Šta je novo?

Menjačnice

Imam problem prilikom verifikacije naloga,izlazi mi upozorenje" Missing Address" prilikom skeniranja vozacke ili pasosa probao sam vise puta...Da li zna neko u cemu je problem trebalo bi do 30 nov da verifikujem?
 
Prosla je verifikacija, nije mi prolazila slika kada sam koristio aplikaciju i direktno slikao dokument,sada sam probao preko kompa i sve je u redu.
 
Poloniex je naravno pustio prvo TRX za povlacenje. Vrhunska prevara. Svako kome je frka i gleda da izvuce sta moze odmah kupuje Tron po dosta visoj ceni a Justin samo trlja ruke. Na kraju ce se toliko naduvati da ce ljudi sami pokriti gubitak ;)
 
Isto su i prethodni put uradili. Nego ljudi slabo pamte ako se nisu opekli. Zato ja bezim cim primirisem dim.
 
Jel se desilo nekom da je promenio mobilni broj da je na binance menjacnici,i da je sad zakljucan jer nema pristup starom broju a da je uspeo da vrati log in,pitam za druga :D
 
NAravno . Kontaktiraš support. Nije mobilni jedini nacin identifikacije.
 
Od juče pokušavam da izvučem BTC sa bittrex-a (na wallet blockchain.com), evo sad je naredni dan i još uvek nije stiglo, a na Bittrex-u stoji ovo sa slike, šta to znači?
 

Prilozi

  • box.jpg
    box.jpg
    100.1 KB · Pregleda: 103
Od juče pokušavam da izvučem BTC sa bittrex-a (na wallet blockchain.com), evo sad je naredni dan i još uvek nije stiglo, a na Bittrex-u stoji ovo sa slike, šta to znači?
Ja bi reko da si ubacio losu adresu, prvo klikni na vrveni X pored ovog Invalid da ponistis postupak, pa proveri adresu i ponovo probaj.
 
Ja bi reko da si ubacio losu adresu, prvo klikni na vrveni X pored ovog Invalid da ponistis postupak, pa proveri adresu i ponovo probaj.
To je OK da klikne na X i proba ponovo da posalje, ali ne verujem ja da mu je to invalid izbacilo zbog pogresne adrese (ne iskljucujem to da je poslao na pogresnu adresu), jer njih ne interesuje da li je poslao na krivu ili pravu adresu, to bi otislo i ajd cao. Verovatno da su oni blokirali isplate.
 
To je OK da klikne na X i proba ponovo da posalje, ali ne verujem ja da mu je to invalid izbacilo zbog pogresne adrese (ne iskljucujem to da je poslao na pogresnu adresu), jer njih ne interesuje da li je poslao na krivu ili pravu adresu, to bi otislo i ajd cao. Verovatno da su oni blokirali isplate.
Nisi u pravu, ako je format adrese los, oni to prepoznaju i izbaci ti tako kao njemu, to pisem iz iskustava jer sam pokusao da posaljem ETH preko TRC20 protokola a oni podrzavaju samo ERC20 i dobio isto to, stojalo mi 10 dana dok sam provalio da mozes da kliknes na X. :oops:
Blokiranje isplata nisu spominjali, bar ja nisam video nigde, bilo je reci da ce 4og decembra prestati trgovina.
 
Kao sto su napisali pre mene, mora da se otkaze transakcija.

Bittrex withdrawal BTC moze samo na stari format adrese. Ne znam trenutno, ali pre je pisalo u prozoru za povlacenje BTC.

"Currently, we do not support withdrawal to SegWit addresses (with a "bc1" prefix). Please send your withdrawals to non-SegWit addresses."
 
da upravu si ima opcija za withdraw, polako dopustaju povlacenje mada su rekli da ce prvo BTC i ETH a potomUSDT opet su slagali :)
 
Logicno je da ce prvo da puste USDT, sad ce se svim ostalim valutama slupati cena jer ce dobar deo ljudi da prodaje sve ostale valute da bi izvukli sta mogu. Fantasticna prilika da ih oni mogu pokupiti po 6x manjoj ceni od realne. Ja se ne secam bas ali je moguce da su isto uradili i prosli put kad su bili "hakovani".
Ovo pisem iz iskustava, TradeOgre drzi kaspa wallet na mainetance vec mesecima, da ne mozes povuci kaspu a pritom joj je cena 6x manja od trzisne. Ovakve stvari su za kontrolu, zatvor i batine.

Edit: Tacno je vec krenulo po ovome sto sam reko, BTC je na 40400 (41600), ETH na 2160 (2220).
 
Poslednja izmena:
na kraju ce im korisnici namiriti izgubljeni dio, klasicna prevara.
Mjenjacnice su najvece zlo kad je cryptop u pitanju, ali kako je tako je najveca manipulacija vrsi se na mjenjacnicama.
 
Sa druge strane, da nije menjačnica, BTC ne bi dogurao ni do 10k...
 
na kraju ce im korisnici namiriti izgubljeni dio, klasicna prevara.
Mjenjacnice su najvece zlo kad je cryptop u pitanju, ali kako je tako je najveca manipulacija vrsi se na mjenjacnicama.
Naravno. Savrseno su smislili, svako ko se plasi i hoce da povuce gubi 5-7% vrednosti. Boli ih uvo.
Svaka menjacnica mulja i nema ko da ih spreci. To nam je nuzno zlo.
 
Jel se i vama ovo desava na cex-u, kad idete na trade pro?
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-12-05-19-13-13-721_io.cex.app.prod.jpg
    Screenshot_2023-12-05-19-13-13-721_io.cex.app.prod.jpg
    27.1 KB · Pregleda: 50
Moze, ali po 0.02$. A ako je veca kolicina u pitanju i to je upitno.
 
Ko sto kaze Splinter, mogu po 6x nizoj ceni od trzisne.
 
Ja sam uspio izaci sa nekih 850k novcica na ~0.037 i sa jos ~300k na na ~0.026. Ako ikad prorade, zajeb’o sam se momacki.
 
Ja sam uspio izaci sa nekih 850k novcica na ~0.037 i sa jos ~300k na na ~0.026. Ako ikad prorade, zajeb’o sam se momacki.
Ma sta je to 120k$ gore-dole, ne oseti se. :eek:
Ja imam sicu 28k komada, cekacu, sa tom kolicinom mogu da se oprostim ako treba.
 
Ja sam uspio izaci sa nekih 850k novcica na ~0.037 i sa jos ~300k na na ~0.026. Ako ikad prorade, zajeb’o sam se momacki.
Proradice sigurno. Sada samo ljudi koji povlace placaju njih gubitak. Super su napravili semu, kontrolisu par novcica i manipulisu cenom a druge strane odblokirali su usd tokene pa navlace ljude da uvaljuju pare i kupuju po nizoj ceni. Klasicna pljacka, na najvisem nivou.
 
@StainlessFrenky

Mala kolicina je u pitanju, ostavi, pa i ako propadne nije neka steta.

@saj

Ako si tako siguran mozes ga i sad kupiti po 0.022$, pa kad odbokiraju imas laganih x5-6. I placas pivo.
 
Ja sam se tako nadao da otključaju Galu na cexu pa su na kraju džukci svu Galu nonšalantno pretvorili u pGalu i stavili nas pred svršen čin. Hoćeš USD koji si uložio ili hoćeš pGalu koja je otprilike 4,5 x manje vrednosti. A da su otkljucali pravu Galu (koju btw nisu ni imali, očigledno je sve vreme bila pGala u pitanju) bio bi to lagani x10...
 
Nazad
Vrh Dno