Šta je novo?

Mintpal

Pa napisao sam vam juče, odmah čim je proradio, da 2FA zna da zeza.

Sačekajte malo, meni je posle aktiviranja 2FA zezalo sat vremena, posle je samo od sebe proradilo.

ma nece uopste imam screenshot qr koda uvek napravim kopiju da imam to ako mi telefon zezne nesto...ali nevredi od sinoc nema sanse da udjem nece izbaci mi scheb_two_factor.code_invalid...u google aut.na telefonu lepo pise dole mail adresa-mintpal znaci prepoznat je qr

prijavuio problem pre 10 sati ...tri sati kasnije dobio odgovor
Hello!

Thank you for the email. Your issue has been passed to the migration team for investigation, and will be dealt with as a matter of urgency.

a stanje ticket-a bilo status:waiting for your reply :)

steta bila je ovo dobra menjacnica ali bezim odavde vrlo brzo
 
Poslednja izmena:
posle 15 sati 1 tweet je resio sve :)
 
Novi izgled je ruzan, no to je najmanji problem i mozda je stvar navike

- ne vidim gde mogu da vidim sopstveni Trade History, danas sam nesto sitno kupio i prodao ali ne znam gde da vidim koliko i po kojoj ceni sam to uradio
 
imas na levoj strani history
 
imam i tamo stoji:
You have no previous trades. Cancelled orders with zero fulfillment will not show here.

a sigurno sam imao promet

mozda sam ipak nesto pobrkao, upravo sam prodao jedan BC za probu i lepo je upisao transakciju u History
 
Poslednja izmena:
posle 15 sati 1 tweet je resio sve :)

Jel' ti sad autentifikacija? Poslao sam im user i mail, cekam da mi je iskljuce.

BTW interface je ruzan do bola, trebali su da ostave stari ako nisu imali nista bolje. Ovo je nepregledno.
 
Jel' ti sad autentifikacija? Poslao sam im user i mail, cekam da mi je iskljuce.

BTW interface je ruzan do bola, trebali su da ostave stari ako nisu imali nista bolje. Ovo je nepregledno.

nisam smeo da stavljam opet..ostavio sam samo nesto sitno za igranje
( pa mi i nije bitno) .... kad se menjacnica oporavi ostalo je vraceno u wallet
 
Kako totalno upropasti odlicnu menjacnicu koju sam najvise koristio od kad sam poceo da se zezam sa coinima..samo cekam da izvucem coina(a nisam uspeo ni Cloack ,ni XMR,ni BTC za sad tj nista) i da se ne vracam vise..izgubio sam poverenje.
 
Možda neko nije upoznat:

"Over the past four months, Moolah has quietly cornered the market on all things Dogecoin, attempting to turn an Internet novelty into serious business. The company has solicited more than $500,000 in investment money from users."

"In March, Green filled out the paperwork to register Moolah as a proper U.K. company. At first, he wanted to provide digital wallets that could be used for multiple kinds of online currencies, then to sell Dogecoin ATMs, which still have not shipped. But his ambition quickly became for Moolah to be a "full stack digital bank."

"Called "Pie"—as in, that's what you're getting a slice of—each round of funding aimed to raise 250 BTC, or about $160,000. Three rounds have since completed, and according to investor documents obtained by the Daily Dot, a fourth one had raised 94.2 BTC more by mid-June. In total, that's worth more than half a million dollars."

"Throughout this confusion, much of Green and Moolah remained shrouded in mystery. That no one outside of Moolah had ever seen his face became such an established theme that the company's COO, Landon Merrill, jokingly tweeted a "picture" of Green: a person wearing a cardboard box on his head. Moolah's location repeatedly changed, too. The company was registered with a Swiss address, then Moolah announced plans to create a physical office in Ireland, then in England. Green refused to even confirm to the Daily Dot that more than one of his employees had ever met him in person, though he later wrote on Reddit that he had just taken two to see a movie."

The death of Dogecoin - Moolah & Alex Green
 
Poslednja izmena:
Jel uspeo neko da izvuče xmr sa mintpala, skoro mesec dana kopanja mi je tamo....
 
Ja još uvek čekam odgovor na ticket u vezi logovanja bez verifikacije (nisam imao uključen 2fa) je ne mogu da se ulogujem niti da promenim pass bez toga (a nemam)...
 
i ja isto cekam da povucem monero sa mintpala,za sada nema informacija u vezi toga
 
jel vam se vide transakcije u history? ltc ballance?
 
Verovatno je bilo neko obavestenje, ali ga nisam video. Pretpostavljam da su mi RBBT, PENG i ostale gluposti propali, jer ih nisam na vreme povukao, a nema ih na v2?
 
mislim da cu uskoro da se preslim sa ove menjacnice na

Cryptsy ovaj V2 je totalno ******
 
vazno je da mi pokazuje balance na PND citavih 0.0000002, ltc ga nema nigde, imah 2 komada
 
Ja povukao u wallet ltc sto mi ostao jos pre 2 dana i jos nista...
 
Hello!

Thank you for your email. Your issue has been passed to the migration team for investigation, and will be dealt with as a matter of urgency.Thank you for your patience with this issue. If you have any questions or concerns in the mean time, please feel free to respond to this ticket. At this point we do not have an ETA, but our developers are working around the clock to find a solution.
Izgleda da zbog velikog broja tiketa i bot ima posla :d
 
to je definitivno to... koriste nas novac da bi trgovali na drugim berzama ...ne radi se o teoriji zavere ....btc je padao sve dok nisu pustili menjacnicu u rad...xmr je onemogucen i nije dodat ...opravdanje je da nisu dodali neke od coina koji su imali najmanji volume... a imao je mnogo jaci volume od 90 posto shitkoina koji su tu...cak je bio u vrhu kolko se secam...prepoznali su potencijal u njemu i dumpovali nase coine a otud i sam pad monera na menjacnicama...polako se XMR vraca gore tako da ocekujem da ce u najskorije vreme i biti vracen na mintpal...imao sam srecu da sve povucem sa ove unakazene menjacnice...(ostao je samo xmr ) koja je po pre desetak dana vazila za meni najbolju alt menjacnicu...
 
to je definitivno to... koriste nas novac da bi trgovali na drugim berzama ...ne radi se o teoriji zavere ....btc je padao sve dok nisu pustili menjacnicu u rad...xmr je onemogucen i nije dodat ...opravdanje je da nisu dodali neke od coina koji su imali najmanji volume... a imao je mnogo jaci volume od 90 posto shitkoina koji su tu...cak je bio u vrhu kolko se secam...prepoznali su potencijal u njemu i dumpovali nase coine a otud i sam pad monera na menjacnicama...polako se XMR vraca gore tako da ocekujem da ce u najskorije vreme i biti vracen na mintpal...imao sam srecu da sve povucem sa ove unakazene menjacnice...(ostao je samo xmr ) koja je po pre desetak dana vazila za meni najbolju alt menjacnicu...

Meni jos majmuni ne vracaju XMR a dobrana kolicina mi ostade tamo.Danas ih opet podsecam da imaju opomenu da resavaju problem ili cu ja u mom maniru kao na BTCE kad sam krenuo peticiju da skupljam da cu da uradim sajt pola clanova da im odvucem ako mi u roku od 3 dana ne otkljucao nalog.
Naravno sutra dan su mi otkljucali.
Al tad bila velika para,vise hiljadarki $ ,a sad nije strasno al mi opet trebaju.
 
Ja još nisam uspeo ni da se ulogujem, kaže nepostojeći user i mail, probao i reset password što piše..divno :)
 
Jel zna neko konkretno sta se dogadja sa monerom i zasto ga nema jos uvek? Nije mi bas jasna situacija. Znam da imaju brdo problema i da ne znaju gde udaraju ali ne znam sto ovo ne resavaju.
 
Usrali su motku posteno. Meni jos ne javljaju sta je sa DRK-om (oko 20-tak komada) koji je stizao sa poola na staru adresu na mintpal za vreme upgrade-a....
 
Bzvz. Ja cu imati isti problem s monerom. Sto je najgore imam jos monera na pool-u vezanih za tu adresu sa mintpala. Ko zna sta ce biti s time.
 
saj
piši pool-u da ti prebace na drugu adresu

Pa pisi,i ja im pisem dva puta pa me jos kao cooliraju.
Pa boli me tuki sto oni imaju problema.

Prvo kazu u stilu bicemo nedostupni preko 24h,a njih nema nedelju dana.
Drugo,rade redizajn sajta koji je bio vec dobar i pregledam da bi na kraju napravili inovativan
ali konfuzajn dizajn koji podeca na temu "forest" u PowerPointu.
A zadnje ako vec niste odradili dobar poso ne pustajte u pogon sajt.
Koj ce mi sajt koji ne funkcionise gde moram da se cimam dal ce mi tamo stici pare i dal cu moci da ih povucem odatle.
Sledece,2FA ne radi,prvo je islo bez nje i tako je i trebalo da ostane.Evidentno je da ima problema sa secret key iz Google
Authetificatora i da se ne poklapa taj key za Verziju 2 i nisu ni trebali da pokusavaju da migriraju 2fA.
I tako recimo meni sad trebaju Moneri a gledam rast i sad bi,eto bas sad pusti xmr u btc pa btc u dolar a ja cu tamo od ponedeljka
kad sve padne
 
Nazad
Vrh Dno