Šta je novo?

MaxTab Slim - 9.7" IPS

hoće li ovaj tablet imati bluetooth? to može biti (jeste) presudno u izboru između ovog i prestigia, jer prestigio nema.

nedostatak bluetootha je ogromna mana bilo kog uređaja. ne mogu se koristiti tastature, gamepad-ovi, GPS! nista, propast. meni nije jasno kako neko uopšte može danas da razmotri izbacivanje bluetootha iz svog uređaja? strašno

video sam da će ugrađivanje bt modula ići malo sporije, ali kako god da ide, molim vas ubacite ga. gomila ljudi me pita za savet za tablet, a ja jednostavno ne mogu da preporučim tablet koji nema bt u 2012. godini.
 
Ima li novosti o ovom modelu?
Evo već je i polovina juna i još ga nema u prodaji.

Djeluje mi kao interesantna kupovina.
 
Kako nista i zasto nista, to sto je izagao Nexus 7 tamo negde....Gde je kod nas i kad ce biti kod nas i po kojoj ceni to je pitanje.
 
Ok, naravno da hoce samo je pitanje kada za 1.2.3 meseca.Da li ljudi imaju strpljenja da cekaju i sacuvaju pare u dzepu koje imaju sad :)
 
mene svrbeo džep, pa nisam :D ali stpljenje se isplati...

lepo je delovao ovaj maxtab, ali mislim da je prestigio ipak tu odradio bolji posao, pobrao je kajmak...
 
ma omasoviće se jeftini tegra 3 tableti i kod nas, ne mora to nexus da bude...

Pitanje je da li će, ili je google dotirao cenu iz svog džepa za nexus tablet? Ako je tako, drugi proizvođači koji zarađuju isključivo od prodaje to ne mogu da urade, dakle cene ostaju iste.
 
svejedno, kupićemo google tab :D

ali... jel ti shvataš da niko ništa neće moći da proda ako ne obore cene, jer niko neće kupiti ništa drugo pored ovoga za 200 e
 
svejedno, kupićemo google tab :D

ali... jel ti shvataš da niko ništa neće moći da proda ako ne obore cene, jer niko neće kupiti ništa drugo pored ovoga za 200 e

A da li ti shvataš da ovog tableta neće biti u prodavnicama? Posebno ne kod nas. I eto razloga da cene konkurencije ostanu potpuno iste. Na žalost, ovo mi izgleda kao promocija tehnologije, a ne pravo predstavljanje uređaja za prodaju. Bilo bi lepo da ga bude u prodaji svuda, ja svakako podržavam konstantno unapređenje i pad cena, jedino što mi u slučaju google tableta miriše da neće biti tako.
 
ko bude hteo da ga ima, imaće ga... isto kao i ipad... ali nije mi jasno samo kako ne shvataš da google želi da ovaj tablet osvoji tržište, a ne da pokazuju novu tehnologiju... njima je bitno da se ovo proda u ogromnim primercima kako bi zarađivali od play store-a. na ovom tabletu imaju malu ili nikakvu zaradu....
 
ja ne shvatam tvoje pisanje ovde, sem da povecavas broj postova i da ubijas vreme, sve ostalo pada u vodu.....
 
ko bude hteo da ga ima, imaće ga... isto kao i ipad... ali nije mi jasno samo kako ne shvataš da google želi da ovaj tablet osvoji tržište, a ne da pokazuju novu tehnologiju... njima je bitno da se ovo proda u ogromnim primercima kako bi zarađivali od play store-a. na ovom tabletu imaju malu ili nikakvu zaradu....

To reci njima, pošto je njihova odluka da se ne prodaje u prodavnicama, i da se u Evropi prodaje samo u UK. Verovatno je razlog tome što se u ostatku evrope, a posebno u piratskoj srbiji, ništa ne kupuje sa play-store, ljudi skidaju free aplikacije, a skupe stvari skidaju sa torenata. Ideja googla je verovatno da uređaj ponude samo u zemljama gde mogu da zarade od play store, pošto na uređaju verovatno i gube novac, a ne zarađuju sigurno.

ipad se prodaje u našim prodavnicama sa garancijom. Najveći broj ovdašnjih kupaca neće dati 200-300 evra za uređaj bez garancije, posebno za ovako visoko integrisanu tehniku koja se ne popravlja, nego u slučaju kvara baca u kantu.
 
Poslednja izmena:
Vi se koljete i raspravljate u svakoj temi o tabovima? Neko trolluje, neko pokusava da ispravi krive drine na zalost :/. Valjda se razume ko je ko :D
 
Nazad
Vrh Dno