Šta je novo?

Medal of Honor: Warfighter

Pa ne radi to, mislim da developeri treba da uđu u to :D pored distributera. Ali Danger Close je, pa mali developer u odnosu na neke ogranke EA...
 
Nije dovoljno samo podmazati.

Kolodjuti je institucija medju decicom koja cini vecinu gejmera. Koliko znate gejming novinara koji imaju muda da mu prilepe ocenu manju od 80%, cak i da nisu podmazani?

Zato se i izivljavaju na ovom jadnom MoH-u, realno ako je CoD za 70-75% (za vise nije) onda su MoHa za 65-70% a ne kao sto daju ocene 45% i slicno.
 
Poslednja izmena:
Ok, po toj logici bi ocene trebale da budu oko 80% jer CoD na žalost dobija samo 90%+ ocene... Ali na žalost nije tako :/

Ne kaže da je igra sjajna, ali daleko od toga da je užas kao što ocene govore.
 
for Mother... and for Rabbits :D American Dream :D
 
je ne znam o cemu pricate, ali u ovom MoH ima recoil :)

igra je u mp manje zahtevna jer: teksture su bolje u bf3, mape su mnooooogo vece u bf3, u bf 3 ima destrukcije, u bf ima do 64 igraca, u bf ima vozila, imas vise slobode... i da bf3 je mnogo prijatniji za oko, ili sam se ja navikao ali sumnjam daje do toga :)


MoH je solidan, ali opet ako nadjes na dobru ekipu... sto je sa druge strane vazilo i za bf3, samo u bf3 si mogao nesto i da soliras, i naravno druga igra grandioznija veca bolja :)
 
Totalno me smorio MoH, zali boze para....
ipak je BF3 institucija za ovaj hibrid :trust:
 
završio SP kampanju i mogu reći da ću ovu igru zaboraviti u roku od 5 dana... jedino mi bilo interesantno Sarajevo i "domaći" jezik i poneka psovka :)
 
A potreban mi je neki buddy za fireteam,ovi cesto nece da te support ,daju municiju kad si spec ops....A kako je timski dobro napravljena igra
 
A potreban mi je neki buddy za fireteam,ovi cesto nece da te support ,daju municiju kad si spec ops....A kako je timski dobro napravljena igra

Pa ne daju ti oni municiju, dođeš do njih i uzmeš sam.
 
to je u sp, u mp ti dajes njima i lecis ih, dodjes to njih i drzis E
 
Mozes i da dajes i da uzimas municiju i health... i think... :D
 
Jel ok FLT ? ;)
 
Jeste - ja sam skidao tu verziju i radi sve bez problema ;) - SP je ispran i vec vidjen, nista specijalno...
 
Ne puca ti igra nakon probijanja vrata i rostiljanja rpg-a? Poznat problem na koji se mnogi zale.
 
Ma jok - sve radi bez problema ;)
 
Zabagovana igra do zla boga... sto je previse, previse je.
Igra sama i prica, onako... sto neko rece, vec je zaboravljena.
Grafika na Ultra je bas ultra.
Zao mi jedino Mother-a :(

ps al su im zene ruzne, auuuuuuuuu majku ti :D
 
Imam pitanje u vezi ove igre, nisam procitao celu temu od pocetka tako da je moguce da je ovo vec neko pitao, naime, imam problem sa bottlenckingom, sa ovom setupom iz opisa, jel ima neko slicnih problema, znaci bottle necking slican kao sto sam imao sa Ph II 955 i def clocku u BF2, gde je nakon o.c 4.0 ghz nestao. Ovde ga imam na 4.1??????? HLp?
 
registrovao sam se samo zbog ove teme (mada verujem da cu naci jos zanimljivih). Inace ja sam HC gamer, volim (sto je ovde vecina popljuvala) CoD, igram BF3 i narucio sam MoH pre nego sto je izasao.
Sto se tice CoD-a igra je prosecna ali je volem. Nadam se da ce ovaj BO sto treba da izadje biti malo drugaciji od ostalih.

E sada MoH : sa SP nisam zadovoljan, ali mi je MP odlican pre svega sto su smanjili broj igraca sa 64 na 20, a onda ubacili KS (kao u cod). Grafika izgleda manje zahtevna nego u BF3, nema toliko destrukcije, ali opet je zanimljivije :D
ako neko ima neko pitanje vezano za MoH neka pita

P.S. dodajte me na origin-u, nick je uki92NS
 
samo da dodam da KS nekako ima vise smisla ovde nego u novijim cod-ovima, jer kratkog je dejstva, i vremenski i prostorno. fino su to izbalansirali (po ovome sto sam ja igrao)

Osecaj je stvarno super kada u timu igras sa normalnim likom, koji te leci dodaje municiju i ozivljava :))
 
ima ozivljavanje u ovom MOHu? nesto kao u BF3?

kako?
:)
 
ako ti partner pogine ti imas neko kratko vreme da upucas njegovog ubicu i on se vrne medju zive :)
 
iako je G!!! dao vrlo dobar odg, toga nema u MoH-u nazalost. mada se meni ne svidja preterano u BF3 kako je odradjeno to ozvljavanje.. mogu da te ubiju 218371092830912 puta i isto toliko puta mogu da te ozive. isto vazi kada padnes sa nekog krana, oblakodera.. izlomis se ko **** a on te ozivi xD
 
Sve otislo otislo vec u casual arcade :d, gde je tu izazov kad se teze gine.

Btw. kakva je kampanja?

Iskreno meni je bila ok u MoH 2010, sasvim pristojno napucavanje, klasicno raznolike misije, nikakva nerealno nabudzena akcija, gde recimo bezis od nuklearki ili ti non stop bacaju eksplozije u ekran dok te ne zabole oci.
 
kampanja nije losa, ali mogla je i bolje da se odradi. svidja mi se sto je vecina misija zasnovana na pravim misijama.
 
Sinoć sam video kako jedan lik rivajvuje drugog :O bio sam wtf... i naravno ja zabezeknut gledao a oni me ubili :(
 
Nazad
Vrh Dno