Šta je novo?

MAX [nije tema o HBO Max]

meni, a i mnogima, ne znači 4K. smeta što je smanjen broj istovremenih gledanja, no ja ne pamtim da je u praksi trebalo više od 2.
suma summarum, meni ova promena nije loša
To što tebi nije loše ne znači da je u redu. Da poskupe, smanje broj strimova (koji znače ljudima koji dele nalog) i ukinu 4k stvarno nema logike.
Konkretno ni mene ovo ne pogađa jer imam pretpaltu preko operatera i uključim ga možda jednom mesečno ali ne znači da mislim da je ovakav potez korektan prema potrošačima
 
Meni znači 4K.

Opet kažem, nadam se da ćemo imati opciju da doplatimo za jači paket, mi koji imamo pretplatu preko operatera.
 
Screenshot_20240419_230645_Messages.jpg

Ovi kazu da ce biti sve super 😄
 
Ja bih vas sve razumeo da se bunite sto je 4k sadrzaj skuplji ali ljudi moji koliko tu ima filmova i serija u toj rezoluciji, mozda 10-15 sve zajedno od celog kataloga?
Kome to toliko znaci, zna gde te filmove/serije moze da nadje besplatno ili neka ih kupi digitalno ili na Bluray-u.
Ako ce preko noci povecati ponudu 4k sadrzaja ok, ali ako ostane ovakva situacija placanje Premium naloga je cisto bacanje para.
Najveci deo sadrzaja se dosada gledalo u 1080p i nije bilo toliko buke oko toga, a sad odjednom mnogima smeta sto nece imati 4k opciju? :rolleyes:
Dolby Atmos ako ne bude na standardu ajde jos i da razumem nekoga ko ima dobar audio sistem (jer to je nesto sto je na mnogim filmovima i serijama bilo uvek dostupno), a dostupnost na 2 ili 4 uredjaja istovremeno je bas nesto sto malom broju ljudi bas toliko znaci. Vecini je dovoljno 2 uredjaja istovremeno, jer se retko i ta dva koriste, a kamoli 4.
 
Lepo su nas navukli na streaming servise niskim cenama. Sada pokušavaju da nas muzu, šišaju i ostalo što mogu, nadajući se da smo pogasili naloge na narodnim platformama. Bilo je lepo dok je trajalo.
 
Netflix vecinu novih serija i filmova izbacuje u 4K.
Starije sam vec odgledao u 1080p, a ako vec placam zasto to novo ne bi bilo u 4K.

I te kako primecujem razliku.
 
Poskupeli za 50% i pritom umesto da dodaju nove funkcije oni oduzimaju stare i to predstavljaju kao unapređenje usluge.
ali, dodali su. zaboravio si na prenose sportskih događaja i na programe uživo. doduše, nisam najbolje razumeo da li će moći da se gledaju i naknadno ili samo uživo (bez pauze itd)

ako je neko bio u prilici da proba MAX u SAD il' gde već, da li postoji opcija bržeg puštanja (tipa 1,5x, 2x) kao na YouTube? pitanje se ne odnosi na program uživo, da ne bude zabune
 
ali, dodali su. zaboravio si na prenose sportskih događaja i na programe uživo. doduše, nisam najbolje razumeo da li će moći da se gledaju i naknadno ili samo uživo (bez pauze itd)

ako je neko bio u prilici da proba MAX u SAD il' gde već, da li postoji opcija bržeg puštanja (tipa 1,5x, 2x) kao na YouTube? pitanje se ne odnosi na program uživo, da ne bude zabune
Kako su "dodali", a moraš dodatno 3e platiti na cenu od 10e ako hoćeš i sport i 4k sadržaj... znači 13e/me...

Praktički sad trebamo plaćati 10e (bez sporta) ono što smo plaćali do sad 7e (ili 4.69e sa popustom).
 
prenos OI je uključen u svim paketima. videćemo još kako će biti u praksi sa tim programima uživo. ali, da, zaboravio sam na tu doplatu za Eurosport
1713620523606.png
1713620581917.png
 
Eurosport 1i 2 imaju svi ,ES 4k ima SBB tako moze i bez njega. Jedino ako imaju nesto kao ES player da mozes da biras sta ces da gledas.
 
Treba da kupim novi tv negde do leta pa me interesuje jel stvarno toliko neophodan 4k na 55 do 65 inča? Kako izgledaju ostale rezolucije na tolikim televizorima? Meni je hbo max tj uskoro max baš dosta neophodan. Sve gledam na njemu. Ok, ima stremio al tu baš neće uvek lepo da učita film na mom a1 kućnom netu.
 
Treba da kupim novi tv negde do leta pa me interesuje jel stvarno toliko neophodan 4k na 55 do 65 inča? Kako izgledaju ostale rezolucije na tolikim televizorima?
o televizorima itd postoji soba

za preporuke za kupovinu postoji
 
Tvoj post mogu da shvatim jedino ako ti radiš za HBO, pa moraš da ih braniš. Poskupeli za 50% i pritom umesto da dodaju nove funkcije oni oduzimaju stare i to predstavljaju kao unapređenje usluge. Kao da živimo Alana Forda
Ne radim za HBO, a tu streaming platformu koristim jer otkako su dosli kod nas imali su ok cenu tj 4.66 eura mesecno. Netflix mi je skup, a fore preko Turske, Argentine ili ostalih drzava ne zelim da isprobavam te mi je ovo skroz ok cena za nikakvo cimanje, vec obicnu registraciju. To sto oni sada rade je najavljeno bukvalno pre vise od 6 meseci, nista novo, niti iznenada. Jos tada je bila najava da ce premium paket biti oko 20e, a standard oko 15e te zbog toga su mi ove nove cene ok. To sto ti "uzimaju" (jer neces da placas premium) je stvarno mizerno i to verovatno ni ne koristis, a sada zalis za tim. Koliko si do sada 4k sadrzaja koristio i gledao na HBO?
Netflix vecinu novih serija i filmova izbacuje u 4K.
Starije sam vec odgledao u 1080p, a ako vec placam zasto to novo ne bi bilo u 4K.

I te kako primecujem razliku.
Netflix je jedno, a HBO Max iliti u buducnosti samo Max je drugo. Poslednji put kada sam gledao sa sve serijama i filmovima je bilo moooooooozda 15 naslova u listi 4k sadrzaja HBO Max-a, a evo bas danas gledam listu na njihovoj aplikaciji pojacali su neke naslove tipa svi Harry Potter-i i jos par novijih filmova te je sada konacan zbir 48 naslova. Ako zbog toga vredi toliko plakati, kukati i dizati prasinu jer treba vise da se doplati... U buducnosti ako se lista prosiri i to bude malo ozbiljniji katalog ok razmislio bih o premium-u, ali ako im je za dve godine trebalo da puste 10-15 naslova u 4k rezoluciji.. Ne ocekujem da ce se uopste potruditi da dodaju jos u buducnosti.
Screenshot 2024-04-20 at 18-25-55 HBO Max.png
Screenshot 2024-04-20 at 18-26-08 HBO Max.png
Screenshot 2024-04-20 at 18-26-27 HBO Max.png
 
Svakako ce Max imati dosta vise 4K sazdrzaja nego sada Hbo max, ne znam zasto poredite jedno i drugo
 
Hbo je baš tanak za Netflix ako ćemo iskreno.
Hbo dajem prednost zbog prevoda.

Disney + je po meni za oba tata mata ali zbog prevoda a ušli su na naše tržište odavno, dajem veliki minus i stavljam ih na treće mesto.
 
Ne radim za HBO, a tu streaming platformu koristim jer otkako su dosli kod nas imali su ok cenu tj 4.66 eura mesecno. Netflix mi je skup, a fore preko Turske, Argentine ili ostalih drzava ne zelim da isprobavam te mi je ovo skroz ok cena za nikakvo cimanje, vec obicnu registraciju. To sto oni sada rade je najavljeno bukvalno pre vise od 6 meseci, nista novo, niti iznenada. Jos tada je bila najava da ce premium paket biti oko 20e, a standard oko 15e te zbog toga su mi ove nove cene ok. To sto ti "uzimaju" (jer neces da placas premium) je stvarno mizerno i to verovatno ni ne koristis, a sada zalis za tim. Koliko si do sada 4k sadrzaja koristio i gledao na HBO?

Netflix je jedno, a HBO Max iliti u buducnosti samo Max je drugo. Poslednji put kada sam gledao sa sve serijama i filmovima je bilo moooooooozda 15 naslova u listi 4k sadrzaja HBO Max-a, a evo bas danas gledam listu na njihovoj aplikaciji pojacali su neke naslove tipa svi Harry Potter-i i jos par novijih filmova te je sada konacan zbir 48 naslova. Ako zbog toga vredi toliko plakati, kukati i dizati prasinu jer treba vise da se doplati... U buducnosti ako se lista prosiri i to bude malo ozbiljniji katalog ok razmislio bih o premium-u, ali ako im je za dve godine trebalo da puste 10-15 naslova u 4k rezoluciji.. Ne ocekujem da ce se uopste potruditi da dodaju jos u buducnosti.
Pogledajte prilog 439150
Pogledajte prilog 439151
Pogledajte prilog 439152
Neki proizvod poskupi za 50% i pritom postane lošiji. I ti si time zadovoljan? Svaka ti čast. Forum na sreću ima opciju blokiranja pa ću se spasti tvojih genijalnih postova.
 
Poskupeli su sa 7 na 8$ to je daleko manje nego 50%, a dodat je sadrzaj sa discovery+ tako da to nije da je bas nista. Neki su povecali cene samo eto taka pa sta? Kome se ne svidja cancel i to je to
 
Pa i netflix je digao cijene a sadržaj sve lošiji
Mogu oni imati i 8K kada su im serije katastrofa.
 
Ne radim za HBO, a tu streaming platformu koristim jer otkako su dosli kod nas imali su ok cenu tj 4.66 eura mesecno. Netflix mi je skup, a fore preko Turske, Argentine ili ostalih drzava ne zelim da isprobavam te mi je ovo skroz ok cena za nikakvo cimanje, vec obicnu registraciju. To sto oni sada rade je najavljeno bukvalno pre vise od 6 meseci, nista novo, niti iznenada. Jos tada je bila najava da ce premium paket biti oko 20e, a standard oko 15e te zbog toga su mi ove nove cene ok. To sto ti "uzimaju" (jer neces da placas premium) je stvarno mizerno i to verovatno ni ne koristis, a sada zalis za tim. Koliko si do sada 4k sadrzaja koristio i gledao na HBO?

Netflix je jedno, a HBO Max iliti u buducnosti samo Max je drugo. Poslednji put kada sam gledao sa sve serijama i filmovima je bilo moooooooozda 15 naslova u listi 4k sadrzaja HBO Max-a, a evo bas danas gledam listu na njihovoj aplikaciji pojacali su neke naslove tipa svi Harry Potter-i i jos par novijih filmova te je sada konacan zbir 48 naslova. Ako zbog toga vredi toliko plakati, kukati i dizati prasinu jer treba vise da se doplati... U buducnosti ako se lista prosiri i to bude malo ozbiljniji katalog ok razmislio bih o premium-u, ali ako im je za dve godine trebalo da puste 10-15 naslova u 4k rezoluciji.. Ne ocekujem da ce se uopste potruditi da dodaju jos u buducnosti.
Pogledajte prilog 439150
Pogledajte prilog 439151
Pogledajte prilog 439152

Ne slazem se uopste.
Ti pricas o filmovima i serijama koji vec postoje na platformi. Mene zanimaju nove stvari koje ce izlaziti u 2024 / 2025 / 2026 i ocekujem tu da vise od 50% sadrzaja bude u 4K. Licno me to zanima, jer sam postojeci katalog uglavnom odgledao prethodnih godina.
 
Plašim se da ne bude kao kad je počeo HBO Max,sa malo sadržaja ali videćemo 21.5.
 
Racunam da ce svi naslovi koji su u Americi u 4K budu i ovde u 4K, mislim na sadrzaj koji spada u taj americki katalog 4K naslova a da je dostupan na nasem Hbo Maxu trenutno
 
Ne slazem se uopste.
Ti pricas o filmovima i serijama koji vec postoje na platformi. Mene zanimaju nove stvari koje ce izlaziti u 2024 / 2025 / 2026 i ocekujem tu da vise od 50% sadrzaja bude u 4K. Licno me to zanima, jer sam postojeci katalog uglavnom odgledao prethodnih godina.
Za nesto vise od dve godine koliko su kod nas, nisu se potrudili da izbacuju sadrzaj u 4K rezoluciji. Niko od nas ne moze znati sta ce biti ubuduce sa tom platformom, a pricam o ovome sto je trenutno dostupno. Ako bude bilo vise sadrzaja u visoj rezoluciji ok, ali ako nastave istim putem za vecinu ljudi nema razloga da placaju premium.
 
Svi mi koji smo pretplaćeni preko kablovskog operatera prelazimo na standarni plan pretplate bez reklame i bez 4k rezolucije. Biće dostupna i nadogradnja na premium plan pretplate. Ovako je preko kablovskih operatera u Ameriku: Маx долази у три различита плана: са огласима, без огласа и крајње без огласа. Без огласа је стандардни план који можда већ имате ако сте се пријавили за ХБО преко другог сервиса за стриминг или кабловског провајдера, и пружиће вам прилично добро искуство стриминга без огласа. Међутим, ако имате велику породицу или желите да искористите предности 4К телевизије, можда бисте желели да надоградите на скупи ниво Ултимате Ад-Фрее.

Ако тражите најјефтинији начин за стримовање ХБО садржаја, вероватно ћете бити у реду са најнижим нивоом који подржава огласе. Имајте на уму да су ХБО емисије првобитно биле дизајниране да се емитују на ХБО-у — премиум кабловском каналу чији је читав посао недостатак огласа. Те паузе за огласе ће бити незгодне и наметљиве.
 
Nazad
Vrh Dno