Šta je novo?

Meizu m2 note

Probaj google photo app, a i galerija sama po sebi u svom meniju ima opciju za update, probaj kako ce reagovati...

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Screenshot_1.png

Pardon, slikam horizontalno i kada udjem u galeriju prikaze sliku drugacije, kao da je ukljucena autorotacija, a nije. Izvinjavam se na dva uzastopna posta, nije moglo da se edituje :D
 
Poslednja izmena:
Nemam pojma, ja i dalje koristim neksusovu kitket galeriju, tako da nemam tih problema
 
Sad vidim da je ipak do kamere jer i znak za Auto slikanje stoji horizontalno, a ranije se menjao u skladu sa polozajem telefona. :D Ko zna sta je kliknulo ovom mom fonu :D
 
Hm... koju god verziju da skinem sa meizufans ili flyme sajta,za sve prijavljuje Corupted firmware... sta propustam?
 
Loš download. Probaj par puta. Proveri odmah i md5

M2 Note
 
Pokusao vise puta vise verzija,isto...
Jel dobro vidim da si i ti na meizu forumu? :)
 
Vidiš dobro, samo nisam puno tamo. Većinom skidam ili kad mi baš dosadno, nekad odgovorim :)

M2 Note
 
Uspeo sam da instaliram zadnju stable A verziju,koju sam inace i imao...
Dok G nikako... pokusao sam sve verzije sa chid.sh,ali nece nikako...
Neki savet za G?
 
A šta će ti G? Mislim ako je zbog jezika... :D

M2 Note
 
Navodno G nema chajniz app... ili sam pogresno skontao?
 
Hvala Bogu root postoji, sd maid postoji, titanium backup postoji, pa obrišeš i mirna Bosna.

A verzija je uvek "naprednija" pošto ima poslednje fixeve, dok se uvek dosta čeka na G.

M2 Note
 
Smanjili su razliku na dan.[emoji2] G je izasao bukvalno odmah iza A verzije.
 
Slabije pratim ovih dana. Više sam okrenut CM-u, vidim da je izašao RC1 tako da to se već može koristiti. Još samo da uhvatim jedno 3-4 sata free :)

M2 Note
 
Tacno,G bukvalno izasao na dan od A... i sto da se zezam sa titanijum i sl kad mogu da opalim G i mirna bosna...
 
Ne znam, meni je navika od Samsunga da brisem sve sto mi ne treba :d tako da mi je TB must have.
 
Shebali speeddial sa poslednjim updateom, neki brojevi rade, vecina ne...

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
juče sam primetio da su geoblokirali i meizu play store...ja sam ga čak i koristio jer brže stižu apdejti aplikacija...
 
U dilemi sam velikoj - imam ponudu HTC M8 za moj M2?
Da li gubim ili dobijam mogucom zamenom?
 
haha
hajde razmisli sam :)
 
Ne znam sta ti treba, ja samo kazem zbog cega je to tako. :)
Elem ja sam svoj problem resila kalibracijom. :D
 
Je l na ovom telefonu nije moguce podesiti razlicitu melodiju zvona za svaku sim karticu u okviru standardnih podesavanja? Da li se to moze resiti preko neke druge aplikacije?
 
Koje tastature koristite na ovom telefonu? ja koristim onu njegovu ali srpska tastatura je cirilicna sa 31 slovom... :) A treba mi latinicna...
I jel moze da se ukljuci onaj pattern za otkljucavanje ekrana? Nasao sam samo varijantu sa pinom...

Edit: I jos jedno pitanje... Wallpaper scroll mi ne radi... Imam Nova launcher... Neko resenje?
 
Poslednja izmena:
Koje tastature koristite na ovom telefonu? ja koristim onu njegovu ali srpska tastatura je cirilicna sa 31 slovom... :) A treba mi latinicna...
I jel moze da se ukljuci onaj pattern za otkljucavanje ekrana? Nasao sam samo varijantu sa pinom...

Edit: I jos jedno pitanje... Wallpaper scroll mi ne radi... Imam Nova launcher... Neko resenje?
Taj pin mozes da koristis kao patern...malo smesno izgleda ali radi.Za latinicu standard, biras hrvatski.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
 
Hvala :)

A jel moze da se podesava boja led notifikacije bez neke 3rd party app?
 
Koje tastature koristite na ovom telefonu? ja koristim onu njegovu ali srpska tastatura je cirilicna sa 31 slovom... :) A treba mi latinicna...
I jel moze da se ukljuci onaj pattern za otkljucavanje ekrana? Nasao sam samo varijantu sa pinom...

Edit: I jos jedno pitanje... Wallpaper scroll mi ne radi... Imam Nova launcher... Neko resenje?
Touchpal, po meni najbolja besplatna tastatura a ima i sve jezike, ima svoj akaunt i bekap i estetski je lepa i prakticna


Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno