Šta je novo?

Menjačnice

Je l' ima još neko problem sa sporim prebacivanjem LTC-a između menjačnica?

Konkretno čekam već 2h da mi stigne LTC sa BTC-e (Wex) na Bittrex.
 
Sa koje menjacnice se mogu poslati pare na payoneer karticu? Vidim Bitstamp nema opciju povlacenja novca na bilo koju karticu.

Moj ti je predlog da ne koristis Payoneer karticu jer su meni posle jednog transfera novca sa cex-a na Payoneer MC karticu blokirali karticu i posle skoro 2 meseca nece da mi odblokiraju karticu da mogu da prebacim sredstva a ne odgovaraju mi na mail tj Jedini ko mi odgovara je Payoneer ali oni kazu da je kartica u vlasnistvu MasterCard-a i da su oni odgovorni za tu blokadu kartice i da se obratim njima no kao sto vec rekoh oni mi ne odgovaraju vec 2 meseca ni na jedan jedini mail.
 
Moj ti je predlog da ne koristis Payoneer karticu jer su meni posle jednog transfera novca sa cex-a na Payoneer MC karticu blokirali karticu i posle skoro 2 meseca nece da mi odblokiraju karticu da mogu da prebacim sredstva a ne odgovaraju mi na mail tj Jedini ko mi odgovara je Payoneer ali oni kazu da je kartica u vlasnistvu MasterCard-a i da su oni odgovorni za tu blokadu kartice i da se obratim njima no kao sto vec rekoh oni mi ne odgovaraju vec 2 meseca ni na jedan jedini mail.
Master Card i Visa ne rade sa Srb još od avgusta. Ima neko iskustva sa drugim karticama koje prolaze?

Послато са E6653 уз помоћ Тапатока
 
@Krki .... na poledjini payoneer kartice pise kojoj banci pripada kartica (npr. kod mene je Bank of Choice). Mislim da je bolje njih da kontaktiras, takodje na poledjini imas i broj telefona pa ih zovi...mislim da nema poente kontaktirati direktno master card (ako si to ucinio)
 
Pa ja sam tada od prilike i uzeo karticu i radila je dok nisam povukao na karticu sa Cex-a i onda mi blokirali karticu i deaktivirali je a stigao mi je mail da ce tek krajem godine da deaktiviraju sve kartice koje su izdate u Srbiji. Sto se drugih kartica nemam iskustava,imao sam nekad Skrill ali vise ih ne koristim tako da ne znam da li rade i dalje.
@Mares Pise da je karticu izdala firma Wave Crest Holding po licenci MasterCard ali mi iz Payoneer kazu da kontaktiram banku tj MasterCard.
 
Poslednja izmena:
@Krki .... ali Mastercard nije banka...jesi kontaktirao taj Wave Crest Holding?
 
Jesam jos tada,a danas sam opet cimao Payoneer i poslali neki formular da popunim i vratim.
 
Bitfinex
Sta znaci Bank statment da posaljem za verifikaciju? I kako da trazim taj statment?
 
Jel moze sa intezinom visa internet karticom da se kupi btc na bitstampu? Vidim imaju tamo opciju kupovinom kreditnom karticom ali ne znam jel ova "prolazi". Znaci pitam samo za kupovinu, ne za povlacenje love sa bitstampa na karticu.
 
Bitfinex
Sta znaci Bank statment da posaljem za verifikaciju? I kako da trazim taj statment?

Mesečni izvod iz banke (ne stariji od 3 meseca).
Mislim da možeš da im pošalješ i digitalnu formu, PDF fajl sa e-maila.
 
Jel moze sa intezinom visa internet karticom da se kupi btc na bitstampu? Vidim imaju tamo opciju kupovinom kreditnom karticom ali ne znam jel ova "prolazi". Znaci pitam samo za kupovinu, ne za povlacenje love sa bitstampa na karticu.
Radi Intesa master card debitna

Послато са E6653 уз помоћ Тапатока
 
Da li neko na ceksu ima opciju za depozit xrp? Lista nekoliko koina, ali xrp nije među njima. Trgovina naizgled radi. Ne videh ga ni na witdrawal.
 
trenutno je van funkcije, prati njihov tviter
 
Hvala. Gledao sam bio njihov nalog, ali su imali samo ono prvo obaveštenje, da će trajati do juče u podne. Sad kad si me podsetio shvatih da sam gledao baš samo taj jedan tred, a ne nalog. :) Haha, osećam se kao oni "proverite da li je kabl uključen u utičnicu". Kad ne legnem na vreme.
 
Ako i nije pre, cex se kompromitovao juče, na najprovidniji način. Iz "tehničkih razloga" su blokirali i slanje i povlačenje za ripple još u sredu, najavljivali rešenje "sad će, samo što nije", stalno ga odlagali, a za to vreme pumpali i pumpali. Vrednost je bila dvostruko veća nego bilo gde drugde. Onda je jutros usledio dump, vrednost izjednačena sa drugim menjačnicama i gle čuda - odjednom rešeni svi "tehnički problemi" i sad opet (navodno) radi i uplata i isplata. Ne sumnjam da je postojalo interesovanje, zvog predstavljanja u Japanu, a ne omogućavaju sve berze kupovinu za fiat, ali...
 
Cex je jucer izgubio sigurno dosta korisnika i povjerenja, ja sam recimo kupio XRP na poloniexu 0.51$ nisam ni obracao paznju da li radi wallet depozit na cex-u i naravno poslao e onda sam tek shvatio da ne radi depozit i procitao na tweeteru obavjestenje, nije bilo jednostavno cekat da puste depozit, sva sreca pa je XRP rastao i jutros kad je leglo prodao sam na 0.81$ odlicno je ispalo extra zarada, ali moglo je vrlo lako i da ga dumpuju ispod 0.5$ pa da se udje u minus. Sve u svemu neozbiljno od strane Cex-a.
 
Danas prebacih sa kartice na bitstamp 50eur (da nesto isprobam) i vidim da su skinuli 2,5eur fee.

Je li je na stampu fiksni fee od 2,5eur prilikom prebacivanja love na njih, ili je 5% na iznos koji se prebacuj? Npr. ako prebacim 10.000eur, hoce li skinuti 2,5eur ili 5% (tj. 500eur)?
 
Vidim pise credit card purchase 5% fee, pretpostavljam da je to to? Vala velik fee.
 
Prebacen novac pre 3 dana sa Cex-a u Telenor banku -> dobijen mail posle par minuta da je transakcija odobrena -> raspoloziva suma na tekucem racunu uvecana za ovaj iznos -> danas nema novca na racunu.

Da li se ovo jos nekom desilo, ili je ovo neki standardni Telenor obrazac za povlacenje novca sa Cex-a?
 
Pogledaj EUR stanje.

Kako si povlacio, nadam se na karticu a ne bank transfer?
 
Hvala na odgovoru R

Raspolozivo stanje u evrima je uvecano za prebacenu sumu, iako je prvobitno to uradjeno sa dinarskim iznosom, pa nisam ni gledao EUR..
 
Ima li jos neko problem sa povlacenjem novca na karticu sa CEX-a? Povukao sam juce i jos stoji pending.
 
Koji je maximum kesa koji prebacujete na karticu a da vas ne cimaju iy banke o poreklu itd? Naravno mislim na 24h! Hvala unapred
 
Koji je maximum kesa koji prebacujete na karticu a da vas ne cimaju iy banke o poreklu itd? Naravno mislim na 24h! Hvala unapred
Ne preteruj sa dnevnim prilivom. Budi diskretan. Povlači par puta godišnje i pevaj.

Послато са E6653 уз помоћ Тапатока
 
Ljudi, hajde neka neko proba da povuce lovu sa cex-a. Stoji mi uredno verifikovana kartica, povlacio sam vise puta, sada kad odem na withdraw pise: You have no cards available for withdrawal in selected currency. Uopste se tu ne vidi. Ako probam opet da je dodam kaze da je vec dodata. Ako hocu da deponujem lovu na cex onda sljaka. Mamu im... Samo nam jos to fali, da nam je pukla sema.
 
Ljudi, hajde neka neko proba da povuce lovu sa cex-a. Stoji mi uredno verifikovana kartica, povlacio sam vise puta, sada kad odem na withdraw pise: You have no cards available for withdrawal in selected currency. Uopste se tu ne vidi. Ako probam opet da je dodam kaze da je vec dodata. Ako hocu da deponujem lovu na cex onda sljaka. Mamu im... Samo nam jos to fali, da nam je pukla sema.

Meni prosla oko 19h bez problema i u sekundi


Mada su pisali na twitteru da imaju nekih problema

An important note: Card withdrawals are currently unstable. In case or rejection, please try again later. Proper functioning will be restored as soon as possible.
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno