Šta je novo?

Massive Chalice

Dandy

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
03.07.2000
Poruke
9,812
Poena
965
Trenutno u early access fazi na Steam-u, ali je potpuno igriva od početka do kraja, s tim da ima još uvek tu i tamo bagića i fali ponegde neki tekst.

Vrlo je zarazna, mešavina poteznih taktičkih bitaka (na foru XCOM-a) i upravljanja kraljevstvom, sa sve uparivanjem heroja da bi se nastavile loze sa najboljim osobinama u sledeće generacije (igra traje stotinama godina).

[YOUTUBE]GTFiooCFh7Y[/YOUTUBE]
 
Trenutno u early access fazi na Steam-u, ali je potpuno igriva od početka do kraja, s tim da ima još uvek tu i tamo bagića i fali ponegde neki tekst.

Vrlo je zarazna, mešavina poteznih taktičkih bitaka (na foru XCOM-a) i upravljanja kraljevstvom, sa sve uparivanjem heroja da bi se nastavile loze sa najboljim osobinama u sledeće generacije (igra traje stotinama godina).

[YOUTUBE]GTFiooCFh7Y[/YOUTUBE]

Zanimljivo izgleda. Skinuo, ali nikako da stignem da instaliram.
 
Probah malo, nisam nesto odusevljen.

Prica je makslimalno dosadna. Grafika, iako na prvi pogled zanimljiva, nigde nije dobro upotrebljena jer su sve jedinice manje vise iste (cik pogodi ko je musko a ko zensko bez gledanja char sheeta) a i mape su iste - genericke, gole i dosadne.
Borba je plitka, nema cover sistema, nema sinergije medju klasama, nema elevacije a postoje samo 3 klase. Sve se svodi na "ciscenje" mapa od podjedano nemastovito dizajniranih nepriajtelja. Jedino sto se izdvaja je kvalitetna glasovna gluma.

Mozda nekom i bude zanimljiva, ali ja sam licno ceo gameplay proveo misleci "kako mi se igra X-COM :type:"
 
Glavna prednost igre je u sistemu kuća i loza vezanih za njih. To je meta-igra gde ukrštaš heroje i njihove osobine, skupljaš moćne predmete vezane za neku kuću itd. Sve ostalo i jeste uprošćeno u odnosu na igre kojima je taj drugi deo bio primaran.
 
Nazad
Vrh Dno