Šta je novo?

maska za N95, obichni jel', ne 8Gb

mad_skillz

Slavan
Učlanjen(a)
06.11.2006
Poruke
1,226
Poena
375
Moja oprema  
CPU & Cooler
i7-9750H -0.125mV @ Noctua NT-H1
RAM
2 x 16Gb HyperX Impact DDR4 2666 CL15-17-17-35 1.25V
GPU
GTX1650 Max-Q @+178/455MHz custom uv @ Noctua NT-H1
Storage
512Gb Samsung PM981a & 2Tb 970 Evo Plus, SanDisk Extreme Pro 256Gb USB 3.1
Monitor
Xiaomi 34" Ultrawide @ 144Hz + Lenovo ThinkVision T24i-20 IPS @ 60Hz
Miš & tastatura
Lenovo SK-8835L, SK-8845, Logitech G Pro X Superlight @ tiger ice gliders, G9x, MX518 Legendary
Laptop
Thinkpad X1 Extreme Gen 2, Thinkpad T440p
Mobilni telefon
iPhone 11 Pro Max 512Gb
Pametni uređaji
Casio G-Shock GA-100
Pristup internetu
  1. Optički internet
Da li neko zna da li, by any chance, ovo mozhe negde u Bg da se iskopa, maska mislim:
Nokia-N95-White-Blue-Versions-1.jpg


Bio bih jako zahvalan za bilo kakav vid informacije.:wave:
 
Zasto nemaju u AlphaCopy,jesu li ti bar rekli kad ce da dobiju,ili ti je mnogo skupo pa bi da prodjes jeftinije,u tom slucaju budi spreman da prihvatis drugu klasu kvaliteta za upola manju cenu!
Pozdrav ,)
 
U Alpha Copy-ju je maska oko 50-60€, cini mi se, e sad da li mu je skupa ili trazi bas takvu (belu) - to ne znam
 
Pre 1.5 mesec bilo je maski u 3g-u na Novom Beogradu, tako da možeš da pogledaš tamo. Ako se dobro sećam, cena je bila oko 30ak EUR.
 
Nemaju belu nigde, svugde sam trazhio i pitao, a tamo gde ima koshta k'o Sv.Petra kajgana. Preteruju za parche plastike. Probacu da vidim da mi neko donese spolja, hvala ljudi na pomoci. :wave:
 
Poslednja izmena:
E ta ti je tek dobra,moj buraz kupio mojoj verenici neki telefon,izvadio iz kutije i razgledao a njegova keva kad videla"rsum"normalno pocistila i bacila bateriju i ostale zvrcke koje su bile u kutiji da nije ni proverila,a to ni on nije primetio do par dana posle kad je hteo da ga upali,kad su vec odneli smece,onda je otisao da kupi drugu (zivi u Luganu inace) i tamo su mu trazili"samo"70CHF za to,iliti u to vreme nekih 4k dinkica!!
A za masku je isto losa situacija kao i ovde,nisam pitao tacno koliko mu trazili za N73ME ali cim mu se ovde vise isplatilo da mu narucim (oko 3k dinkica) sigurno su mu tamo trazili vise!
Pozdrav ,)
 
Poslednja izmena:
Hm, meni te maske ne odisu recima 'kvalitet', ali mozda gresim :)
 
Koje"te maske"budi precizniji,ako mislis na moj post ja sam burazeru narucio u AlphaCopy originalnu,samo sto su se oni izbezobrazili pa su zahtevali da je oni ugrade jer kao kuciste samo oni znaju da ugrade i za to trazili"samo 2000 dinkica",lep biznis za 2 minuta 2000 dinkica,sto nemam ja takvu"minutazu"! :p :wall:
Pozdrav ,)
 
Nazad
Vrh Dno