Šta je novo?

Mafia cheatovi problem

Blabo

Čuven
Učlanjen(a)
25.01.2003
Poruke
55
Poena
609
Imam cheatove za igru Mafia ali ne znam kako da ih upotrebim tj. kako ili gdje se unose ti kodovi
 
Znam da je ova poruka Spam ali... sta ce ti cheat-ovi za ovako dobru igru?
 
trebaju mi
Ako itko zna gdje se upisuju bio bih veoma zahvalan
 
Upisuju se u konzolu koji niko nije uspeo da otvori. JA licno mislim da su ti citovi tipa badgungsters i slicno fora...
Inace slazem se da je greota ne odigrati takvu igru posteno. Imas i drugo resenje - neko ti posalje na meil sve iz foldera gde se igra sejvira i ti prekopiras kod tebe i sve ti je otkljucano. Mislim da ova fora radi...

poz
 
50. pu:

Cheat codes za Mafia-u ne postoje!!!
Sve sto procitas na netu je navlakusa...

Poz.
 
Broz je napisao(la):
Upisuju se u konzolu koji niko nije uspeo da otvori. JA licno mislim da su ti citovi tipa badgungsters i slicno fora...
Inace slazem se da je greota ne odigrati takvu igru posteno. Imas i drugo resenje - neko ti posalje na meil sve iz foldera gde se igra sejvira i ti prekopiras kod tebe i sve ti je otkljucano. Mislim da ova fora radi...

poz

imali tko folder "save" da mi to posalje
[email protected]
 
Ja sam presao tu igru pre par dana. Folder je 7.7MB, dakle tesko ce to preko e-maila...bar sto se mene tice:)
 
Da tesko ce to preko maila.
Ali mozes li pronac samo save od staze kada predjes onu utrku s autima mislim da je to staza 5 ili 6 nisam siguran
 
haha,nikom ne trebaju cheat-ovi sve dok se ne dodje do trke....i ja sam bio u iskusenju,ali nekako sam se izborio.Probaj da predjes trku koristeci precicu(kod malih rampi-pre brda),samo imas foru da prilikom povratka na stazu odvozas malo unazad zbog checkpointa(ja provalih precicu ,ali nisam znao da mora check point da se overi,tako da je nisam iskoristio).....aj` sad na stazu !!!
 
Blabo je napisao(la):
Da tesko ce to preko maila.
Ali mozes li pronac samo save od staze kada predjes onu utrku s autima mislim da je to staza 5 ili 6 nisam siguran

Ufff ajde pogledacu ako prepoznam po imenu....
Posalji mi poruku na [email protected] da ti udarim reply ako nadjem...

pozdrav


PS ja sam presao iz treceg i ovde po mom kraju sam isao kod ortaka da im predjem:) inace svi oni imaju decenijski staz kao gameri ali izgleda da ta trka ili lezi ili ne lezi...
 
Ne kontam
Nasao sam tu precicu i odvezem je unatrag cijelu sve do cilja ali vrijeme i dalje ide jer komp misli da nisam zavrsio krug
 
Poslao sam ti 11 sejvova(prava srpska rec:)) i nadam se da sam obuhvatio i deo "fairplay"...


:wave;
 
Ups...
Mozda ce ipak trebat jos onih 11.
evo koje ja imam u folderu "savegame"
"mafia001.000 mafia001.005 mafia001.010 mafia001.015 mafia001.020 mafia001.025 mafia001.030
mafia001.045 mafia001.040 mafia001.050 mafia001.55 mafia001.060 mafia001.065 mafia001.070 mafia001.075 mafia001.080 mafia001.085
mafia001.090 mafia001.100 mafia001.105 mafia001.570 mafia001.sav
mr001.sav mrseg0.sav mrtimes.sav mafia001.584"

Neki od ovih su i od "freeride" ja mislim samo jedan.
Prema nekoj logici sejv "mafia001.105" bi trebao da bude zadnji od staze sa utrkom. E sad kada bi ti mogao da pronadjes sejv "mafia001.110" pa nadalje i to mi posaljes bilo bi OK
 
Vrh Dno