Šta je novo?

Mobilni telefon Mi 11T vs Poco F3

Koji mobilni telefon kupiti

Xith

Slavan
Učlanjen(a)
22.07.2004
Poruke
484
Poena
395
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel I5-13600KF custom loop
Matična ploča
Asus Z690 Rog Apex
RAM
2x16GB G.Skill Trident Z5 6400Mhz
GPU
Power Color 5700 XT Liquid
Storage
Kingston KC3000 2TB, Adata SX8200 Pro 2TB
Kućište
Lian Li 011 Dynamic
Pozdrav,
Gledam neki telefon u ovom cenovnom rangu (40.000-45.000), ovo su cene preko zvanicnog Xiaomi shopa. Ne igram igrice, volim da imam dobru kameru. Trajanje baterije nije presudno, uglavnom sam uvek pored nekog punjaca.
Koji od ova dva telefona je bolji i da li postoji nesto slicno u ovom cenovnom rangu, eventualno neki super ocuvani polovni telefon sa garancijom?

Hvala :)

Edit: Da dodam, imam kod kuce neotpakovani Xiaomi 11 Lite 5G NE, kakav je on naspram ova dva i da li bi bila greska da zadrzim taj model?
 
Poslednja izmena:
F3 zaboravi - ima najlošu kameru od sva 3 pomenuta. E sad, Mi 11T nisam imao, Mi 11 Lite 5G sam uzeo ženi. Generalno, mislim da se ne isplati razlika u ceni. Za nijansu bolja kamera, ekran i čipset kod Mi 11T ali zato Mi 11 Lite 5G kompaktniji i elegantniji fon. Leži u ruci samo tako. Prelep telefon u svakom pogledu sa savršeno izbalansiranim hardverom. Ekran dobar, baterija dobra, kamera dobra, u igrama dobar. Jedini fon koji je sličan po izbalansiranosti je Redmi Note 10 Pro, ali on je robusniji.
 
Nazad
Vrh Dno