Šta je novo?

Mafia - bug?

petri

Čuven
Učlanjen(a)
16.09.2000
Poruke
892
Poena
619
Jel igrao neko ovo?
Kad treba da "pozajmim" onaj evropski auto koji treba da ucestvuje (i verovatno pobedi) na trci sa one garaze, parkigna ili sta li je vec.. kada udjem u auto, tog trenutka vise ne reaguje ni jedno dugme niti mis. Ali sam uspeo bar da ga upalim tako sto sam drzao arrow up kad sam pritisnuo action button (desni klik) da bih uso u auto... ali ipak nista vise od toga. Sta da radim sad s ovim, jel ima neko neki predlog?
 
Zar nisi citao istu raspravu na moje pitanje pre dve nedelje?
Sve sto treba da radis je: da se vratis na nivo pre rampe i dovezes se kolima do garaze. Ako ides pesice gubis dragoceno vreme i nivo se blokira.
(ako ne mozes da pobedis u trci, skini nivoe sa neta - igra postaje sve ludja posle trke)
 
golub je napisao(la):
Zar nisi citao istu raspravu na moje pitanje pre dve nedelje?
Sve sto treba da radis je: da se vratis na nivo pre rampe i dovezes se kolima do garaze. Ako ides pesice gubis dragoceno vreme i nivo se blokira.
(ako ne mozes da pobedis u trci, skini nivoe sa neta - igra postaje sve ludja posle trke)
Ono sto meni nije jasno je: ZASTO bi iko sipcio peske onoliki put kroz tunel do garaze, kad si se vec dovezao kolima i cekaju te pored tebe???
 
Nazad
Vrh Dno