Šta je novo?

[m:tel cg] Internet u Srbiji vise nije neogranicen: diskusija

ako je neko zainteresovan, imam jednu m:tel karticu viska, na prodaju, 25 evara, naravno :) sa vec aktiviranom promocijom do kraja 2017.

(nadam se da ne krsim neka forum pravila)
 
Sale imas pm pa se javi da se dogovorimo
 
Je l vam usporio net zadnjih par dana nikako da prebacim 3mb sve oko 2mb:/ ?

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk
 
ja oko 17h danas izmerio 10 mbit u centru grada
 
Pre neki dan sam i downgradeovao fon s mma na kk? Je l moguce da to ima bilo kakve veze :(? Bukvalno svuda hvatam istu brzinu

Sent from my LG-D858HK using Tapatalk
 
Ovo se nije desilo odavno.
Screenshot_20170115-112209.png

Uglavnom je kad je opterecenje oko 8/1.5 a kad je malo rasterecena mreza oko 14/2.
 
1d5d52a880f65353b9e19b55adfc6098.jpg


Centar Paracina upravo. Ovo je nestvarno :)

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 
Zasto je nestvarno? To je normalna brzina...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ja sam najvise merio na potezu Uzice-Zlatibor, posto se tuda najvise i krecem. Doduse sve zavisi od tvoje lokacije, udaljenosti od BS, opterecenja BS itd... Ali dvadesetak Mbps nije nista neobicno. Izmericu kasnije brzinu, pa cu okaciti.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
normalno da ce po selendrama da bude brz net, kad nema ljudi.
 
Tamo gde nema ljudi, ne verujem da ima 3g.... Evo nesto od ranijih merenja:
812df33dbc5507d9e2368ac555afbad1.jpg


Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Moj rekord je i dalje nedostizan :D Belgrade beer fest ispred mobilne bazne stanice :D Screenshot_2017-01-15-14-31-33.jpg
 
Ako mi kredit vazi do 1. februara, sta ce da se desi sa uplacenim kreditom i uplacenim Srbija romingom ako dopunim broj na primer 3. februara? Zna li neko?
 
Ako mi kredit vazi do 1. februara, sta ce da se desi sa uplacenim kreditom i uplacenim Srbija romingom ako dopunim broj na primer 3. februara? Zna li neko?

kada ti prodje mesec dana validnosti, imas jos 2 ili 3 meseca fore da uplatis kredit i produzis validnost... za to vreme ti ne radi net/odlazni pozivi, ali kartica je funkcionalna,tj nije ugasena.
i kredit i promocija su i dalje tu
 
Moja kartica je istekla 4. januara. Ja sam pisao ovima na fejsu iz mtela I kazu mi posto kartica nije validna ( ne mogu da zovem nikoga ), mogu da je bacim I da ne mogu opet da je aktiviram...

Da li je ovo tacno? Zato jos uvek nisam uplatio promociju I 10 evra za produzenje..Da li jos uvek vazi tiket promocija da li zna neko? Hvala puno
 
istekla ti validnost od mesec dana,ili je proslo 4mes. od zadnje uplate?
 
Proslo je 4 meseca od zadnje uplate.. Msm nije frka kupicu novu karticu, tj. naci cu nekog..sta je to 2 eura..Samo vazi li promocija I dalje?
 
Da li neko ima problema sa internetom preko m:tel kartice u poslednjih par dana ?
 
Sestra je ipak odustala da aktivira promociju i za ovu godinu, tako da ću morati da smislim šta ću sa karticom.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ništa, ako neko želi karticu, neka se javi na pvt da se dogovorimo

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno