Šta je novo?

Meizu m2 note

Bas htedoh da pitam isto, nemam vremena da stavljam, vidim dosta fixova za kameru bilo, ostalo nista posebno.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
El ima google play na kraju il nema?

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
On sam na kraju ponudi automatsku instalaciju google play, ti samo treba da prihvatis, sto bi to bio problem?

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Ja ne vidim neke znacajne promene, samo neki utisak da je brzi u radu a mozda mi se i cini

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Jel moze neko da okaci apk za meizu app store sa 5.1.8.0G verzije?

Izgleda da sam je obrisao, imam samo hot apps... :D
 
Jel moze neko da okaci apk za meizu app store sa 5.1.8.0G verzije?

Izgleda da sam je obrisao, imam samo hot apps... :D

Ma nisi obrisao , nestane sama i kod mene je isto.

za 5.1.9.0 najveci fix je bio za kameru tj, temperaturu tolerancije kada se snima video.
kazu ljudi da je kernel nesto zabagovan i da radi wake i guta 20% baterije preko noci, jel imao neko slicno iskustvo ?
 
Meni ne radi - odradi root kao,ali root checker kaze da nije.
 
Poslednja izmena:
Vidi par stranica unazad, kacio link sa uputstvom. Probaj nekoliko puta, meni nije uspeo iz prve. Ako nece, moraces wipe, nazalost.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Ja opet imam problema sa play store, ne mogu da azuriram i skinem nijednu aplikaciju. Pise samo downloading i tako u nedogled a ne skida nista. Prosli put pomoglo brisanje podataka, ovaj put ni da cuje:( Ima li neko savet sta jos mogu da pokusam pre nego sto ga presavijem preko kolena? Dakle probao sam brisanje podataka i restart, nije pomoglo.
 
Ja opet imam problema sa play store, ne mogu da azuriram i skinem nijednu aplikaciju. Pise samo downloading i tako u nedogled a ne skida nista. Prosli put pomoglo brisanje podataka, ovaj put ni da cuje:( Ima li neko savet sta jos mogu da pokusam pre nego sto ga presavijem preko kolena? Dakle probao sam brisanje podataka i restart, nije pomoglo.
Da nije sa mobilnim netom?
 
Kod mene se desava samo sa 9gag aplikacijom, download/install loop, ostale normalno azurira. Nema leka za sada, svasta probao...

Edit: Resio sa aptoide.
 
Poslednja izmena:
Sinoc instalirao, jutros da probam, sve ok, realno isto kao i prosla verzija za sada, ni na njoj nisam imao problema.Radi opet i onaj krnji root, al onda se aktivira i ovo neko ******-opera max.
 
Instalirao 5.1.9.0G.. i sve radi besprekorno.
Nisam radio WIPE, jer mi telefon mi nije bio ROOTovan. Koliko kapiram, WIPE se preporučuje samo kada je sistem rootovan.
 
Inače i meni je displej prsao na dva mesta i ako sam imao Nillkin 9H zaštitno staklo. Jedna tanka linija dijagonalno od polovine leve ivice ekrana ka gornjem desnom uglu. Za sada mi ništa ne smeta, sve normalno reaguje.
U BG elekroniku zamena touch košta 8500 din; u kompletu se menja touch i display.
Za sada će ostati ovako... ;-)
 
Ja ti iskreno preporucujem da ni u snu ne menjas ekran ni jedan zamenski ti nece biti tako dobar kao na originalu. Samo ces baciti pare i izgubiti vreme i zivce. E sad, drugi je kad je ostecenje toliko da ne moze da se koristi ili se ekran razlio.
 
I ja sam zadovoljna novom verzijom sistema. :) Neke greske su ispravili. Izgleda da su se kinezi malo uozbiljili po pitanju update-ova G verzije. :D
 
Nesto zeza rootovanje sa kingroot-om, pa prebacivanje na supersu. Nije hteo busybox da instalira, izvodio neke akrobacije da proradi Viper audio, na kraju - bootloop. Morao ponovo update preko recovery-ja, pa Jovo-nanovo. Kome ne smeta wipe, neka bolje rutuje preko Meizu-a.
 
I ja sam zadovoljna novom verzijom sistema. :) Neke greske su ispravili. Izgleda da su se kinezi malo uozbiljili po pitanju update-ova G verzije. :D
Ja sam 5.1.6. Kakva je situacija oko Google servisa? Da li sve ostaje posle instalacije bez većih problema?

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 
Ja sam 5.1.6. Kakva je situacija oko Google servisa? Da li sve ostaje posle instalacije bez većih problema?

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока

Ostaje sve ako ne izaberes wipe, samo ce google servise da ti obrise, ali ce nakon bootovanja da ponudi opciju da ih instaliras.
 
Nesto mi je pojelo zadnjih 10 procenata baterije u roku od 30 sekundi i iskljucilo telefon. Isprobavao par plejera sa ukljucenim Viperom na extreme, pa se nadam da je to.

Sent from my m2 note using Tapatalk
 
Nije ti nista pojelo bateriku, nego indikator ne pokazuje lepo koliko je ostalo.
 
Nisam radila wipe tako da je sve ostalo onako kako je i bilo. Pre ove verzije sam radila wipe i kada se sistem podigao ponudjena je opcija da se GP instalira. Sve radi super.
 
Nazad
Vrh Dno