Šta je novo?

Maske, futrole, stakla i ostala dodatna oprema za iPhone

aj posluso sam vas , pa da probamo
1690548744429.png
 
^ sigurno nećeš pogrešiti.
 
Imam ja tu masku, nije loša. Dobar grip, solidna zaštita, leži lepo u ruci. Požuteo silikon klasika, leđa su plastična pa tu nema problema. Mada kod mene se to žutilo i ne izvali pošto je moj Gold. 😅
 
Može link? Ja ne nalazim po toj ceni nigde.
Verovo ili ne malopre proverio opet na aliju , i nema vise za 500 i nesto dinara zastitno staklo , nego po 1000 , a upitanju je isti prodavac , izgleda da sam ja uzeo poslednje komade.Nova tura nova cena izgleda.
 
Futrola je dobra, imao sam je, ali za staklo ne znam, ja sam uzeo spigen i bio prezadovoljan.
I staklo je. Oborene ivice i kad radiš swipe ne oseti se pod prstima ako kod onih od 300-600din. Na 13PM sam je imao 11.5 meseci a na 14pm stoji od januara kad sam i aktivirao telefon. Trenutno kao prvi dan, bez pomeranja ili ogrebotina.
 
Ja sam gledao te maske i stakla, ali kazu da su sve fake, nillkin org je oko 15-20e staklo, maska oko 15. Ja jurim Spigen Liquid Air, imao sam je na pixelu i maska je vrhunska, manje je kruta od Nillkina. Staklo koje imam na tel mi se uopste ne svidja jer je neko anti glare i ima kao neku prasinu izmaglicu na sebi, nije mi onako cist ekran kao kod stakala od 300din :) I to sa staklima je muka ne mozes nikako da znas sta stavljas.
 
^ za masku se slažem da je kruta. Mada ne ošteti ivice telefona. Ja sam za staklo dao 1800din preko KP.
 
Da li je neko koristio magsafe masku za SE 2020. Verovatno je isto i za novije modele. Jedino burazer ima ali ne koristi apple pay.
Ne menja mi se baterija još uvek a nema magnete telefon ako sam dobro razumeo. Powerbank dobro drži na 12, 13 i 14 i bez magsafe maske (probao po kući od omladinaca, obične silikonske, valjda ima magnete sam telefon ako dobro pamtim).
Na ovaj moj krš jedva se prilepi a otpao mi negde onaj metalni prsten nalepnica.
Uzeo bi sa ali-ja, nisu nešto skupe, ali me brine da ne utiče taj megnetni krug na beskontaktno plačanje, što mi je bitno. Taj me deo zanima, ne smetaju ti magneti na POS terminalima?
 
@nesa69 - Ja koristim originalnu Apple Magsafe silikonsku masku na iPhone 14 Pro i ApplePay plaćanje na POS terminalima radi bez problema.
iPhone SE 2020 je pravljen na osnovu iPhone 8 (ako me pamćenje služi) i nema Magsafe. Viđala sam po internetu kineske Magsafe maske za iPhone 7/8/SE ali ne znam da li njihovi magneti ometaju POS terminale.
 
Stigle otterbox maske, bile na popustu na Amazonu za 8 i 6 eur. Bukvalno dzabe, bas obozovam Otterbox maske, deluju mi najkvalitetnije, ova njihova silikonska po meni bolja od appleove quality-wise, steta sto nemaju jednobojne.

1690835125513.png
 
Cena. 😂 ruku na srce nisam primetio neku razliku između Spigen i SmartDevil.

Sem što se meni SmartDevil odlepilo u gornjem levom uglu, a ženi Spigen nije. Mada ja telefon nosim bez maske, dok ga ona nikad i ne vadi iz maske. 😅
 
Jel uzeo neko onaj ARC ili kako vec..?
Smorile futrole.. ili ako neko zna neki dobar bumper,
 
Uzmeš dbrand

IMG_6431.jpeg
 
Imam i folije i kater i dimenzije na sajtu.. mogu i sam da secem.. pojma nemam, neke nisu lose, ali ga opet "umotam" kao futrola.
 
Nillkin stakla su nepogrešiva. Njima stakla radi japanski AGC, bivši Ashai koji je radio i Dragontrail stakla za telefone (pandan GG).

Jedino od njihovih zaštita izbegavam one Scrub maskice od tvrde plastike pošto patnja za skinuti sa telefona, barem meni.
 
Ako narucim masku ili foliju dbrand ako je preko 30$ hocu li placati ista od carine ili pdv-a?
 
Koje staklo da uzmem da je dostupno kod nas na KP, a da je maximalno providno? Imam trenutno neko koje ima il neki UV ili neki Glare premas, i kad citam bilo sta na beloj pozadini kao pesak se vidi iza, nije cist ekran i to mi smeta dosta.
 
Kakva su iskustva sa dbrand maskama? Deluje mi da mogu sačuvati telefon kod padova i slično...
 
Spigen ez fit ravnog mu nema. Perfektna instalacija, perfektno staklo.
 
Ako narucim masku ili foliju dbrand ako je preko 30$ hocu li placati ista od carine ili pdv-a?
Carinu nećeš platiti, a ni pdv, jer ti donosi FedEx (bar je meni). Zvao doneo. Stiglo za 3 dana express iz Kanade.
 
Mislim da si samo imao srece, nema to veze sa kurirskom sluzbom.. u svakoj od njih carina ima kanc.
Ja sam platio 1800 za Paperlike foliju.. carina ti je lutrija, to svi znaju, ali da ne idemo off..
 
Turio Spigen Liquid air, msm da je ovo maska koja ce ici na svaki moj uredjaj, svaka preporuka kako za dizajn i ne glomaznost tako i za grip. Njihova stakla kod nas niko trenutno ne moze da nabavi pa sam stavio comicell od 350din i zavrsava posao bolje nego ovo neko fensi pre njega...
 
Kakva je razlika izmedju Spigen Liquid Air i Nillkin Super Frosted? Slicne su na pravi pogled, postoji razlika u ceni, pa me zanima jesu li drugaciji materijali ili da li ima razlike koliko koja traje ili nesto sasvim trece?
 
Nazad
Vrh Dno