Šta je novo?

Mape za Source

shtaps

Čuven
Učlanjen(a)
25.12.2003
Poruke
733
Poena
619
Dajte neke linkove i eventualno preporuke za mape.
 
Ok, nema ih jos. Trazim ih vec 24h i manje vise nista (poneki edit neke od onih 9). U svakom slucaju ako nadjete nesto postujte ovde.

Takodje me zanimaju komande iz konzole - neka lista sa kratkim objasnjenjima (takodje za CSSource). Neke sam skontao, ima ih dosta promenjenih a i ima i dosta stvari koje jako nerviraju tako da moram pronaci neki nacin da to podesim (napr. vreme za koje te prebaci na drugu kameru nakon sto te ubiju - u jednom trenutku pucas a u drugom si vec u chase [~] kameri - time = 0...).
 
Kako ide komanda za restart runde posto meni neradi ni sv_restart ni restart, koji je fazon ?
 
Jel neko ima uputsvo ili nek da koristan link gde se moze instalirati source
[emporio verzija]
 
a brate al su botovi smor.. znaci, stavis skill 3, i bot_difficulty 10 ili koji god, i opet su voone najstrasnije. da li je moguce da ih ja sve eagleom ubijem a oni nose heklere? Kako to da su botovi tako lame?
 
Ne znam uopste koja je maksimalna vrednost za skil botova, posto prima i sestocifrene brojeve.

Maxo, jel' si probao da igras sa 31 botom? Da li ti se secka?

p.s. Probao sam Aztec, pretpostavljam da je i na drugim mapama isto.
 
Max, nemoj talasas. Turi bot_difficulty 1000 i odvalice te bot 1 na 1 :)

Inace komanda za restartovanje mape je sada mp_restart X.

Pozdrav!
 
...a X mu dodje ime mape ili...?

BTW, mene botovi i na skilu 100 otkinu kad igram 1 na 6.
 
X mu dodje vreme za koje hoces da se restartuje mapa, najbolje stavis 2-3 sekunde, cisto da se pripremis za sledecu rundu...
 
Pa ja sam probao dificulty na 100, a posto mi je bilo isto kao i 10, kapirao sam da nema razlike preko te vrednosti. Ali probacu...

2 Delija - Kanter ne secka ni na Ti4200, koliko sam cuo... a na X800 XT PE, sta mislis? :)
 
byMaX je napisao(la):
Pa ja sam probao dificulty na 100, a posto mi je bilo isto kao i 10, kapirao sam da nema razlike preko te vrednosti. Ali probacu...

2 Delija - Kanter ne secka ni na Ti4200, koliko sam cuo... a na X800 XT PE, sta mislis? :)

More secka i to kako....:D
Meni se primecuje blago usporavanje posle 8 botova.
 
evo šta kaže baja koji je napisao CS bot:
bot_difficulty [0-3]
This cvar determines the difficulty of all newly created bots (existing bots will retain the difficulty setting they were created with). Zero = easy, 1 = normal, 2 = hard, 3 = expert. Difficulty values higher than 3 are reset to 3
http://www.turtlerockstudios.com/forums/csbot/viewtopic.php?t=4
kao što čovek kaže, sve veće vrednosti od 3 se resetuju na 3. đžabe stavljate 100 ili neki drugi broj.

ovi botovi sa kojima mi sada igramo su zbuđženi od strane emp., zato su shit, zvanični botovi će uskoro biti pušteni preko steamA.
http://www.turtlerockstudios.com/forums/csbot/viewtopic.php?t=579

evo i svih komandi koje postoje u CSS (za neke postoji objašnjenje, za neke ne), ali neke neće raditi zbog ne kompletnosti same igre (npr. HLTV)
 

Prilozi

  • counter-strike_source_cvars_list.txt
    152.7 KB · Pregleda: 271
Milan82bh je napisao(la):
More secka i to kako....:D
Meni se primecuje blago usporavanje posle 8 botova.

Istripovao si se... Redovno igram 5 na 5, znaci 9 botova i radi isto kao i bez njih... Bar ja ne primecujem razliku. Probacu sa 20, da vidim da li usporava :)
 
byMaX je napisao(la):
Istripovao si se... Redovno igram 5 na 5, znaci 9 botova i radi isto kao i bez njih... Bar ja ne primecujem razliku. Probacu sa 20, da vidim da li usporava :)

Probaj obavezno, posto je meni StressTest rezultat skoro 100fps u 1024x768 sve na max, 2xAA, 4xAF, a i sa iskljucenim AA i AF zhestoko stuca sa 31 botom.
 
Ma, znam, nego cisto poredjenja radi, posto su mnogi zadovoljni kad prebace 50-60, a sumnjam da ce to biti dovoljno za MP.
 
nije isto kad si server za 32 bota i kad igras na nekom serveru za 32 igraca,sad sam prvi put igrao sa botovima da bi proverio to u vezi seckanja,i stvarno fps opada nenormalno(15-20 ,pa se povecava kako odumiru botovi),ali isto tako igram na netu na serverima sa 32 igraca i fps je konstantno dobar,tj. zakucan na 50(na toliko sam ga ogranicio)
 
Drago mi je! ;)
 
A koji to manijak igra sa 31 botom ? :D:D:D
Meni na TI 800@medium, sve leti ko stari CS sa 9 botova...
 
Da, sto je najludje, radi :)
I vise zavisi cini mi se od cpu nego od vga-kazem cini mi se.
 
Zasto mi na svim mapama osim De_Aztec-a i De_Dust-a botovi stoje???
btw
Ove nove mape su :vomit:
 
Meni rade na (skoro) svima... ali ja uglavnom igram Italiju...
 
Meni rade botovi na svim mapama sem de_cbble, na italiji su se odjednom pokrenuli... Mnogo sam zgotivio mapu cs_office :)
 
ako vam na nekoj mapi botovi ne rade kako treba, idite u cstirke\maps folder i obrišite nav fajl za tu mapu, pokrenite CSS, učitajte tu mapu i ukucajte u konzoli nav_generate.
ni meni nisu hteli botovi da se pokrenu na de_cbble, pa sam obrisao sve nav fajlove i generisao nove, što preporučujem i vama, i sada botovi rade OK.
 
Invader je napisao(la):
Meni rade botovi na svim mapama sem de_cbble, na italiji su se odjednom pokrenuli... Mnogo sam zgotivio mapu cs_office :)

Sto, zbog BBA/Sapphire Radeona 9800 Pro u masinama? :)
 
Nazad
Vrh Dno