk koji sam pokusao da povucem 50 puta.

@dzoni Nakon sto si uneo withdrawal adresu i isao na save changes, da li su ti polja sa adresom ostala popunjena ili se izbrisao sadrzaj?
 
Poslednja izmena:
ja sam pre neki dan povukao dvaput po 0.000001 PND i pise da je poslato, nisam palio komp da sinhronizujem wallet da vidim da li je stvarno poslato
 
Nastavlja se isplacivanje na Mintpalu.
Izgubljeni/nestali balansi su navodno dosli na red.
Ja cekam XMR mada me i ovo interesuje
 
Ja sam poslao adresu i za ltc i za bc medjutim u onom polju mi ostaje samo adresa za bc dok za obe valute pise Withdrawal Status - Requested
 
Kako radite zahtev za isplatu, kad ne moze ni da se uloguje na mintpal?
 
Probao i izgleda da vise ne moze. Preko API nece, a preko security hoce, al kad odem na balance dobije ovu poruku "MintPal is currently down for a number of necessary changes and fixes. A separate method of withdrawing funds will be made available on October 16th, 2014." tako da kontam da su resili taj propust. :D
 
Iskljucili su 2FA svima. Inace nece ona fora preko security-ja.

Probaj preko ovog linka meni radi.
https://t.co/24hnXJHCgs
 
Nek proba u "username" polje da ubaci svoj e-mail pod kojim je registrovan (kod mene tako stoji) a pass normalno koji je koristio, možda tako prodje ;)
 
Ocigledno je ulazio na stari link. I meni je isto pisalo ali na linku koji sam postavio radi logovanje normalno. Inace taj link sam preuzeo sa njihovog tweeter naloga. Stigao mi drk nakon 2 dana. Jos btc i xmr da vrate i ja srecan :)
 
Usao sam sa mail-om i pass preko linka koji je kolega SHOMA ostavio. Sad da izbacim sredstva :D
 
Poslednja izmena:
Doge :smash: mi je stiga na drugu menjacnicu , a drk jos cekica tamo ...
 
Meni drk stoji danima onako i jos uvek mi nisu poslali, ne znam koliko im treba vremena da obrade to. A cekam i xpr deamon da oprave da da vidim sta ce s tim biti.
 
Nema veze sto stoji requested, imam tamo jos 0.5 pnd koje ne planiram ni da povlacim, a stoji takodje requested kao i za drk koji sam pokusao da povucem 50 puta.

@dzoni Nakon sto si uneo withdrawal adresu i isao na save changes, da li su ti polja sa adresom ostala popunjena ili se izbrisao sadrzaj?

ostala popunjena
 
Posle 4 sata mi iz Requested prebaci u Daemon-returned-error. Sta se dalje sa ovim desava?
 
Ovog treba da jurite...
[video]https://vid.me/Fjp[/video]
 
Stadose sa isplatama. Sad sam usao na nalog i stanje isto cak i drk prikazuje isto stanje a vec sam primio sav koji sam imao na mjenjacnici.
 
Malopre sam odradio sync i legli su mi, pise da su poslati u 2 jutros. Bitno je da su legli. Mislim da je 4 dana proslo otkad sam ostavio adresu. Iskreno, nisam ocekivao da ce vratiti ista ali drago mi je sto vracaju, bitno je da su posteni. Mozda ce im to znaciti da bar malo povrate reputaciju jednog dana ako prorade mada tesko je da opet budu ono sto si bili.
 
Malopre sam odradio sync i legli su mi, pise da su poslati u 2 jutros. Bitno je da su legli. Mislim da je 4 dana proslo otkad sam ostavio adresu. Iskreno, nisam ocekivao da ce vratiti ista ali drago mi je sto vracaju, bitno je da su posteni. Mozda ce im to znaciti da bar malo povrate reputaciju jednog dana ako prorade mada tesko je da opet budu ono sto si bili.

Pa znas kako,ako se vrati sve onda ce povratiti.
Pre bi stavio u menjacnicu koja je zeznula pa vratilo no\
u neku koja tek treba da nas odradi a da ne znam dal ce vratiti:D
 
Nazad
Vrh Dno