Šta je novo?

Medal Of Honor : Airborne

Pretčao sam topic i video da dosta ljudi ima problema sa instalacijom, ali nisam video sledeći problem, a taj je kod mene. Kada pokrenem instalaciju, a nekad u toku instalacije, proces jednostavno pukne, gasi se hard i dobijam plavi ekran. Čak sam jednom uspeo da instaliram igru i prilikom pokretanja opet isto. Reinstalirao sam sistem, jer mu je i onako bilo vreme i ništa.
Imam
c2d 4300
en7600gt
2gb ram 667

Ps. igru sam dobio od ortaka koji je najnormalnije instalirao i najnormalnije je igra

to hoce da se desi kad je racunar clockovan a nije stabilan.


I ja imam verziju koja pri 1. instalaciji restartuje komp.probao sam je na 4 kompa i svuda se restartuje komp.
 
Poslednja izmena:
Sredio, instalirao, i uveliko ubijam.

Thenks for the tip.
 
Wwii

...jeste da ovakvih WWII igara ima kao kusih pasa,ali sudeci po svemu je dobro odradjen! Prvom prilikom cu to i da proverim!
 
==================================================================
System Requirements
==================================================================

REQUIRED SYSTEM SPECIFICATIONS:

* OS: Windows XP (SP2), Windows Vista (32-bit; 64-bit versions of
Windows Vista are not supported)

* CPU (Single Core): Intel P4 2.8 GHz or AMD Athlon 2800+ for
Windows XP / Intel P4 3.0 GHz or AMD Athlon 3800+ for Windows
Vista

* RAM: 1 GB for Windows XP / 1 GB for Windows Vista

* Hard Drive: 9 GB or more of free space

* Note: 64 bit versions of Windows are not supported

* Video: DirectX 9.0c, NVIDIA GeForce 6600 GT, ATI Radeon
X1300 Pro, or better with Shader 3.0 support for Windows XP or
Vista (Note: NVIDIA 6800XT, 6800LE, 7100GS, 7200GS, 7200LE,
7300GS, 7300GT cards not supported).

Tek sad pogledah ovu temu i samo mogu da kazem da lista ovih grafickih koje ne podrzavaju igru nije tacna, makar u slucaju moje 7300 gt.Bez ikakvih problema sam i instalirao i presao igru...
 
'ebem li ga,pa zar je problem probati na toj i toj g.kartici da li ta igra "radi"?
 
Radi mi sve na high, u fullu, na 1280x960 na konfiguraciji u mom potpisu....

Inace, bas je mocna igra...malo kraca, ali ok...
 
Cekaj, jel na kartici iz potpisa ili na masini iz Moja masina ? :D Tesko ce to da radi na High u toj rez. ;)
 
Poslednja izmena:
Nije reko da dobro radi, reko je samo: "radi" :D Radi i meni crysis na very high u 1280x1024 4xAA...
 
Radi mi sve na high, u fullu, na 1280x960 na konfiguraciji u mom potpisu....

Inace, bas je mocna igra...malo kraca, ali ok...

Sa tako mocnom kartom igras se u toj rezoluciji?
Da li ti je zao da je zamaras na visim rezolucijama?
 
Sa tako mocnom kartom igras se u toj rezoluciji?
Da li ti je zao da je zamaras na visim rezolucijama?

Kasnije sam se ispravio, ne iz mog potpisa, nego iz moje masine...na vecim rezolucijama vec secka...
 
a sa ovom radi glatko ? Da nisam imao bolju (pre ove sada sam imao venice na 2800mhz, 2gb ram sa grafickom koju imam i sada, mozda bi ti i poverovao :) Ovako, okacio sam screenshotove gde se lepo vidi da u skoro svakoj frci fps pada na 15-20 sa mojom tadasnjom masinom...Mada, mozda je tebi to super full...vecini nije...

(sto volim ove rasprave oko framerate-a :p )
 
a sa ovom radi glatko ? Da nisam imao bolju (pre ove sada sam imao venice na 2800mhz, 2gb ram sa grafickom koju imam i sada, mozda bi ti i poverovao :) Ovako, okacio sam screenshotove gde se lepo vidi da u skoro svakoj frci fps pada na 15-20 sa mojom tadasnjom masinom...Mada, mozda je tebi to super full...vecini nije...

(sto volim ove rasprave oko framerate-a :p )

I ja takodje ;), ali stvarno je bilo za igru normalno, uz povremeni pad framerate-a...normalno za ovu masinu. Mada, kada se desi neka explozija, to su bili slideshowovi, ali to prodje...inace, super igra radila, pa makar niko ne verovao...
 
Ma radi ona,samo shto se meni ova igra uopshte ne svidja...A i ovaj UT3 engine ,otuzan nekako.Kao da igram Bioshock u WW2.
Ma ,sve je to zbog CoD4,skocili pragovi tolerancije.;)
 
Poslednja izmena:
Iz moja masina...

Ej brate, nije da te napadam sada, ali si mi malo podigao pritisak...:trust:

Na toj masini, gdje pise "moja masina" sa Athlonom i 7600GS i 1GB DDR da radi sve u FULL-u i na toj rezoluciji sa normalnim frame rate-om -----NIJE MOGUCE!!!!

Ja sam igru presao na 800X600 i medium detalji i frejm rejtom oko 40, (Na Pentium D 3.7GHZ, 1GB DDR, 7800GS klokovan!!!!)i cak i tada desavalo se da igra sjecka!!! Tako da, prepravi svoj post malo, ili nam pokazi slike kojima potkrepljujes svoju tvrdnju; jer ljudi ovdje nisu naivni i glupi i nece ti povjerovati....:trust:
 
Ej brate, nije da te napadam sada, ali si mi malo podigao pritisak...:trust:

Na toj masini, gdje pise "moja masina" sa Athlonom i 7600GS i 1GB DDR da radi sve u FULL-u i na toj rezoluciji sa normalnim frame rate-om -----NIJE MOGUCE!!!!

Ja sam igru presao na 800X600 i medium detalji i frejm rejtom oko 40, (Na Pentium D 3.7GHZ, 1GB DDR, 7800GS klokovan!!!!)i cak i tada desavalo se da igra sjecka!!! Tako da, prepravi svoj post malo, ili nam pokazi slike kojima potkrepljujes svoju tvrdnju; jer ljudi ovdje nisu naivni i glupi i nece ti povjerovati....:trust:

Pa ne znam stvarno, meni je isla odlicno, treba sad opet da je instaliram, da slikam, da bi videli grafiku, ne kapiram stvarno...
 
Pa ne znam stvarno, meni je isla odlicno, treba sad opet da je instaliram, da slikam, da bi videli grafiku, ne kapiram stvarno...

Ne, ali stvarno mi djeluje nemoguce da ti radi sve u full-u sa takvom masinom;:trust: Ajd da je u pitanju 8800GT karta, to ok, ali sa 7600GS-om i Athlonom... Brate... Ne znam, jos uvjek ne mogu da dodjem sebi... Meni je sljakalo sa mojom konfom onako, na medijumu i 800X600, cak neke opcije sam stavio na low...

Ne znam stvarno, mis'im nema potrebe da se raspravljamo, ako tebi radi ok, onda nema problema.;)

Mozda ti je racunar poludio... hehe, uostalom bolje po tebe!:D Pozz
 
Pre par dana sam bratu na Lap Top instalirao COD MW i radi solidno, on je zadovoljan, danas sam pokusao da mu instaliram Medal of Honor Airborne i instalacija je prosla ok ali pri pokretanju igre javlja da graficku ne podrzava, on ima Nvidia6100 Go na MSI 1GB RAM-a i 64bit Turion-a 2x

Pitanje je sledece dali ima neki patch ili sta vec sto bi to moglo da resi, ako laptop gura COD MW trebao bi da izgura i Medal of Honor Airborne :type:
 
^Tesko.Mozes da probas (ako uopste i ima peceva za MoHA), ali imaj u vidu da je CoD MW radjen u endzinu matorom ko Biblija (quake3), a MoH je Unreal3...tako da ne treba da te cudi sto radi na starijem hardveru.
 
Pre par dana sam bratu na Lap Top instalirao COD MW i radi solidno, on je zadovoljan, danas sam pokusao da mu instaliram Medal of Honor Airborne i instalacija je prosla ok ali pri pokretanju igre javlja da graficku ne podrzava, on ima Nvidia6100 Go na MSI 1GB RAM-a i 64bit Turion-a 2x

Pitanje je sledece dali ima neki patch ili sta vec sto bi to moglo da resi, ako laptop gura COD MW trebao bi da izgura i Medal of Honor Airborne :type:

Ta graficka ja mislim i da nema Pixel Shader 2.0 podrsku, tako da nista od igranja novijih igara, a i kada bi ti htjelo radititi, vjeruj mi, ne bi islo nimalo glatko, prije bi gledao slide show neko normalnih 30 frejma. treba ti mnogo, mnogo jaci komp da potjera MOH airborne!:)
 
Pa kod mene na pentium D Celeron s.478 koji je kloknut na 2.4Ghz 1GB RAM i 7300GT koju isto malo kloknem obe igre rade solidno pa sam mislo da ce njegov laptop progurati i MOH airbone, hm to znaci da ce buraz da visi na mom kompu nevalja :zgran:
 
Ta graficka ja mislim i da nema Pixel Shader 2.0 podrsku, tako da nista od igranja novijih igara, a i kada bi ti htjelo radititi, vjeruj mi, ne bi islo nimalo glatko, prije bi gledao slide show neko normalnih 30 frejma. treba ti mnogo, mnogo jaci komp da potjera MOH airborne!:)

Ta krta bi trebalo da podrzava PS 3.0, ali je opet preslaba za bilo koju zahtevniju igru.
 
Ta krta bi trebalo da podrzava PS 3.0, ali je opet preslaba za bilo koju zahtevniju igru.

U Read Me fajlu pise sledece:

REQUIRED SYSTEM SPECIFICATIONS:

• OS: Windows XP (SP2), Windows Vista (32-bit; 64-bit versions of
Windows Vista are not supported)

• CPU (Single Core): Intel P4 2.8 GHz or AMD Athlon 2800+ for
Windows XP / Intel P4 3.0 GHz or AMD Athlon 3800+ for Windows
Vista

• RAM: 1 GB for Windows XP / 1 GB for Windows Vista

• Disk Drive*: 8X or faster DVD-ROM drive

• Hard Drive: 9 GB or more of free space

• Note: 64 bit versions of Windows are not supported

• Video: DirectX 9.0c, NVIDIA GeForce 6600 GT, ATI Radeon
X1300 Pro, or better with Shader 3.0 support for Windows XP or
Vista (Note: NVIDIA 6800XT, 6800LE, 7100GS, 7200GS, 7200LE,
7300GS, 7300GT cards not supported)
. NOTE: NVIDIA SLI and ATI Crossfire modes are not supported
in Medal of Honor Airborne.

• Sound: DirectX 9.0c compatible sound card (Note: For Creative
Sound Blaster Audigy cards running under Windows Vista you should expect
lower performance)

• Multiplayer: 2 to 12 players, Internet connection required (Cable, DSL, or faster connection)

Moguce da podrzava, opet sam rekao, "ja mislim", ali svejedno i da ima podrsu za PS 3.0 nije podrzana.
 
pa javlja da nije podrzana grafa pa sam mislio da je to vec reseno mozda nekim patchom, obicno na pocetku installacije setup javi ako konfiguracija nije zadovoljavajuca izgleda da cu morati da sacekam jos neko vreme ali jako mi je cudno da nije podrzana iako ima Shader Model 3.0
 
Pa vidis i sam na onom spisku ne-podrzanih karti sta su debili sve izostavili.Za divno cudo, neke od tih kartica ipak teraju MoHA, kao taj 7300GT.
I ne cudi sto ne moze da je potera ta sa laptopa...igra je verovatno ni ne prepoznaje, bez obzira na SM 3.0 podrsku.
 
pa javlja da nije podrzana grafa pa sam mislio da je to vec reseno mozda nekim patchom, obicno na pocetku installacije setup javi ako konfiguracija nije zadovoljavajuca izgleda da cu morati da sacekam jos neko vreme ali jako mi je cudno da nije podrzana iako ima Shader Model 3.0

Pokusaj dsa nadjes u direktorijumu igre ima exe aplikacija koja ti provjeri sitem i kaze ti sta je zadovoljava od komponenti a sta ne, zove se EasyInfo. potrazi, u svim EA igrama bude taj tool. Glupo pitanje, a da li si instalirao Ageia Psyhx, mozda ti zbog toga ne zeli pokrenuti igru, procackaj malo! Mada instaler sam instalira Ageiu, provjeri opet!
 
Pokusaj dsa nadjes u direktorijumu igre ima exe aplikacija koja ti provjeri sitem i kaze ti sta je zadovoljava od komponenti a sta ne, zove se EasyInfo. potrazi, u svim EA igrama bude taj tool. Glupo pitanje, a da li si instalirao Ageia Psyhx, mozda ti zbog toga ne zeli pokrenuti igru, procackaj malo! Mada instaler sam instalira Ageiu, provjeri opet!

To je instalirano sto posto, Ageia Psyhx, onda da to uninstall ili sve iz pocetka samo bez toga???
 
Nazad
Vrh Dno