Šta je novo?

Menjačnice

Ili koristi OnScreen keyboard, upozoravali su odande da to resava problem.
 
Sto se tice Cex-a nikakvih problema nikada nisam imao. Verifikovali mi dve kartice,povlacenje novca ide glatko - cim potvrdim povlacenje novca stigne mi mail da je su primili zahtev i da se ceka odobrenje a odmah nakon toga i da je transakcija odobrena,24h posle toga (mozda malo vise) novac legne na racun . . .
 
Imam problem na cex-u, kod dodavanja i verifikacije kartice zapelo je na ovom koraku. Unesem trocifreni kod sa poleđine telenorove master kartice ali neće, ne mogu da nastavim, pocrveni mi kao da nešto nije u redu, ali ne ispiše šta je problem.
Jel zna neko?

Pogledajte prilog 242220



Kako je moguće da se više puta aploaduju dokumenta? Ja sam imao jednu priliku i sad nalog čeka na manuelnu verifikaciju, oni uopšte nemaju nameru izgleda da se oglase i barem odgovore ljudima. A bolje da ne pominjem kolika količina novca je zarobljena na tom nalogu...



Dobro bi bilo da je tako, ali nije. Tvitovao sam javno pre više od 10 dana nisu ni odgovorili. Sad se mislim da ponovim. A privatna poruka na tviteru ne znam kako se šalje.

Moras da aktiviras karticu kroz aplikaciju!
 
U mom slucaju zurka sa cex/om se nastavlja. Sada mi je blokiran nalog pri 2FA mi izbaci user block. Da li je neko imao ovaj slucaj? Imali brzih nacina za resavanje?
 
@gadjan
samo kucaj brojeve iznad slova
 
Da li je neko pokusao da prebaci BTG na CEX?Kako je moguce da ima deposit za djubrivi ripli a nema za BTG?Pored toga BTG ima i obrce se na CEX pa se pitam ko su ti sto ga imaju tamo i na koji nacin ga imaju a ja ne mogu da prebacim?
 
Mare ukucao je Brojeve. JEDINI PROBLEM JE STO KARTICA NIJE AKTIVIRANA PREKO APLIKACIJE. ISTI SLUCAJ SAM IMAO

ja koliko vidim covek je lepo napisao

Imam problem na cex-u, kod dodavanja i verifikacije kartice zapelo je na ovom koraku. Unesem trocifreni kod sa poleđine telenorove master kartice ali neće, ne mogu da nastavim, pocrveni mi kao da nešto nije u redu, ali ne ispiše šta je problem.
Jel zna neko?
 
Da li je neko pokusao da prebaci BTG na CEX?Kako je moguce da ima deposit za djubrivi ripli a nema za BTG?Pored toga BTG ima i obrce se na CEX pa se pitam ko su ti sto ga imaju tamo i na koji nacin ga imaju a ja ne mogu da prebacim?

imaju ga oni koji su imali tamo btc u momentu forka
 
unese ali ko da nije uneo i ne moze da nastavi, nadam se da gledas sliku koju je postavio? sledeci korak je tek da potvrdi iznos koji mu skinu. mada sta ja znam :) ziveo i ti meni
 
Menjacnica BLEUTRADE,da li je neko koristi,kakvi su?Pitam jer mi Bittrex nije verifikovao nalog a visi mi tamo nekih 35$ a imam Monu pa necu da mi i ona visi kad su ovi slepci a video sam da jos samo Bleutrade radi sa Monom?
 
Hvala ljudi, MarkoZ je u pravu samo je trebalo uneti kod preko brojeva iznad tastature, tada kad ga kucaš prikazuje zvezdice i može dalje da se klikne na proceed. Kad se unosi preko numeričke tastature onda ne prikazuje zvezdice nego vidiš brojeve koje si ukucao i ne može da se nastavi. Koja glupost :) a još sam i znao za to, tj ostalo mi u malom mozgu da je sam negde ranije pročitao da je neko pominjao samo nisam znao u vezi čega... Preko aplikacije je sve aktivirano na kartici.
Sad još samo da prođe verifikacija, za sada par sati stoji pending. Valjda neće da se otegne danima.
 
Odradio sam transakciju sa cexa u dolarima na telenor banku i izasla je greska , zna li neko sta mi je sada ciniti? Gde mi se sad nalaze pare?
 
Ja bih rekao da vas je*e ta vasa telenor banka. Uzmite lepo otvorite racune u nekoj drugoj banci i uzmite mastercard i preko nje povlacite novac. Ja sam otvorio i Piraeus banci,dobio mc karticu i transakcije prolaze bez problema.
 
Da li je neko pokusao da prebaci BTG na CEX?Kako je moguce da ima deposit za djubrivi ripli a nema za BTG?Pored toga BTG ima i obrce se na CEX pa se pitam ko su ti sto ga imaju tamo i na koji nacin ga imaju a ja ne mogu da prebacim?

Malopre dobih mail da su napravili parove za trgovinu za btg i za ripple.
 
BTG / USD
BTG / EUR
BTG / BTC
Za sada je samo omogucena trgovina ali ce kasnije ubaciti i depozit i povlacenje novaca.
"1. BTG Trading Enabled

We have launched Bitcoin Gold trading, which was expected for so long after the hard fork. The available pairs include:

BTG/USD;
BTG/EUR;
BTG/BTC.
Please, note that BTG deposits and withdrawals will be enabled later.

After the fork, there were numerous concerns about the coin. We would ask you to be very cautious when making transactions involving BTG."
 
Pitanje, zasto kad Mona coin prebaci na menjacnicu Bittrex odmah se konvertuje u BTC. Kako da ro iskljucim.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Da li je neko povlacio eure sa Cex.io na banku? Na koju banku ste povlacili i da li traze ugovor i osnov priliva?
 
Bittrex prikazuje koliko bi scaki novcic izlazio u BTC bez obzira da li je Mona,zec itd...bar ja msm.Ti ukucaj Monacoin u pretragu na Bitrexu ako imas novcica u Moni onda je to to ako pak nemas onda ti je mozda na poolu namesteno da automatski konvertuje u BTC tako je bar bilo na jednom poolu koji sam sinoc probao.Nisam nasao opciju na Bitrexu za automatski konvert.
 
Da li je neko povlacio eure sa Cex.io na banku? Na koju banku ste povlacili i da li traze ugovor i osnov priliva?

Niko te ne pita za osnov priliva a ne znam na koga mislis da trazi ugovor? Najbolja varijanta je debitna kartica (mastercard ili visa) jer da bi prebacio direktno na racun banke treba ti SWIFT a i skidaju proviziju dok preko kartice ne skidaju nista

Bittrex prikazuje koliko bi scaki novcic izlazio u BTC bez obzira da li je Mona,zec itd...bar ja msm.Ti ukucaj Monacoin u pretragu na Bitrexu ako imas novcica u Moni onda je to to ako pak nemas onda ti je mozda na poolu namesteno da automatski konvertuje u BTC tako je bar bilo na jednom poolu koji sam sinoc probao.Nisam nasao opciju na Bitrexu za automatski konvert.

Ima opcija da se novcici automatski konvertuju u btc na odredjeni iznos a on je verovatno video koliko ukupno ima novca na svim adresama ekvivalentno btc-u, ispod toga ima opciju da stiklira da mu prikaze samo novcice kojima je pozitivan saldo.
 
  • Like
Reagovanja: MPM
Pitanje, zasto kad Mona coin prebaci na menjacnicu Bittrex odmah se konvertuje u BTC. Kako da ro iskljucim.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
Nasao sam. Ukljucena opcija Enable Auto Sell. Iskljucio je. Sve OK. Hvala.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Sta ovo znaci u pitanju je Bittrex???
Posto sam ja probao sa jedni nalogom i zezali su me,pa otvorio drugi i poslao normalno ista dokumenta jedan od ta dva mi je bio DISABLED i sad da ne bi cekao mesec dana oprostio sam se od neke sice para sto sam imao morao sam zenu da registrujem :D sve jeproslo ok poslali samo vozacku + selfi i evo sta mi je stiglo tj sta mi pise?

http://prntscr.com/hlkush

Nikakvi papiri o mestu prebivalista i ostle gluposti nista dodatno se nije slalo pa ja sad pitam iskusnije da li je ovo 100% sigurno verifikovano za uplate i isplate da li se smem usuditi ovde prebaciti coine koje imam ??Nema nista posle da mi dodatno traze?
 
Da da,100% verifikovan nalog ne brini. :) Cestitam. :D Samo proveri da li ti negde jos neke verifikacije trazi . . .
Negde je potrebno po dve verifikacije odraditi zarad trgovine vecim kolicinama novcica . . .
 
Pozdrav, da li neko zna zašto cex.io odbija cvc broj od vise virtuon rajfajzenove prilikom verifikacije ? sve sam odradio kako treba ali ovde me zaustavilo..


poslah im pitanje pre par dana, i ništa..

hvala.
 
Ukucaj ga brojevima iznad slova, koristi OnScreen keyboard ili promeni browser. Jedno od ta tri ce pomoci.
 
Nazad
Vrh Dno