Šta je novo?

Mad Max (2015, Avalanche)

Nisam jedno vreme igrao skoro nista,jedva sam cekao Maxa,i imam problem,igra radi kako treba,ali kad stisnem TAB da bih video mapu izbaci me iz igre,sta tu moze da bude,lek je v3,koristim win 8.1 x64.... ako moze pomoc... :(
 
Igra je vrh presao sam je sve sam otkljucao.Hocu da se preselim u wasteland :(
 
Dajte serial key vi koji ste uzeli džabaleska da probam i ja igricu, ne daju mi se sada 50 i kusur evra :)
 
A svi je nahvaliste ovde, a nikako da je probam. Po klipovima mi se ne sviđa, ali je nemoguće da je loša pored toliko pohvala. Jes daje 90% postova "odlična igra, radi u 60 fps", al ću probam
 
U svakom slucaju vredi paznje, solidno ostvarenje, pitanje je koliko dugo ce da drzi paznju nekome.
 
Bolju igru nisam igrao u tom zanru zadnjih par godina,ali naravno nema replay value kao i većina sličnih. Sto neko vec reče ovde, pozeleo sam da se prebacim u tom svetu.
 
sto nema replay value?dovoljan spektal je samo da kruziras kolicima po tom svetu.
 
Khmm yes, bez muzike i ikakvih dogadjaja/desavanja i to dosadi posle odredjenog vremena, bar je meni bilo tako kada sam sve zivo pokupio i zavrsio.
 
meni ni muzika ne treba.za kruziranje sa mjuzom tu je gtaV.
 
Stvarno neverovatno koliko dobro radi, igra je odlicna.

MadMax 2015-12-06 17-03-50-08.jpg MadMax 2015-12-06 17-05-02-57.jpg MadMax 2015-12-06 17-05-19-38.jpg
 
bilo bi ekstra kada bi uradili neku ekspanziju :D
 
Poceo i ja, pa da dignem temu iz mrtvih zbog jednog cudnog problema ili pak cudnog resenja developera....
Igra ocigledno nema manual save ili quicksave, sto je haos, skupim scrap, ocistim neku zonu i onda kad ponovo pokrenem to kao da nisam ni prosao....Autosave checkpoint-i, jedina save opcija?!
 
da ubogi autosave, its not a bug its a feature :p
glavni razlog zasto nisam ni probao igru a inace sam fan mad maxa i celog postapokalipticnog vajba (nije ni pitanje principa vec prakticnosti, kada hocu da izadjem izlazim i sacuvam poziciju jbt koliko to moze biti tesko implementirati, stavite console mode i eto samo autosave imas i pici)
 
Quick travel do bilo kojeg hub-a (svaka zona ima svoj) pre izlaska iz igre, i problem rešen.
Meni odsustvo quicksave-a nije smetalo, jedino je nezgodno ako moraš da izađeš iz igre momentalno.
 
Aha, hvala, malo cudno ali ajde to je i prihvatljivo
 
ne sećam se kada sam poslednji put imao gameplay sesiju iz koje sam mogao da izađem samo prostim klikom na exit, a da to ne izazove katastrofu planetarnih razmera, tako da je quick travel do hub-a zapravo skroz elegantno rešenje.
 
Nazad
Vrh Dno