Šta je novo?

Media Player Classic - pitanjce

bopuc

Čuven
Učlanjen(a)
21.04.2002
Poruke
233
Poena
620
Da li postoji mogucnost da se prilikom "premotavanja" filma (ctrl+strelica levo/desno) u "fullscreen" modu na ekranu pojavi i vreme trajanja filma (npr. 00:15:23 u gornjem levom uglu)? Ovo postoji u BS Player-u, ali u MPC-u nisam uspeo da nadjem/namestim.

scrshoot.jpg


Hvala.
 
svidja mi se ideja jako (tj mogu da pretpostavim za sta ti treba), ali se bojim da nema...
mada sad razmisljam da li se moze izvesti iz girdera...
 
Ako se koristi FFDShow onda moze preko njega...
 
@danijel00
iskreno nisam cuo za Girder, a preko Googla nadjoh ovo...
http://www.promixis.com/products.php?section=girder
mada nisam siguran kako to moze da mi pomogne :)

@Septimus
Koristim FFDShow (ver. Jan 23 2006 22:23:40 (inc 9, ansi)) ali ne znam kako da namestim prikazivanje vremena trajanja filma u MPC-u preko njega. Da li mozes malo detaljnije da mi objasnis jer nisam uspeo da se snadjem u ffdshow video encoder configuration delu (ako se to uopste tu i namesta)?


Hvala na trudu.

Posle malo vise gnjavaze uspeo sam da dodjem do polovicnih rezultata ovako...

ffdshow>ffdshow video decoder configuration>OSD
Hor. position 3%
Vert. position 3%
(stikliran) Remaining time

Ovako tokom celog firma stoji natpis "Remaining time: 00:00:00" ali nisam uspeo da namestim da to radi i preko precice sa tastature (toggle OSD). Iz nekog razloga, precice sa tastature za FFDshow, mi ne rade iako sam stiklirao "Process keypresses even if not focused".

Da li neko ima jos neku ideju mozda?
 
Poslednja izmena od urednika:
Pa evo za sta bi meni taj fullscreen remaining trebao: kad na daljinski motam film da vidim kolko je ostalo
girder moze u osd da strpa stagod hoces, samo nisam isguran da li znam da mu remaining time izvucem iz mpc...
 
prečice u ffdshow su ctrl+alt+[slovo koje si dodelio]
ako dve funkcije dele isti taster, kao što je npr subtitles delay/increase, onda uz to dodati i shift za drugu funkciju.
 
Nazad
Vrh Dno