Šta je novo?

Mafia II

Hoce li moci da se igra preko gamepada-xbox360 pad sa onim prijemnikom za PC?

Moci ce, mada jednosavnije je resenje neki jeftiniji dzojped za PC, i iz win7 update drivera skines za X360 dzojped i vozis. Kod svake igre automatski podesi kontrole bas kao na X360 dzojpedu, i jos u igrama kad treba neko dugme da stisnes stoji to sa dzojpeda a ne tipa 'Space' 'E' ...
 
Da li je neko uspeo da poveze volan sa ovim demom ili je namerno disablovana ta opcija? Do volana, drivera nije sigurno posto sve ostalo radi. Samo ovaj demo ne vidi volan. Simulation mod na tastaturi je tragican.

Baci pogled na ovaj post.
 
Moci ce, mada jednosavnije je resenje neki jeftiniji dzojped za PC, i iz win7 update drivera skines za X360 dzojped i vozis. Kod svake igre automatski podesi kontrole bas kao na X360 dzojpedu, i jos u igrama kad treba neko dugme da stisnes stoji to sa dzojpeda a ne tipa 'Space' 'E' ...

Imam 360 dzojped, zato i pitam a imam i neke obicne.
 
Molim vas, razjasnite mi ovo za steam:

"In Steam's tab in store to drive in a search (above right) "MAFIA", choose from the list of Mafia 2 DEMO, click the Add / Install"

Gde je store to drive? Vidim samo store.
Kada izaberem mafia 2 demo, ne vidim Add/Install.

Hvala unapred!
 
Molim vas, razjasnite mi ovo za steam:

"In Steam's tab in store to drive in a search (above right) "MAFIA", choose from the list of Mafia 2 DEMO, click the Add / Install"

Gde je store to drive? Vidim samo store.
Kada izaberem mafia 2 demo, ne vidim Add/Install.

Hvala unapred!

Vidi attachment.
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    198 KB · Pregleda: 128
Hvala puno!

Skinuo sam demo sa nekog torrenta, pa sam probao da ga kopiram u steam folder, ali bezuspešno. Izgleda da ću morati da ga downloadujem ponovo, ali preko steama!
Veliki sam fan prvog dela, pa sam hteo dvojku sto pre da probam i tu u petljanju izgubio par dana isprobavajući rusku verziju :)
 
Hvala puno!

Skinuo sam demo sa nekog torrenta, pa sam probao da ga kopiram u steam folder, ali bezuspešno. Izgleda da ću morati da ga downloadujem ponovo, ali preko steama!
Veliki sam fan prvog dela, pa sam hteo dvojku sto pre da probam i tu u petljanju izgubio par dana isprobavajući rusku verziju :)

Slican slucaj i kod mene :D
Prvo skinuo rusku verziju, pa onda skinuo demo koji se instalira kao steam. Probao sam na kratko igru i svidja mi se mada mi npr smeta 2d enterijer u autima. Igra je dobro optimizovana.
 
ummm....ja sam skinuo demo preko torrenta i pokrenuo ga bez problema preko mafia 2 batch fajla u 'pc' folderu
 
Hvala.
Ali prevelika zahebancija sve ovo budziti samo zbog demo-a. Sacekacu punu verziju, tu bi trebalo da radi bez velike gimnastike. A narocito sto sa ovim necu moci da namestim da mi rade pedale posto ne koristim default od G25 vec modovane koje idu direktno u USB.

Uglavnom, dobar post. Nekom drugom ce pomoci.
 
Posto na laptopu mafia mi ne fercera najbolje (11 fpsa), a desktop mi je jos slabija masina, jedno pitanje. Da li bi se isplatilo mijenjati desktop, odnosno samo graficku i dodati rama. Trenutno je 3200+, 7600gs i 1gb rama. Dodati jos gigu dvije rama, i uzeti neku graficku? Posto ne pratim stanje u poslednje vrijeme, sta bi bila preporuka, znaci sto manje kesa, a da mogu odigrati bez vecih problema, 25fpsa bi bilo fenomenalno.
 
Nema teorije... za taj fps u nekoj srednjoj varijatni treba ti moja masina...
 
Cek, neki 9800gt sa 512ddr3 ili gt220 sa 1gb rama, i da povecam ram na npr 2-3gb, uz 3200+ ne bi moglo gurati? U jbmu :(
 
Ja sa mojom konfom igrao demo bez ikakvih problema (sve high, shadow low, physx medium)...
 
Imam problem, skinuo sam mafiu 2 preko steama i kad pokrenem izbaci mi

capturegg.jpg


i posle par minuta sledecu gresku

capturedj.jpg


zna li neko u cemu je fora?
 
Poslednja izmena:
Probaj da pustiš "verify integrity of game cash"...
 
verifikovao sam, pokrenuo ponovo, sad mi izbacuje error (10) ali to pise da je steam server zauzet pa cu pokusati kasnije
 
8800gtx, 4gige rama i dvojezgreni na 3.0, uz onaj fenomenalni tweak za stvarno nepotrebnu tkaninu na svima, sve u full uključujući i fiziku i radi demo ko veliki. naravno ako se pale gume uspori malo od dima :D sve u svemu optimizacija palac gore
 
U tom tweak-u vidim bezobrazluk 2K-a. Zasto je bio problem da tako nesto razdvoje u opcijama? Meni je, a predpostavljam i vecini, bitnije da pljuste particle efekti na sve strane nego da mi se drmusa odeca po nekim pravilima fizike za sta mi trebaju 2 jake graficke! Medjutim, logika je - partikli iskljucivo dolaze u obzir sa pomeranjem tkanine. Kako, zasto? Ostace misterija.
 
Poslednja izmena:
Shto misterija?
TWIMTBP ;)
 
Da li je još nekome osim meni, antivirus pronašao trojanca u ovom fajlu?

Generic.dx!tir

P.S. Govorim o mafia.II.[demo]-patch.rar fajlu na koji je uputio dečkonja Bart...
 
Poslednja izmena:
boerse.bz 08/10/10 this is a trojan
Guest 08/10/10 Nope. Just ur antivurus = bull[no swearing please]
Guest 08/10/10 Works fine. Check out nfohump for instructions to change yourself if you are worried about this file.
Daniell 08/10/10 trojan
Guest 08/10/10 mj
Guest 08/10/10 bernd?
Guest 08/10/10 its clean, not trojan. works like a charm.
me 08/10/10 nice effort! altough i wont install this, and nfohump search didnt find anything about mafia 2. It's fishy people talk about these instructions nowhere to be found, when they could simply post them here. Thanks anyway
Guest 08/10/10 manual instruction: Yes, and more, if you dont trust my patch enoght you can always do it by ur self. download any HEX editor, winhex for exmpl. 1) go to 000F5380, look for D9 56 4C, and change it to 90 90 90. 2) save file and play without timer.
me again 08/10/10 now you're talking. It worked ;) thanks alot sgain
Guest 08/10/10 ppp
BERND 08/10/10 best forum on the net krautchan.net
Guest 08/10/10 Its a virus.
Kainen 08/10/10 Damn, I thought I had finally found one but AVG found 2 trojans. Virustotal didn't show anything but my AVG did
Guest 08/10/10 who cares, 6400 download it and using it.
Guest 08/10/10 my AVG found NOTHING! so stfu
rus 08/10/10 TROJAN? THIS IS SPARTA!
KRAUTCHAN.NET 08/10/10 KRAUTCHAN.NET KRAUTCHAN.NET KRAUTCHAN.NET KRAUTCHAN.NET KRAUTCHAN.NET KRAUTCHAN.NET KRAUTCHAN.NET KRAUTCHAN.NET KRAUTCHAN.NET KRAUTCHAN.NET KRAUTCHAN.NET KRAUTCHAN.NET KRAUTCHAN.NET KRAUTCHAN.NET KRAUTCHAN.NET KRAUTCHAN.NET KRAUTCHAN.NET
Guest 08/10/10 No trojan! Good work!
Guest 08/10/10 its clean
Guest 08/11/10 BTW [no swearing please]://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=e8dac0d7ec3650e3c312c117b23893b05d3dcf7513d69a3f49ad7257220403f7-1281498637
Guest 08/12/10 AVG picked up 2 things

To su komentari sa ovog linka: http://goo.gl/xgx9

Nije to Bart postavio nego je samo dao link već pomenut u drugom postu. Ako ne želiš da rizikuješ ispod tog posta imaš manuelno rešenje byWahad:

Download any HEX editor, winhex for exmpl.

1) go to 000F5380, look for D9 56 4C, and change it to 90 90 90.
2) save file and play without timer.

pnjWv.png
 
Poslednja izmena:
Skidam demo Mafia II :). Moze li neko da mi kaze kako ce to da radi na moja masina (prva iz potpisa)? 1280x800 med~low ? :)
 
Grafička bi trebalo da može da odradi posao donekle ali taj single core iz potpisa.. mislim da odgovor na to pitanje znaš i sam.

U svakom slučaju probaj. Ništa te ne košta. Takođe rezultat iz benchmarka nemoj uzimati kao reper jer ingejm bolje radi.
 
Ako mi GTA IV radi u 18~20 fpsa avg na low i 1280x800, valjda ce ovo da radi u 30 na low majku mu :D
 
GTAIV na low ne izgleda nikako dok Mafia II na low izgleda sasvim lepo i zdravo :)
 
DL brzina mi je zakucana na 55KB/s (delim net sa caletom), + je jedini seeder sa torrenta upravo izasao i sad su svi zapeli na 55.7%. Ja jos nisam, ali za apx. 1h hocu :wall:
 
Poslednja izmena:
Puknit steam akaunt u minuti i stavis na full :)
Kako god, ajde javi kako radi sa tim procesorom
 
And The Seeder is back :)

@ Slaven: dizi bre taj cpu, sigurno moze vise od ovih 2.5 kojih ja gruvam :D

I, pisacu sutra ujutru, DL ce biti gotov u 2h, a ja nemam nameru da ostajem budan do tad :D
 
Poslednja izmena:
Vrh Dno