Šta je novo?

Medal Of Honor: P.A.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
MarkoJ. je napisao(la):
Drzim snajper na zumu u punim oruzje i nemogu da ga skinem sa zuma!!!
kako ti se stvarno ovo desava, ja kad od uzmem snajper i zumiram i zatim stisnem reload, nikad mi ne ostane u zoom-u !!!!
 
To je kad ispalish jedan metak i on repetira i sprema drugi(ne kod kompletnog punjenja-reload-a)!
Nema veze , presao sam igricu na medium za nekih 10-12 sati.
Velika pohvala za duzinu igre(otud i 4.5gb)Kraj ima smisla i to je ok!
Jedino su Z******i sa avionima(upravljanje je shit i kakvi su to marinci koji su istovremeno i piloti?)
Pravi zakljucak o igri mogu doneti samo kad je igram par sati(zaboravite na ono gore)to je bilo upalis igru malo pucas i to je to!(bio sam previse iznerviran punjenjem oruzja pa sam lupeto malo)
Da mi je samo malo brze punio igra bi bila fenomenalna , a posto nije samo je odlicna!
Bolja je od svih prethodnih delova kao i call of duty-a.Prasume izgledaju super(lici malo na far cry)Puno akcije jako dobri dosad nevidjeni efekti , i to je TO.
 
MarkoJ. je napisao(la):
Nema veze , presao sam igricu na medium za nekih 10-12 sati.
ne mogu da verujem da je tako kratka!?!?!? a licila mi je da ce biti kao FarCry duzina :(
 
nije q3 engine, ea games je razvio nov engine za moh-u koji je zbog skriptovanja isuvise zahtevan, iako ne bi trebao da bude...dostigao je, a mozda i prestigao far cry sto se tice toga...bas bezveze jer je graficki daleko ispod.
 
Vec je iskocio :)
Electronic Arts objavljuje prvi patch svoje najnovije pucačine iz prvog lica Medal of Honor: Pacific Assault. Patch u verziji v1.1 ispravlja gomilu bagova kako u singleplayer, tako i u multiplayer modovoma igranja, popravlja performanse igre, itd...Patch teži ogromnih 64 MB a preuzmite ga sa :
http://www.gamershell.com/download_7584.shtml
Pozdrav...
 
Ima li je na obicnim cd-ovima ili samo DVD
 
DVD, osim ako neko nije "spakovao" na CD ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno